MBA فناوری مدیریت

California Miramar University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA فناوری مدیریت

California Miramar University

دانشجوی CMU، آرون شینبین، MBA

آقای Sheinbein دارای پس زمینه بیش از 15 سال با توسعه اینترنت و مدیریت وب است. او علاقه مند به هر دو تجزیه و تحلیل وب و تجربه کاربر است، او قهرمان تست وب سایت برای رانندگی تبدیل تبدیل شده است. در نقش فعلی خود در شرکت امنیتی پیشرو در امنیت اینترنت، او یکی از شرکت کنندگان مهم در مدیریت و رشد یک فروشگاه اینترنتی اینترنتی چند میلیون دلاری برای آمریکای شمالی است و در DevOps وب سایت جهانی فعالیت می کند و دهها میلیون صفحه نمایش را سالانه خریده است.

هر دو راه حل و جزئیات گرا، او توانایی اثبات شده را برای اداره بخش های مختلف با رهبری اجرایی در بازاریابی، فروش، مراقبت از مشتری و سیستم های کسب و کار حفظ می کند. آقای Sheinbein با استفاده از فن آوری های وب برای بهبود عملیات، ایجاد بهره وری، راندن رضایت مشتری و ایجاد فرصت های درآمد در محیط های تجارت الکترونیک پیشرفت می کند.

برنامه درسی MBA شامل 13 دوره:

  • 9 کلاس های ضروری هسته ای، از جمله استراتژی بازاریابی کسب و کار
  • 4 زمینه تمرکز حواس

مدیریت فناوری دانشجویان MBA در California Miramar University 4 دوره مدیریت فناوری را از لیست زیر انتخاب می کند:

  • TEC 6951 مدیریت استراتژیک فناوری و نوآوری
  • MIS 6961 IT مدیریت پروژه
  • TEC 6971 تجاری سازی تحقیق و توسعه
  • MGT 6981 مدیریت محصول جدید
  • MIS 6991 فناوری و استراتژی اینترنت

DESIGN OF THE EFFECT OF EMERGENCY OF TECHNOLOGY MANAGEMENT

MGT 6951 مدیریت استراتژیک فناوری و نوآوری
تمرکز بر سازماندهی و مدیریت نوآوری در محل کار است. مباحث شامل انواع و الگوهای نوآوری، راهبردهای همکاری، شکل گیری استراتژی نوآوری تکنولوژیکی و تعریف و اجرای راهبرد استراتژیک سازمان است. این دوره به دانش آموزان برای درک اهمیت خلاقیت شخصی و تعامل اجتماعی برای توسعه و اجرای ایده ها، خدمات، محصولات و فرآیندهای جدید آموزش می دهد. (3 ساعت اعتبار)

MIS 6961IT مدیریت پروژه
اصول مدیریت اساسی پروژه را برای مدیریت چرخه زندگی و مدل های فرایند توسعه نرم افزار پوشش می دهد. مباحث شامل معیارهای فرایند، برنامه ریزی پروژه، نظارت و مکانیزم های برنامه ریزی، تخمین بودجه، ارزیابی ریسک، و انگیزه و تدوین تیم است. (3 ساعت اعتبار)

TEC 6971 تجارب تحقیق و توسعه
ارائه خلاصه ای از رابطه بین تحقیقات و فرصت های توسعه، تحقیقات دانشگاه و صنعت، و تجاری سازی و مدیریت تحقیق. این دوره، دیدگاه های گوناگونی را ارائه می دهد تا درک کلی از پویایی سازمان ها، از جمله سازمان های سودآور، غیر انتفاعی و عمومی که در زمینه تحقیق و توسعه هستند، ارائه دهند. موضوعات اضافی شامل نقش تغییر سیاست های عمومی در سطوح فدرال، ایالتی و محلی، بهبود فرایندهای سازمانی برای نوآوری محصول، انتشار فن آوری های جدید و شیوه های سازمانی، تجاری سازی تحقیقات آزمایشگاهی دانشگاه و فدرال و بهبود اثرات زیست محیطی فن آوری های صنعتی. (3 ساعت اعتبار)

MGT 6981 مدیریت محصول جدید
"محصولات" را به طور کلی آنها تعریف می کند و بر عناصر مهم خدمات مرتبط با آنها تمرکز می کند. این دوره در چشم انداز مدیر کل سطح ارشد مسئولیت اصلی مدیریت این فرآیند را آموزش می دهد. همچنین مدیریت وظایف مدیران در سطوح عملکردی میانی و مدیریت عمومی و کلی توسعه محصول جدید را مورد بررسی قرار می دهد. (3 ساعت اعتبار)

MIS 6991 فناوری و استراتژی اینترنت
این دوره، اجزای و استراتژی های دخیل در استفاده از اینترنت را به عنوان ابزاری برای تولید درآمد و مزیت رقابتی تحلیل می کند. اجزای اساسی یک سایت اینترنتی را بررسی می کند و به بحث در مورد مدل های کسب و کار و تنظیمات ارزش می پردازد. این دوره با بحث درباره مفاهیم و ابزارهای کاربردی طراحی شده برای حمایت از نیازهای راه اندازی مبتنی بر اینترنت بسته می شود. (3 ساعت اعتبار)

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی February 17, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
22,815 USD
Locations
آمریکا - San Diego, California
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - San Diego, California
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات