MBA مدیریت بازرگانی بین المللی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

مدیریت بازرگانی بین المللی MBA

MBA HFU یک برنامه درسی برجسته را به طور کامل به زبان انگلیسی توسط یک دانشکده پویا و با تجربه بین المللی آموزش می دهد. دانشکده بازرگانی HFU دانشکده دانشگاه Hochschule Furtwangen ، یک دانشگاه دولتی است که در جنوب کشور زیبا واقع شده است.

برنامه MBA ما در مدیریت مشاغل در بازارهای جهانی متمرکز است. این دانش آموزان را به چالش می کشد تا با توجه به موقعیت آن در چهارراه اروپا ، در سطح جهانی فکر کنند و زندگی کنند. رهبری سازمانی ، مدیریت استراتژیک و مدیریت تنوع فرهنگی از نقاط قوت برنامه هستند و دانشجو را برای موفقیت به عنوان متخصصان آینده در شرکتهای تجاری که در مرزهای بین المللی فعالیت می کنند ، آماده می کنند.

موقعیت مکانی بین المللی

این برنامه واقع در قلب اروپا ، به طور مداوم دانش آموزان از سراسر جهان را به خود جلب می کند. کلاس ها به طور معمول از 80٪ دانش آموزان بین المللی تشکیل می شوند و یک تجربه چند فرهنگی بی نظیر را در حاشیه جنگل سیاه و در طی یک ساعت رانندگی به فرانسه ، سوئیس ، اتریش و سه ساعت با ایتالیا ایجاد می کنند.

شرکای جهانی

این منطقه دارای بسیاری از شرکتهای برتر جهانی از جمله پورشه ، دایملر ، SAP ، Bosch ، Aesculap و Hugo Boss است. دانشجویان ما می توانند انتظار داشته باشند که از طریق سفرهای میدانی ، همکاریهای پایان نامه شرکتها و کارآموزیهای بعد از فارغ التحصیلی در معرض چنین شرکتهایی قرار بگیرند. بسیاری از فارغ التحصیلان خارجی ما به عنوان بخشی از تجربه گسترده تجارت بین المللی خود در اینجا ، برای این شرکتها و سایر شرکتهایی مانند Hewlett-Packard Europe ، Adidas ، Puma و Marquardt کار کرده اند.

138251_20131016_HFU_Schwenningen_Studenten_00000000949.jpg

روش های تدریس پیشرفته

HFU یک دانشگاه برتر با علوم کاربردی است که توسط بررسی های اخیر مدارس HFU است. برنامه MBA ما مزایای بسیاری را ارائه می دهد.

از جمله مهمترین آنها ، کلاس کوچک کلاس ما محدود به 15 نفر از دانش آموزان ، تضمین محیط یادگیری فشرده ، تعامل نزدیک با همسالان و اساتید و توجه شخصی دانشکده ها و کادر پشتیبانی است.

رویکرد تدریس ما شامل روشهای نوآورانه ای مانند شبیه سازی شغلی مفید و پروژه های مشترک با دانشگاههای همکار در سراسر جهان است. این دانش آموزان ما را به چالش می کشد تا به طور مؤثر مدیریت تفاوت های فرهنگی ، جابجایی های جغرافیایی و حتی رقابت در جهت منافع در موقعیت های دنیای واقعی را در حالی که در جهت دستیابی به اهداف تجاری کار می کنند.

این برنامه شامل مطالعه روزانه تمام وقت است ، بنابراین دانش آموز می تواند از زندگی عادی در دانشگاه و تعطیلات آخر هفته به کاوش در بسیاری از پیشنهادات تفریحی و فرهنگی منطقه بپردازد.

آماده سازی جهانی

در پایان ، یک MBA از دانشکده بازرگانی HFU یک بنیاد استثنایی "Made in Germany" برای شما در حرفه بین المللی در شرکت های جهانی در سراسر جهان فراهم می کند. برنامه MBA ما به طور کامل توسط ACQUIN ، مؤسسه اعتباربخشی ، صدور گواهینامه و تضمین کیفیت ، یک نهاد رسمی حاکم که تضمین کننده درجه های شغلی صادر شده در دانشگاه های آلمان است ، از استانداردهای عالی بین المللی دانشگاهی برخوردار است. مدرک MBA ما به طور مستقل به دلیل ایستادگی در کشورهایی مانند ایالات متحده و کانادا به طور مستقل تأیید شده است و در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا کاملاً شناخته شده است.

138250_20131016_HFU_Schwenningen_Studenten_00000001093.jpg

معیارهای پذیرش

ضوابط پذیرش برای اطمینان از اینكه دانش آموزان دارای صلاحیت های مناسب ، سوابق تحصیلی و تجربه كار باشند تا از این امر كاملاً بهره مند شوند و به طور فعال در برنامه مشاركت كنند. الزامات عبارتند از:

مدرک کارشناسی با معدل بالاتر از میانگین معدل (GPA)

تجربه کاری حداقل 24 ماه تجربه حرفه ای مربوطه در یک محیط تجاری پس از فارغ التحصیلی (کارآموزی دانشجویی یا مشاغل تابستانی واجد شرایط برای بررسی نیست).

تسلط به زبان انگلیسی به صورت مکتوب و گفتاری همانطور که نشان داده شده است

- TOEFL (شماره کد ETS ما 8221 است)

- آیلتس

برای متقاضیانی که در انگلستان ، ایرلند ، آمریکای شمالی ، استرالیا و نیوزیلند فارغ التحصیل شده اند ، آزمون لازم نیست.

آزمون پذیرش مدیریت دانشگاهی (GMAT)

متقاضیان ملزم به شرکت در آزمون GMAT نیستند. با این حال ، آنها به انجام این کار تشویق می شوند. متقاضیانی که در GMAT نمره بالایی کسب کرده اند ، ممکن است در زمان انتخاب ، ترجیح داده شوند. نمره متوسط فعلی برای GMAT حدود 600 است. نامزدهای خوب MBA معمولاً از این امتیاز فراتر می روند.

شماره کد GMAT ما 7032 است

138252_20131016_HFU_Schwenningen_Studenten_00000000614.jpg

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Furtwangen University (HFU) is one of Germany's leading universities and recognised for its excellence in the following areas: High quality and innovation in teaching Strong practical focus through c ... اطلاعات بیشتر

Furtwangen University (HFU) is one of Germany's leading universities and recognised for its excellence in the following areas: High quality and innovation in teaching Strong practical focus through collaboration with industry International focus Applied research Continuing education and lifelong learning Qualifications and motivation Social responsibility and safeguarding of the future اطلاعات محدود
ویلنگن-شوونینگن , بادن-بادن , Furtwangen + 2 بیشتر کمتر