Read the Official Description

تخصص خود را در حین کار گسترش دهید

در همکاری با PAREXEL بین المللی IUBH در حال حاضر ارائه یک برنامه جدید با نام تجاری جدید "مدیریت تحقیقات بالینی".

این گواهی حرفه ای 6 ترم طولانی با استفاده از آموزش های ترکیبی و در محل با کارشناسان صنعت از PAREXEL بین المللی است. گواهی کارشناسی ارشد در مدیریت تحقیقات بالینی فراهم می کند دانش عمیق و بینش در مورد صنعت تحقیقات بالینی، از کشف مواد مخدر به الزامات قانونی و مدیریت داده ها. برنامه ما تئوری را با تمرین ترکیب می کند و از مطالعات موردی معتبر برای اطمینان از یادگیری موثر و کاربرد فوری در محل کار استفاده می کند. فارغ التحصیلان برای مدیریت خدمات تحقیقاتی دارویی و پزشکی واجد شرایط هستند.

آمار

چشم انداز حرفه ای به عنوان یک مدیر پژوهشی بالینی چیست؟

مدیران پژوهشی بالینی مسئول سازماندهی، هماهنگی و انجام آزمایشات بالینی و همچنین برقراری ارتباط با مشتریان خارجی، کمیته ها و همکاران رسمی هستند. تحقیقات دارویی و پزشکی یک صنعت با اهمیت اقتصادی بالا است در حالی که در عین حال بسیار تنظیم شده است. بنابراين، تقاضاي زيادي از متخصصان را به وجود مي آورند که پس زمينه دارويي را با مهارت هاي اقتصادي و اقتصادي متمايز مي کنند.

برنامه MBA برنامه مدیریت دانش بالینی، فرصت های حرفه ای جالبی را در سطوح ورود و مدیریت برای یک گروه هدف متنوع فراهم می کند:

  • مدیران ارشد آینده در مدیریت داروسازی یا خدمات پزشکی
  • زیست شناسان و یا دانشمندان هستند که می خواهند در این زمینه خاص تخصص داشته باشند یا از موقعیت در مدیریت استفاده کنند
  • متخصصین داروسازی یا پزشکی که در تلاش برای تقویت دانش خود در زمینه تحقیقات دارویی و مدیریت خدمات هستند

MBA از راه دور در IUBH شما را به طور کامل برای نقش خود به عنوان یک مدیر آماده می کند - با به اشتراک گذاری دانش پیشرفته ترین کشور، برجسته کردن کاربرد عملی و تمرکز بر اهداف روشن. بخش حضور و غیاب دوره ای که توسط PAREXEL International برگزار می شود به شما امکان می دهد مطالب خود را مستقیما در زمینه واقعی شرکت قرار دهید.

Program taught in:
انگلیسی

See 1 more programs offered by IUBH University of Applied Sciences »

Last updated May 8, 2018
این دوره Online, Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
By locations
By date