تخصص خود را در حین کار گسترش دهید

در همکاری با PAREXEL بین المللی IUBH در حال حاضر یک برنامه جدید با نام تجاری جدید "مدیریت تحقیقات بالینی" ارائه می دهد.

این گواهینامه حرفه ای 6 ترم طولانی با استفاده از آموزش های ترکیبی و در محل با کارشناسان صنعت از PAREXEL بین المللی است. گواهی کارشناسی ارشد در مدیریت تحقیقات بالینی فراهم می کند دانش عمیق و بینش در مورد صنعت تحقیقات بالینی، از کشف مواد مخدر به الزامات قانونی و مدیریت داده ها. برنامه ما تئوری را با تمرین ترکیب می کند و از مطالعات موردی معتبر برای اطمینان از یادگیری مؤثر و کاربرد فوری در محل کار استفاده می کند. فارغ التحصیلان برای مدیریت خدمات تحقیقاتی دارویی و پزشکی واجد شرایط هستند.

آمار

چشم انداز حرفه ای به عنوان یک مدیر پژوهشی بالینی چیست؟

مدیران پژوهشی بالینی مسئول سازماندهی، هماهنگی و انجام آزمایشات بالینی و همچنین برقراری ارتباط با مشتریان خارجی، کمیته ها و همکاران رسمی هستند. تحقیقات دارویی و پزشکی یک صنعت با اهمیت اقتصادی بالا است در حالی که در عین حال بسیار تنظیم شده است. بنابراین، تقاضای بالا برای متخصصانی که پس زمینه دارویی را با توانایی های میکرو و اقتصاد کلان ترکیب می کنند، تولید می کند.

برنامه MBA برنامه مدیریت دانش بالینی، فرصت های حرفه ای جالبی را در سطوح ورود و مدیریت برای یک گروه هدف متنوع فراهم می کند:

  • مدیران ارشد آینده در مدیریت داروسازی یا خدمات پزشکی
  • زیست شناسان و یا دانشمندان هستند که می خواهند در این زمینه خاص تخصص داشته باشند و یا به دنبال موقعیتی در مدیریت باشند
  • متخصصین داروسازی یا پزشکی که در تلاش برای تقویت دانش خود در زمینه تحقیقات دارویی و مدیریت خدمات هستند

MBA از راه دور در IUBH شما را به طور کامل برای نقش خود به عنوان یک مدیر آماده می کند - با به اشتراک گذاری دانش پیشرفته ترین دانشگاه، برجسته کردن کاربرد عملی و تمرکز بر اهداف روشن. بخش حضور و غیاب دوره ای که توسط PAREXEL International سازماندهی شده است به شما امکان می دهد محتوای مستمر در حوزه زندگی شرکت را مستقیما در اختیار شما قرار دهد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط IUBH University of Applied Sciences »

آخرین به روز رسانی April 6, 2019
این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019