MBA مدیریت بین المللی

عمومی

شرح برنامه

درجه

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

زبان دوره (های)

برنامه ما کاملا به زبان انگلیسی برگزار می شود برای دانشجویان بین المللی، کلاس های زبان آلمانی در همه سطوح به برنامه ما یکپارچه می شوند.

نیمه پذیرش

تابستان (فقط فارغ التحصیلان کسب و کار) و ترم زمستان (تمام مدارک دیگر)

شروع برنامه

زمستان ترم: اواخر سپتامبر
ترم تابستان: اوایل ماه مارس ( سریع تر برای فارغ التحصیلان کسب و کار)

مدت زمان برنامه

4 ترم (21 ماه) برای فارغ التحصیلان غیر تجاری
3 ترم (15 ماه) برای فارغ التحصیلان کسب و کار [= مسیر سریع]

هزینه های برنامه *

3،950 یورو در هر ترم

* موضوع تغییر در سال های تحصیلی آینده

درخواست مورد نیاز

• مدرک کارشناسی

• 2 سال تجربه حرفه ای حرفه ای پس از اولین مدرک دانشگاهی

• نمره GMAT: 550

• نمره TOEFL: 100 (IBT)

• مصاحبه شخصی؛ مصاحبه تلفنی برای متقاضیان خارج از کشور امکان پذیر است

لطفا توجه داشته باشید که متقاضیان از آلمان، سوئیس و اتریش باید دارای درجه اول GPA 2.5 یا بالاتر باشند. GMAT برای متقاضیان این سه کشور الزامی نیست.

مهلت درخواست

15 ژوئن برای ترم زمستان (یا 31 ژوئیه برای دارندگان ویزای آلمانی)
15 دسامبر برای ترم تابستان (یا 31 ژانویه برای دارندگان ویزای آلمانی) ( سریع برای فارغ التحصیلان کسب و کار)
کمیته پذیرش MBA برنامه های کاربردی را به صورت ناقص در طول سال بررسی می کند.

چرا Pforzheim MBA در مدیریت بین المللی؟

لذت بردن از آموزش با کیفیت بالا
رتبه بندی بین «TOP 10 دوره های مدرک کارشناسی ارشد بین المللی - ساخته شده در آلمان»، MBA Pforzheim شما را به مسئولیت های مدیریتی می برد. تعهد ما به کیفیت و بهبود مستمر توسط اعتبار نامه AACSB بین المللی تایید شده است. بدین ترتیب، مدرسه کسب و کار Pforzheim University متعلق به گروه نخبه کمتر از 5٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان است و کمتر از ده نفر از حدود 200 برنامه کسب و کار آلمانی که AACSB معتبر هستند.

فرصت های حرفه ای خود را افزایش دهید
MBA Pforzheim فرصت های جدیدی را برای توسعه حرفه ای باز می کند. این که آیا شما می خواهید با چالش های جدید روبرو شوید یا در حال پیشرفت در منحنی یادگیری خود هستید یا نتوانید در شرکت فعلی خود پیشرفت داشته باشید، MBA Pforzheim شما را قادر می سازد تا حرفه ای خود را دوباره با دانش و مهارت های جدید، شبکه حرفه ای جدید و یک نام تجاری جدید. اگر شما پس زمینه غیر کسب و کار داشته باشید، MBA Pforzheim شما را آماده تغییر جهت دادن حرفه خود به سمت کسب و کار و مدیریت می کند.

تمرکز بر آنچه شما واقعا نیاز دارید.
ما صلاحیت کسب و کار، نه فقط نظریه را ارائه می دهیم. استادان ما نه تنها دکترا، Ph.D. یا مدرک کارشناسی ارشد - آنها حداقل 5 سال در موقعیت های مدیریت ارشد کار کرده اند. تدریس ما بر اساس تحقیق و تجربه حرفه ای است. علاوه بر این، سیستم مدرک MBA Pforzheim به شما امکان می دهد تا مطالعات خود را به طور انحصاری برای تقویت نقاط قوت خود به کار ببرید.

از پیشرفت فردی و مربیگری لذت ببرید.
استادان ما مربیان شما هستند، نه مربیان شما. شما از آموزش های فردی از استادان در طول تحصیلات خود بهره مند خواهید شد. حجم درس کوچک ما، تعاملات شدید دانش آموزان و دانش آموزان را تشویق می کند که برای دستیابی به بهترین نتیجه از مطالعات MBA شما مهم است.

بینش کسب و کار را دریافت کنید.
متعلق به برخی از شرکت های قدرتمند جهان، به شما امکان می دهد تا از پتانسیل منطقه Pforzheim-اشتوتگارت بهره مند شوید. ما با شرکت های مختلف در بخش های مختلف از طریق پروژه های شرکت، بازدید کنندگان شرکت و سخنرانان مهمان در کلاس درس همکاری می کنیم. این ارتباطات نزدیک به تمرین بخش مهمی از آموزش مدیریت ما در Pforzheim است.

کسب و کار فردا را بیاموزید.
ما شما را برای مدیریت چالش های بزرگ قرن بیست و یکم در جهت بهره گیری از شرکت شما آماده می کنیم. دوره های ما در رشته های کسب و کار مانند بازاریابی، مشاوره، حسابداری و مالی مربوط به نیازهای کسب و کار فردا است. علاوه بر این، تخصص ما به چالش های فردا رسیدگی به مدیریت نوآوری، پایداری و جهانی سازی می پردازد. علاوه بر این، ما آموزش مهارت های نرم افزاری در طول تحصیلات خود را ارائه می دهیم.

شبکه خود را جهانی سازی کنید
80٪ از دانشجویان MBA Pforzheim بین المللی هستند که از همه قاره ها می آیند. شبکه های جهانی بین فرهنگی در کلاس درس شروع می شوند. شایستگی بین فرهنگی نه تنها به لحاظ تئوری آموزش داده می شود، بلکه به طور عملی با تعامل روز به روز به دست می آید. این در آینده حرفه ای شما در روند مذاکره و کار گروهی مهم خواهد بود. استادان مهمان مشهور از دانشگاه های شریک به برنامه ما کمک می کنند.

لذت بردن از فرهنگ بین المللی
Pforzheim MBA فرصت تحصیل در دو کشور یا حتی دو قاره را در یک برنامه، در دانشگاه های همکار ما در ایالات متحده، آمریکای لاتین، آسیا یا اروپا فراهم می کند. برای دانش آموزانی که دارای درجه اول از یک موسسه آلمانی هستند، مطالعه سومین ترم در خارج از کشور اجباری است. برای همه دانش آموزان دیگر اختیاری است.

با هزینه معقول، تحصیلات عالی را دریافت کنید.
قصد ما این است که به حداکثر رساندن سود، بلکه ارائه آموزش مدیریت پایدار برای نسل های آینده از مدیران. شما «بیشتر برای کمتر» می گیرید - درجه و مهارت های بسیار شناخته شده بین المللی برای رسیدگی به چالش های تجاری قرن بیست و یکم.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The establishment and historical development of the Pforzheim University is linked in many ways to the evolvement of the regional economy which today is one of Europe's leading business regions. The d ... اطلاعات بیشتر

The establishment and historical development of the Pforzheim University is linked in many ways to the evolvement of the regional economy which today is one of Europe's leading business regions. The demand for specialists in the various fields of the jewellery industry over the last 130 years has resulted in the development of an important applied university of sciences with a variety of studies which is second to none in Germany. اطلاعات محدود