MBA - مدیریت مراقبت های بهداشتی

عمومی

شرح برنامه

MBA - مدیریت بهداشت و درمان

برنامه MBA این دانشکده مجهز به دانش آموزان با مهارت های رهبری و تیزهوشی به خدمت هر دو سود و نه برای سود بخش است. این برنامه ارائه می دهد یک محیط یادگیری دانش آموز محور در یک برنامه آموزشی معتبر توسط شورای اعتباربخشی برای مدارس کسب و کار و برنامه های (ACBSP).

این برنامه با مجموعه ای از نیازهای اصلی ( "مشترک حرفه ای و اجزای تشکیل") تضمین این که دانش آموزان در این برنامه با مناطق اساسی عمل کسب و کار و مهارت آشنا خواهد بود آغاز می شود.

پس از این "آموزش های پایه،" دانش آموزان 18 واحد از کار دوره های پیشرفته در غلظت مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در پایان برنامه کامل، دانش آموزان تکمیل مجموعه ای از دوره های سنگ کتیبه، که پوشش مناطق از استراتژی کسب و کار، اخلاق حرفه ای، و جهانی مسائل.

دانش آموزان از نزدیک با اعضای هیئت علمی که در جامعه کسب و کار منطقه برای توسعه تحلیلی، تفکر کلیدی حساس، ارتباطات و مهارت های حل مسئله فعال هستند. این روش تضمین فارغ التحصیلان برای نقش های رهبری اخلاقی و مسئول در کسب و کار مجهز، ملی و بین المللی.

کالج کوه سنت وینسنت از دانشجویان بین المللی برای استاد خود مدیریت کسب و کار (MBA) برنامه استقبال می کند. برنامه MBA توسط شورای اعتباربخشی برای مدارس کسب و کار و برنامه های (ACBSP) معتبر است. استانداردهای ACBSP اعتباربخشی در کیفیت برنامه Baldridge، که در یک رویکرد یادگیری دانش آموز محور در کلاس درس تمرکز مدل شده است.

برنامه MBA مورد تایید قرار گرفته است و با وزارت امور خارجه آموزش عالی نیویورک ثبت نام، تحت کد HEGIS از 0506.

MBA - مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

این غلظت دانش آموزان را برای موقعیت های مدیریت به طور کلی در انواع سازمان های مراقبت های بهداشتی برای موقعیت های مرتبط با عملکرد کسب و کار سنتی آماده، اما به خصوص - مانند کنترل مالی، مدیریت منابع انسانی، بازاریابی برنامه، روابط عمومی، کنترل کیفیت، روابط مشتری، و بودجه بندی. اساس مفهومی از این غلظت این دیدگاه است که تحت تاثیر کسب و کار مدرن، فشار، شیوه ها، و سیستم های به طور فزاینده ای تبدیل شدن به بخشی از بافت و ساختار جامعه مراقبت های بهداشتی در امریکا، و در نتیجه، رهبران آینده در این بخش باید به مهارت های حرفه های تیز آنها را در مناطق سنتی عمل کسب و کار.

مدرک MBA نیاز به تکمیل 60 واحد.

چشم پوشی البته برای مطالعه قبل

متقاضیان می توانند تا 24، از مورد نیاز 60 واحد بر اساس دوره کارشناسی مناسب در مدیریت کسب و کار چشم پوشی است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The College of Mount Saint Vincent is a nationally recognized independent, liberal arts college. Committed to the Catholic tradition and ecumenism, the Mount offers more than 40 undergraduate programs ... اطلاعات بیشتر

The College of Mount Saint Vincent is a nationally recognized independent, liberal arts college. Committed to the Catholic tradition and ecumenism, the Mount offers more than 40 undergraduate programs, including a full array of majors and minors and professional preparation in accounting, business, communication, education, and nursing. اطلاعات محدود