MBA مدیریت نام تجاری لوکس

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

MBA مدیریت نام تجاری لوکس برنامه طراحی شده است به تجهیز نامزدها که تجربه مدیریتی مرتبط با دانش و مهارت های پیشرفته متخصص را به حرکت به سطح بعدی از زندگی حرفه ای خود.

طراحی برنامه کمک خواهد کرد دانش آموزان به درک عمیق از پیچیدگی های مدیریت کسب در چارچوب سازمان های لوکس، به خصوص به عنوان بازارهای لوکس ادامه برای تبدیل شدن به رقابتی تر و چند بعدی، و مصرف کنندگان لوکس قطبی تر می شود.

است تاکید قوی در طول برنامه در جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها برای حمایت پیچیده تصمیم گیری وجود دارد. دانش آموزان مهارت های تحلیلی لازم است به بررسی طیف گسترده ای از مسائل مربوط به بخش لوکس و توانایی ساخت راه حل های خلاقانه را توسعه دهد. یادگیری فعال تجربی دانش آموزان را قادر به توسعه تفکر استراتژیک، رهبری، مهارت های فردی و گروهی و یک چشم انداز کارآفرینی عمیق تر است. قابلیت حل مسئله نیز از طریق مطالعات موردی، بازی کسب و کار و پروژه شرت پاچه دار زندگی می کنند، در همکاری با سازمان های لوکس منجر ایجاد کشت می شود.

علامت های تجاری لوکس ادامه خواهد داد تا از طریق عناصر کلیدی از اصالت، انحصار و ساخت، اما امروز این نیاز به با 24/7 دسترسی و فوریت متعادل موفق شوند، و منعکس کننده پیشرفت در فن آوری های دیجیتال و افزایش قدرت مصرف کننده. به MBA مدیریت نام تجاری لوکس به بررسی چگونگی علامت های تجاری لوکس نیاز به پیدا کردن راه های خلاقانه برای رسیدگی به تجارت کردن کلاسیک بین نادر و گسترش جهانی است.

ارزیابی

ماژول های آموزش داده می شود با ترکیبی از کلاس ها، از بحث و گفتگو و آزمون های آنلاین به دنبال یک پروژه پایان نامه و مشاوره ارزیابی شده است.

محتوا برنامه

  • ارزش ایجاد در بخش های لوکس
  • محصولات و مدیریت نام تجاری برای بخش کالاهای لوکس
  • جهانی شدن و شهروندی جهانی
  • رهبری مسئول بخش لوکس
  • مدیریت استراتژیک و بازاریابی برای کالاهای لوکس
  • خرده فروشی لوکس و مدیریت توزیع (گزینه)
  • روش پژوهش و مشاوره

چشم انداز فارغ التحصیل

برنامه مدیریت نام تجاری لوکس MBA طراحی شده است مجهز نامزدها که دارای تجربه مدیریتی مرتبط با دانش و مهارت های پیشرفته متخصص به حرکت در را به سطح بعدی زندگی حرفه ای خود.

حداقل شرایط ورود

به طور معمول هر دو

  • حداقل کمتر دوم مدرک افتخاری کلاس در رشته های مرتبط با کسب و کار و بدون نیاز به سابقه کار

OR

  • حداقل درجه دوم درجه پایین تر افتخارات در هر رشته نه کسب و کار مرتبط و دو سال تجربه مدیریت مناسب سطح.

مورد نیاز زبان انگلیسی

علمی سطح آیلتس 6.0 (یا معادل آن با هیچ عنصر کمتر از 5.5)

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The British School of Fashion is an innovative academic hub developed by Glasgow Caledonian University (GCU) to create and disseminate strategic fashion business insight through its provision of leadi ... اطلاعات بیشتر

The British School of Fashion is an innovative academic hub developed by Glasgow Caledonian University (GCU) to create and disseminate strategic fashion business insight through its provision of leading-edge education, research and consultancy. اطلاعات محدود