توضیحات رسمی را مطالعه کنید

محتوا و توسعه این MBA مدیریت ورزشی شده است به خواسته های حرفه ای است که دانش آموزان در عمل حرفه ای خود نیاز تنظیم می شود. عمومی و خصوصی - - و همچنین طراحی، رهبری و توسعه از رویدادهای ورزشی از هر نوع و اندازه آن است که در مدیریت و هدایت سازمان های ورزشی، نهادها و امکانات است.

در این زمان از انطباق دانشگاهی مترقی در سراسر حوزه آموزش عالی اروپا، ضروری برای بزرگنمایی نمونه کارها مطالعات کارشناسی ارشد UCAM با برنامه یک استاد کیفی بالا به طور خاص به دست آوردن مهارت های مورد نیاز برای رقابت در یک جهان جهانی و با هدف است. برای رسیدن به این، آموزش کارکنان به دقت انتخاب شده است، متشکل از دانشگاهیان دانشگاه مجرب و همچنین حرفه ای از نهادهای ورزشی کشور ما است. این مدرک کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده برای آموزش مدیران ورزشی آینده برای عملکرد طبیعی سازمان های ورزشی کارگردانی، با تاکید ویژه بر مدیریت و برنامه ریزی خود را. برای این منظور، کارشناسی ارشد فرموله کسب آموزش های پیشرفته از طبیعت های تخصصی، بشود نسبت به یک مدرک حرفه ای است.

برنامه برای مدیریت MBA ورزشی است که در هر دو حرفه ای که در حال حاضر تجربه در زمینه مدیریت ورزشی که می خواهند به روز رسانی دانش خود در عرصه سرعت در حال تغییر، و همچنین در افرادی که مایل به پیشبرد کار خود را در مدیریت ورزشی و برنامه ریزی می کنند که هدف.

به طور مشابه، آن است که برای افرادی که آماده می شود رهبران هستند، کمک به توسعه اجتماعی و اقتصادی پایدار بشر، رهبران با همدلی و اخلاق که تلاش به هر پروژه آنها روبرو می شوند قرار داده است، با یک روحیه تیم و اشتیاق برای کمک به دیگران موفق در نظر گرفته شده.

بعد از میلاد

فرصت های شغلی

آموزش به دست آمده از طریق برنامه کارشناسی ارشد دسترسی به بازار کار در هر دو عمومی و بخش خصوصی فراهم می کند. طیف گسترده ای از نقش های حرفه ای و پروفایل را می توان توسط فارغ التحصیلان در مدیریت ورزشی پر شده است. مهارت های به دست آمده توسط دانش آموزان آماده سازی آنها برای موقعیت های رهبری و همچنین ایجاد طرح کسب و کار خود را به عنوان کارآفرینان.

پس از اتمام برنامه شما را به واجد شرایط:

  • درستی و با دقت قانون در مورد ورزش است که توسط آن سازمان های ورزشی دولتی و خصوصی اداره می شوند را تفسیر کند.
  • مدیریت فرآیندهای با کیفیت و سیاست در سازمان ورزش.
  • برنامه ریزی منابع (انسانی، سازمانی و مالی) میلادی ورزشی.
  • مدیریت هر نوع تاسیسات ورزشی به شیوه ای پایدار.
  • سازماندهی رویدادهای ورزشی در سطوح محلی، ملی و بین المللی.
  • ایجاد یک طرح ارتباطی برای سازمان ها و رویدادهای ورزشی.
  • تحقیقات و آموزش مدیریت ورزشی.

D.Antonio سانچز پاتو

رئیس مدیریت MBA ورزشی دین از دانشکده ورزش نیاز به آموزش حرفه ای در تمام زمینه های ورزشی به عنوان یک نتیجه از پیشرفت های بزرگ است که در بخش ورزش در دهه گذشته ساخته شده بوجود آمده است. از این رو، مدیریت ورزشی یکی از مناطق از تجربه و تخصص است که به طور فزاینده ای اهمیت توجه به تلاش های بین المللی به طور موثر و کارآمد مدیریت هر یک از جنبه های سازمانی از ورزش به دست آورده است.

محتوا و توسعه این MBA در مدیریت ورزشی طور مداوم در حال به خواسته های حرفه ای مورد نیاز در عمل حرفه ای تنظیم شود. این برنامه است که در مدیریت و هدایت سازمان های ورزشی، نهادهای دولتی و خصوصی و امکانات، و همچنین طراحی، رهبری و توسعه از رویدادهای ورزشی از هر نوع و اندازه است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
10,900 EUR
شهروندان اتحادیه اروپا.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

اکتبر 2019