MBA مدیریت کسب و کار بین المللی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

MBA مدیریت بازرگانی بین الملل

HFU MBA ترکیبی از یک برنامه درسی لبه کاملا به زبان انگلیسی توسط یک هیئت علمی پویا و در سطح بین المللی با تجربه تدریس می شود. مدرسه کسب و کار HFU یک دانشکده دانشگاه Furtwangen را هوخشوله، یک دانشگاه دولتی واقع در زیبا جنوب آلمان است.

برنامه MBA ما این است که در مدیریت کسب و کار در سراسر بازارهای جهانی متمرکز شده است. این چالش دانش آموزان به تفکر و در سطح جهان زندگی می کنند محل آن در تقاطع اروپا. رهبری سازمانی، مدیریت استراتژیک و مدیریت تنوع فرهنگی نقاط قوت برنامه می باشد و آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت به عنوان حرفه ای آینده در کسب و کار شرکت های فعال در سراسر مرزهای بین المللی.

محل سکونت بین المللی

واقع در قلب اروپا، برنامه هماهنگ دانش آموزان از سراسر جهان جذب می کند. کلاس ها معمولا از 80٪ دانشجویان بین المللی ساخته شده، ایجاد یک تجربه چند فرهنگی منحصر به فرد در حاشیه جنگل سیاه و در یک ساعت رانندگی به فرانسه، سوئیس، اتریش، و سه ساعت به ایتالیا.

شرکای جهانی

این منطقه به خانه بسیاری از شرکت های جهانی بالا از جمله پورشه، دایملر، SAP، بوش، Aesculap، و هوگو باس. دانش آموزان ما می توانید انتظار برای از طریق سفرهای میدانی، همکاری پایان نامه شرکت، و کارآموزی پس از فارغ التحصیلی به شرکت هایی قرار بگیرد. بسیاری از فارغ التحصیلان خارجی ما در رفته اند به این و دیگر شرکت هایی مانند هیولت پاکارد اروپا، آدیداس، پوما، و مارکوارت کار به عنوان بخشی از گسترش آنها تجربه کسب و کار بین المللی است.

آموزش روش های پیشرفته

HFU یک دانشگاه برتر علوم کاربردی است که توسط بررسی های اخیر از مدارس مشهود است. برنامه MBA ما ارائه می دهد مزایای بسیاری دارد.

در میان آنها بالا اندازه کوچک کلاس ما محدود به 15 دانش آموزان، حصول اطمینان از یک محیط یادگیری فشرده، تعامل نزدیک با همسالان و استادان، و توجه شخصی از اعضای هیات علمی و کارکنان پشتیبانی است.

روش تدریس ما شامل روش های نوآورانه مانند دست در شبیه سازی کسب و کار و طرح های مشترک با دانشگاه های همکار در سراسر جهان. این چالش کشیدن دانش آموزان ما به طور موثر مدیریت تفاوت های فرهنگی، دررفتگی جغرافیایی و حتی رقابت در موقعیت های دنیای واقعی در حالی که کار در دستیابی به اهداف کسب و کار.

این برنامه شامل مطالعه روز تمام وقت، نتیجه اجازه می دهد دانش آموز برای لذت بردن از زندگی در محوطه عادی و تعطیلات آخر هفته کاوش بسیاری از ارائه تفریحی و فرهنگی در منطقه است.

آماده سازی جهانی

در پایان، MBA از HFU مدرسه کسب و کار شما را با استثنایی 'ساخته شده در آلمان پایه و اساس یک حرفه ای در کسب و کار بین المللی در شرکت های جهانی در سراسر جهان فراهم می کند. برنامه MBA ما این است که به طور کامل توسط ACQUIN، اعتباربخشی، صدور گواهینامه و موسسه تضمین کیفیت، یک بدن حاکم رسمی است که تضمین درجه کسب و کار صادر شده در دانشگاه های آلمان مطابق با استانداردهای بین المللی دانشگاهی بالا معتبر است. مدرک MBA ما شده است به طور مستقل برای ایستاده معادل در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و کانادا را تایید کرد، و به طور کامل در تمام کشورهای اتحادیه اروپا شناخته شده است.

معیارهای پذیرش

معیارهای پذیرش در نظر گرفته شده تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان شرایط مناسب، پس زمینه تحصیلی و تجربه کاری را به طور کامل از آن بهره مند و به طور فعال به برنامه کمک می کند. الزامات عبارتند از:

مدرک کارشناسی خود با میانگین معدل بالا (GPA)

سابقه کار متشکل از حداقل 24 ماه تجربه حرفه ای مرتبط با آن در محیط کسب و کار بعد از فارغ التحصیلی (کارآموزی دانش آموز و یا شغل تابستان برای نظر واجد شرایط نیست).

تسلط به زبان انگلیسی در نوشتار و گفتار به عنوان نشان داد

- TOEFL (شماره کد ETS ما 8221 است)

- IELTS

یک تست است برای متقاضیان لازم نیست که در انگلستان، ایرلند شمالی، امریکا، استرالیا، و نیوزیلند فارغ التحصیل شد.

آزمون پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMAT)

متقاضیان می بایستی به نشستن یک معاینه GMAT. با این حال، آنها را تشویق به انجام این کار. متقاضیانی که نمره بالا در آزمون GMAT به دست آورد ممکن است همه در زمان انتخاب داده شده است. میانگین نمره در حال حاضر برای GMAT است در حدود 600. نامزدهای MBA خوب معمولا بیش از این نمره.

تعداد کد GMAT ما 7032 است

آخرین به روز رسانی ژانویه 2016

درباره این دانشگاه

Furtwangen University (HFU) is one of Germany's leading universities and recognised for its excellence in the following areas: High quality and innovation in teaching Strong practical focus through c ... اطلاعات بیشتر

Furtwangen University (HFU) is one of Germany's leading universities and recognised for its excellence in the following areas: High quality and innovation in teaching Strong practical focus through collaboration with industry International focus Applied research Continuing education and lifelong learning Qualifications and motivation Social responsibility and safeguarding of the future اطلاعات محدود
ویلنگن-شوونینگن , بادن-بادن , Furtwangen + 2 بیشتر کمتر