MBA & E: مدیریت کسب و کار و مهندسی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

جدید در سال 2018: رهبری جهانی در تخصص مهندسی

در اکتبر سال 2018، رهبری جدید جهانی در زمینه مهندسی را راه اندازی خواهیم کرد. این برنامه برای دانش آموزان با تجربه های بین المللی قبلی و تجربیات رهبری در نظر گرفته شده است. این دانشجویان را برای رهبری در کسب و کارهای مهندسی در زمینه های بین المللی و بین فرهنگی آماده می کند. لطفا از وبسایت برنامه دیدن کنید یا برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر ما تماس بگیرید.

چند وجهی و میان رشته ای

مقیاس محتوای دوره MBA و E تمرکز دوگانه بر موضوعاتی که به طور مساوی از مدیریت کسب و کار و موضوعات تکنولوژیکی گرفته شده است، ایجاد می کند. فارغ التحصیلان این دوره مجهز نه تنها با مهارت های تخصصی استثنایی، اما توسعه یک ذهن مجموعه قابل اجرا به انواع صنایع و عملکرد کسب و کار تحلیلی. ما در حال تلاش برای آموزش هر دانشجوی MBA & E برای تبدیل شدن به یک حل کننده مشکل جدی بین رشته ای - حرفه ای، خلاق و مشارکتی هستیم. پنج گزینه تخصصی به دانش آموزان انعطاف پذیری می دهد تا شغل خود را به مسیر مورد نظر برساند:

  • مدیریت خودرو
  • مدیریت میان رشته ای
  • مدیریت ناب
  • تهیه جهانی
  • رهبری جهانی در مهندسی (جدید در سال 2018، تجربه بین المللی / رهبری مورد نیاز)

BUAS3

نزدیک به عمل کسب و کار

به عنوان یک برنامه کارشناسی ارشد از مطالعه، البته برنامه های کاربردی از دانش آموزان با پیشینه در مهندسی، مدیریت، و بیشتر را می پذیرد. به عنوان یک حرفه ای جوان، شما در حال حاضر دارای مهارت در عمق خاص به نظم و انضباط خود را. با در نظر گرفتن MBA & E، شما یک درک جامع از فرآیند کسب و کار گسترده تر خواهید داشت. فارغ التحصیلان MBA و E "gap-bridgers" - متخصصان در کارهای مربوطه هستند، اما به طور کامل با شیوه های مدرن مدیریت نتایج محور آشنا هستند. شرکت های جهانی نیاز به چنین "مردم به شکل T" - می خواهید به تبدیل شدن به یکی؟BUAS2

شخصی و بین المللی

خانواده دانشجویان و فارغ التحصیلان MBA & E از بیش از 50 کشور در سراسر جهان گرفته شده است. مهندسی مکانیک، مدیریت صنعتی، ارتباطات بین فرهنگی، اقتصاد، علوم مواد، طراحی هواپیما، فیزیک هسته ای و مهندسی نرم افزار - این نشان دهنده اما تعداد انگشت شماری از زمینه های که از دانش آموزان ما آمده است. می توانید فرصت شبکه گسترده تر تصور می کنید؟ این دوره همه چیز در مورد یادگیری مهارت های حیاتی کسب و کار در یک گروه بین المللی محکم گره است. تجربه یکی از شهرستانها متنوع فرهنگی در جهان است، به شما این فرصت برای بهبود مهارت های نرم افزاری خود را، به شکل دوستی های پایداری و به سادگی به آن لذت ببرید. ما منتظر استقبال از شما برای خانواده MBA & E!

تخصص بین المللی "مدیریت خودرو" در دسترس در MBA & E در HTW برلین است

آلمان یکی از نقاط کلیدی بخش خودرو در سراسر جهان است. صنعت در حال تغییر است به طور مداوم و دارای بسیاری از چالش های جدید به کارشناسی کارشناسی ارشد. بنابراین، افزایش تقاضا برای فارغ التحصیلان مهندسی کسب و کار جوان در بازار کار در آلمان وجود دارد. علاوه بر این انتظار می رود که صنعت خودرو به سرعت در کشورهای در حال ظهور رشد کند و فارغ التحصیلان بین المللی مزیت بزرگی در اشتغال در کشورهای مادری خود دارند. BUAS1 MBA & E یکی از معدود برنامه های مدیریت صنعتی انگلیسی در آلمان با تمرکز ویژه در مدیریت خودرو است. در حال حاضر برای سال ها، بسیاری از فارغ التحصیلان ما فرصتهای شغلی با بازیکنان خودرو را توسعه داده اند و ما حفظ روابط بسیار نزدیک به این صنعت است. پس از تقاضا، در سال 2013 ما راه اندازی یک تخصص جدید پرداختن به نیازهای خاص از نصب و تامین کننده بخش خودرو. برای اطلاعات بیشتر، لطفا با استفاده از فرم مجاور به ما تماس بگیرید یا از ما در http://mbae.htw-berlin.de/ بازدید کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

With a student body of more than 13,000, the Hochschule für Technik und Wirtschaft (HTW) Berlin is the largest University of Applied Sciences in Berlin.

With a student body of more than 13,000, the Hochschule für Technik und Wirtschaft (HTW) Berlin is the largest University of Applied Sciences in Berlin. اطلاعات محدود