توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جامعه امروز است در یک سرعت ثابت در حال تحول. هر روز، مشکلات و چالش های مختلف پدیدار، و توسعه شرکت یک مسیر نامشخص است. به منظور رشد و کمک به پیشرفت جهان، شرکت مجبور به ارائه راه حل های جدید به بازار و به فرهنگ کسب و کار، هرگز نادیده گرفتن هدف واقعی از هر جامعه: به منظور کمک به مشترک.

هدف از تمام وقت کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار برای قدرت بخشیدن به هر شرکت با مهارت های رهبری قوی در زمینه بین المللی و چند فرهنگی است. دانش آموزان دانش و تواناییها و ظرفیتهای در مورد مدیریت کسب و کار به دست آوردن، مشاوره و همچنین ارزیابی شرکت، بدین وسیله قادر به اعمال مهارت های به دست آورد خود را در شرایط واقعی است.

در UCAM تمام وقت MBA به خصوص برای افراد با تمایل به پیشبرد کار خود را در منطقه از کسب و کار و تصمیم گیری طراحی شده است.

هدف اصلی برنامه این استاد فارغ التحصیلان بین المللی و اسپانیایی دانشگاه از انواع زمینه های علمی مانند قانون، ارتباطات، مهندسی، هنر، بهداشت، تغذیه، خرده فروشی و یا فعالیت فیزیکی، تلاش برای به دست آوردن دانش پیشرفته در زمینه مدیریت کسب و کار، ارزیابی و مشاوره و همچنین مدیریت عمومی، تدوین استراتژی و برنامه ریزی ظرفیت.

برای فارغ التحصیلان با تجربه قبلی در این زمینه، MBA فرصتی خواهد بود به روز کردن دانش خود و اضافه کردن دیدگاه جدید به تمرکز خود را بر اساس اهداف و ارزش های که در آن برنامه را منعکس.

دانش آموزان باید آماده به کار و ارتباط با آمپول از کشورهای مختلف، فرهنگ ها و پس زمینه در یک محیط چند فرهنگی است که به تصویر می کشد دنیای جهانی که در آن زندگی می شود. تمام وقت MBA در مردم است که در حال حاضر به منجر شود، کمک به بشریت و شرکت در توسعه پایدار اجتماعی و اقتصادی تمرکز دارد. دانش آموزان باید ذاتا مایل به تبدیل شدن رهبران همدلی و اخلاق که قرار داده تلاش های صادقانه در پروژه آنها درگیر. علاوه بر این، فارغ التحصیلان آینده باید توان سخت کار کردن و الهام بخشیدن به دیگران به عنوان مدل نقش است، روحیه تیم و مشتاق برای کمک به دیگران در تلاش خود موفق باشد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Spanish (Spain)

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
8,900 EUR
8900 € غیر شهروندان اتحادیه اروپا
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

اکتبر 2019