MBA کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی *

عمومی

شرح برنامه

نمای کلی دوره

دوره کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی ما برای سرعت بخشیدن به پیشرفت افرادی که یا به دنبال شروع کار هستند و یا در حال حاضر در حال کار هستند ، در صنایع خلاقیت شتاب می گیرد.

به عنوان یک دانش آموز در دانشکده تجارت UCA برای صنایع خلاق ، شما در معرض عملکرد شرکت های جهانی ، بررسی و ارزیابی مطالعات موردی در زندگی واقعی و همچنین ایجاد یک پایه محکم از دانش نظری قرار خواهید گرفت. شما مهارتهای اصلی مورد انتظار افراد دارای مقام های ارشد سازمان را یاد خواهید گرفت و به کشف کارآفرینی و توسعه ظرفیت خود به عنوان رهبر آینده ترغیب می شوید.

هر دوره در سبد مدرسه کسب و کار ما با یک چشم انداز جهانی تدریس می شود ، مهارت های لازم برای ادامه کار حرفه ای خلاقانه در هر نقطه از جهان را به فارغ التحصیلان می دهد. برنامه های تدریس ما همه مبتنی بر پروژه است ، دانش و دانش و تجارت و صنایع خلاق را به منظور تولید فارغ التحصیلان گرد ، بسیار شاغل و دارای مدرک تحصیلی بسیار مورد توجه ، ترکیب می کند.

این برنامه برای مدرک دانشگاهی یک ساله ما در رشته مدیریت بازرگانی ایجاد شده است تا رهبران مثبت و آینده نگر را برای صنایع خلاقیت جالب و خلاقانه ایجاد کند.

مستقر در UCA Epsom ، شما فرصتی بی نظیر برای همکاری و کار در کنار همکاران حرفه ای کسب و کار خلاق در دانشکده تجارت UCA خواهید داشت. دوره بین المللی MBA توسط سمینارها ، آموزش ها ، کارگاه ها و انتقادات پشتیبانی می شود و به شما امکان می دهد سطح بالایی از مهارت را در بیان عملی ، تصویری ، شفاهی و کتبی ایجاد کنید و به شما اعتماد به نفس می دهید تا ایده های خود را بطور موثر ارتباط برقرار کنید.

از آنجا که یادگیری خودمختار بخشی جدایی ناپذیر از ساختار برنامه است ، از شما انتظار می رود پروژه تجاری بین المللی خود را بر اساس حوزه تخصصی انتخاب شده خود در بخش خلاق ، شناسایی ، توسعه و مدیریت کنید. از طریق رابطه پیشگیرانه با مدرس خود ، کار پروژه خود را هدایت می کنید و توسط کارمندان و تعامل با پیوندهای صنعت حرفه ای پشتیبانی می شوید.

پس از اتمام موفقیت آمیز این دوره ، شما قادر خواهید بود تصمیمات حرفه ای سطح بالایی بگیرید ، مهارت ها و مهارت های مدیریت ارشد را به نمایش بگذارید و تحقیق و نظریه مستقلی را به منظور پیشرفت تفکر استراتژیک خلاق و حل مشکلات پیچیده تجارت استفاده کنید.

* دوره مورد تأیید و قبلاً با عنوان MBA International شناخته شده است.

جزئیات دوره

دوره 1

مدیریت مالی بین المللی شرکت

 • این واحد برای کمک به شما در ایجاد درک عمیق از اهداف اصلی مالی شرکت و محدودیتهای سازمانی که می تواند در آن هدف تأثیر بگذارد ، کمک می کند. همچنین می توانید اصول مدرن امور مالی شرکت را تحلیل کرده و اعتبار آنها را بررسی کنید. شما بین منابع مختلف مالی تمایز قائل می شوید و مزایا و معایب آنها را بررسی کرده و ساختار سرمایه یک بنگاه را ارزیابی می کنید.

مدیریت بازرگانی جهانی

 • این واحد وظیفه مدیریت را در محیط تجاری بین المللی و جهانی امروز بررسی می کند. این کار با در نظر گرفتن مناسب بودن تئوری ، مدل ها و مفاهیم در محیط های فرهنگی مختلف و توسعه یک رویکرد مشروط به آنها ، به وظایف کلیدی مدیریت و نظریه هایی که زیربنای آنها است ، انتقاد می کند و این امکان را برای شما فراهم می کند که مناسب ترین سبک مدیریت را برای مشاغل آینده خود انتخاب کنید.

کارآفرینی و نوآوری

 • در ادامه روابط بین خلاقیت ، نوآوری و کارآفرینی را بررسی خواهید کرد. همچنین می توانید فرصتهایی را برای درک درک نحوه شناسایی فرصتها و چگونگی دستیابی آنها با اجرای یک برنامه تجاری برای عملی ساختن و تحقق آن در تمرین خلاقانه حرفه ای داشته باشید.

دوره 2

مدیریت پروژه

 • این واحد با درک بیشتری از مهارت های تحلیلی برای حل مشکلات در مدیریت پروژه ، یادگیری مدل های ریاضی کمک می کند تا در فرایند تصمیم گیری کمک کرده و تفکر و دانش انتقادی را در تئوری و شیوه های مدیریت پروژه توسعه دهند. این واحد شما را در بسیاری از ابزارهای اساسی مدیریت پروژه و مهارتهای رفتاری مورد نیاز در سازمانهای سود و غیرانتفاعی راهنمایی می کند.

استراتژی تجارت بین المللی

 • از سراسر این واحد انتظار می رود روند مدیریت استراتژیک را بطور جدی مورد بررسی قرار دهید ، زیرا این امر در سازمان های بین المللی با هدف حفظ و حفظ رقابت در محیط های در حال تغییر و طلب بین المللی و همچنین صنعتی ، اعمال می شود. شما درک بهتری از مفاهیم کلیدی ، ابزارها و اصول تدوین استراتژی و تحلیل رقابتی کسب خواهید کرد.

دوره 3

تمرین تحقیق

 • این واحد به گونه ای طراحی شده است که با استفاده از تکنیک ها و روش های تحقیق خلاق ، به شما اطمینان پیدا کند. این امکان را به شما می دهد تا تحقیق را در سطح کارشناسی ارشد انجام دهید و بنویسید. این عناصر مؤلفه هایی که تحقیق رسمی را تشکیل می دهند شامل طرح تحقیق ، انواع روشهای تحقیق ، برنامه ریزی اقدام ، انجام پژوهش و ارائه یافته های شما می باشد.

پروژه تجاری بین المللی

 • واحد پروژه بین المللی کسب و کار اوج تحصیلات شما است و چارچوبی برای ایده ها و مفاهیم اصلی ایجاد شده در دوره کارشناسی ارشد شما تشکیل خواهد داد نتیجه نشان می دهد شواهدی از توانایی پیشرفته مفهومی ، نظری و فنی در یک دوره طولانی از مطالعه خود کارگردانی.

هزینه ها و هزینه های اضافی دوره

هزینه تحصیل

هزینه دوره در سال برای ورود به سال 2020 عبارتند از:

 • دانشجویان انگلیس و اتحادیه اروپا تمام وقت - 10،500 پوند
 • دانشجویان بین المللی تمام وقت - 17،500 پوند (هزینه استاندارد)
 • دانشجویان بین المللی تمام وقت - 16800 پوند (هزینه پرداخت اولیه اولیه)

هزینه های اضافی دوره

علاوه بر شهریه ، لطفاً هزینه های اضافی دوره را نیز برای ورود به سال 2020 مشاهده کنید.

این هزینه ها فقط برای سال تحصیلی اعلام شده صحیح است. هزینه ها ممکن است هر سال در طول دوره ادامه تحصیل دانش آموز در دوره مطابق با تورم (با توجه به حداکثر حد مجاز شهریه تنظیم شده) افزایش یابد. هرگونه تعدیل برای دانشجویان ادامه می دهد یا پایین تر از نرخ پیش بینی RPI-X خواهد بود.

تخفیف و بورس هزینه

برای حمایت از همه دانشجویان فعلی ما و فارغ التحصیلان اخیر انگلیس و اتحادیه اروپا برای پیشرفت به سطح بعدی تحصیل ، طیف جدیدی از تخفیف های هزینه را در طیف وسیعی از دوره ها ایجاد کرده ایم.

 • درباره تخفیف در هزینه بیشتر بخوانید

امکانات

دوره های کارشناسی ارشد در UCA Epsom یک اتاق پایه را با امکانات رایانه ای شبکه ای به اشتراک می گذارند ، همچنین شما می توانید به طیف گسترده ای از امکانات دانشگاه دسترسی داشته باشید ، از جمله: استودیوهای چاپی با امکانات چاپ صفحه گسترده ، استودیوهای عکاسی ، کارگاههای سه بعدی ، فروشگاه رسانه ای برای وام گرفتن فیلم و عکاسی. تجهیزات. همچنین یک کتابخانه مدرن با تعداد زیادی کتاب ، ژورنال ، مجموعه ویژه و منابع آنلاین وجود دارد.

مدرسه کسب و کار

اولین مورد از این نوع در انگلستان ، دانشکده تجاری جدید ما برای صنایع خلاقانه بر اساس سنت طولانی ما در همکاری با کارفرمایان برای پرورش مهارتهای رهبری ، کارآفرینی و حل مسئله ایجاد شده است.

شرایط ورود

شرایط ورود به انگلستان

 • مدرک افتخاری یا مدرک تحصیلی معادل آن در موضوع یا یک رشته مرتبط

و / یا

 • تجربه کاری مناسب ، نشانگر توانایی شما برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد.

همچنین به متقاضیانی که می توانند پرونده جدی برای پذیرش در رابطه با یک پروژه خاص باشند ، در نظر گرفته شده و می توانند پتانسیل خود را برای تکمیل رضایت بخش دوره نشان دهند.

الزامات ورودی بین المللی

برای مشاهده شرایط ورود معادل کشور خود ، لطفاً وب سایت ما را بررسی کنید.

نمونه کارها شما

هیچ سبد رسمی برای این دوره لازم نیست. ما از شما درخواست خواهیم کرد که در یک روز متقاضی شرکت کنید که شامل مصاحبه خواهد بود. این همچنین به شما فرصتی می دهد تا از ما دیدن کنید ، با تیم دوره دیدار کنید و از امکانات دیدن کنید. اگر می خواهید در مصاحبه خود کار را برای بحث و گفتگو بیاورید ، از این کار استقبال می کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... اطلاعات بیشتر

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. اطلاعات محدود
کانتربری , اپسوم , فرنهام , روچستر , Maidstone , Molesey , بارنزلی + 6 بیشتر کمتر