بررسی اجمالی

MBA استرلینگ AMBA معتبر طراحی شده است تا مدیران توانا را به رهبران کسب و کار موفق تبدیل کند. مدرک MBA ما منحصر به فرد است به طوری که آن تمرکز بر شیوه ها، فرایندها و نتایج مدیریت در طیف وسیعی از زمینه ها، از شرکت های بزرگ چند ملیتی به شرکت های کوچک است. تاکید بر رهبری مسئولانه، استراتژی پایدار، خلاقیت و تغییر است که به بحث در مورد بحث های معاصر در مورد چگونگی مدیریت منابع محدود با حداکثر تأثیر کمک می کند.

این مدرک مستقیما به شما درک کامل از زمینه های کاربردی کسب و کار و مدیریت را شامل می شود:

  • حسابداری و امور مالی
  • بازار یابی
  • اقتصاد
  • مدیریت عملیات
  • مدیریت منابع انسانی

با تکمیل این دوره، شما اعتماد به نفس و انعطاف پذیری را برای پاسخ دادن به شرایط مداوم در حال توسعه، مهارت های ساخت و هدایت یک تیم و دانش شناختی و عملی برای موفقیت در مدیریت چالش های محیط کسب و کار مدرن کسب خواهید کرد.

شما این امکان را دارید که به طور منظم بازدیدکنندگان سایت را با مدیران ارشد و کارشناسان صنعت، و همچنین فرصت انجام یک پروژه مشاوره ای با یک کسب و کار یا سازمان در بخش های عمومی، خصوصی و غیر انتفاعی داشته باشید. این به شما این امکان را می دهد که دانش و مهارت های خود را از MBA به یک چالش کسب و کار واقعی تبدیل کنید.

از کارشناسان بیاموزید

شما توسط متخصصان موضوع شناخته شده بین المللی تدریس خواهید شد. همه آنها تجربه کسب و کار و مشاوره گسترده ای دارند. در طول دوره شما همچنین می توانید با مدیران ارشد بخش خصوصی، عمومی و سوم و همچنین کارآفرینان ارتباط برقرار کنید. این به شما یک دیدگاه عملی در مورد موضوعات تجاری معاصر می دهد. ما مجموعه ای از سخنرانی ها و کارگاه های مهمان داریم که فرصت های شبکه ای زیادی را با کارفرمایان بالقوه فراهم می کند.

دانشکده مدیریت University of Stirling

در مدرسه مدیریت University of Stirling ، اصل کسب و کار مسئولانه، سیاست و تمرین برای همه کارهایی است که ما انجام می دهیم. این چشم انداز به ما کمک می کند تا دانش آموزان ما را به طور موثر با مهارت هایی که به عنوان شهروندان جهانی عمل می کنند، بتوانند به نیازهای جامعه پاسخ دهند.

به عنوان عضو انجمن مجاز برای مدرسه های کسب و کار، ارتباطات قوی با صنعت داشته و اخیرا مدرک کسب و کار کوچک برای تعامل با شرکت های محلی و منطقه ای اهدا شده است.

ما در یک گروه نخبگان مدارس کسب و کار در سطح جهانی - و یکی از تنها 14 نفر در انگلستان - برای برگزاری دوره های اعتباربخشی از انجمن های MBA (AMBA) برای دوره های MBA و مدیریت بازرگانی و مدیریت (MBM) ما هستیم.

دلیل اصلی برای مطالعه با ما

# 1 دوره توسط انجمن مؤسسات MBA - اقتدار بیطرف بین المللی در آموزش و پرورش کسب و کار تحصیلات تکمیلی معتبر است

# 2 توسط کارکنان متخصص علمی که تجربه کسب و کار و مشاوره گسترده دارند آموزش داده می شود

# 3 مدیران ارشد از سراسر بخش خصوصی، عمومی و سوم به طور منظم با دانشجویان MBA ما مشغول به کار هستند، ارائه دیدگاه عملی در مورد موضوعات کسب و کار معاصر

اهداف دوره

درک روشها و فرایندهای کسب و کار از لحاظ پذیرش، محیط زیست، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی پایداری در این دوره مهم است. این نگرانی ها و دیدگاه ها در زمینه طیف گسترده ای از صنایع و اقتصادها مورد بررسی قرار می گیرند. در سراسر جهان، چنین مسائلی به طور فزاینده ای بیشتر به عنوان یک پاسخ به بحران مالی فعلی مورد توجه جدی قرار گرفته است. این دوره اولین مدرک MBA در اسکاتلند است که به طور خاص برای تهیه این دستور کار مهم طراحی شده است.

اعتبارات حرفه ای

مجوز رسمی AMBA

استارتلینگ MBA توسط انجمن مؤسسات آموزشی (AMBA)، بین المللی بی طرفانه در آموزش و پرورش کسب و کار تحصیلات تکمیلی معتبر است. AMBA در سال 1967 تاسیس شده و هدف آن ارتقاء شغلی در کسب و کار و کسب مدرک MBA در انگلستان، اروپا و سایر نقاط جهان است.

مؤسسه مدیریت اجرایی (CMI) HE شریک

دانشجویان MBA ما دانشجو / عضو وابسته به CMI را به صورت خودکار در اختیار دارند. پس از اتمام MBA، مدرک مدیریت استراتژیک و مدرک لیبرالی (وابسته به ماژول های مورد مطالعه) نیز به شما داده می شود که به شما امکان عضویت کامل موسسه را پس از فارغ التحصیلی تضمین می کند.

جزئیات دوره

توسعه شخصی و حرفه ای یک ویژگی کلیدی در طول دوره ما است. تمرکز بر روی خودآگاهی و توانایی شخصی وجود دارد. ما به شما در شناسایی، توسعه و تمرین مهارت های کلیدی کمک می کنیم که به موفقیت حرفه ای مدیریتی کمک می کنند. این شامل دست زدن به درگیری در گروه ها، مدیریت پویایی گروه، اعتماد به نفس، تسهیل، استدلال انتقادی و ساخت بحث است.

طیف وسیعی از کلاس های ما تضمین می کند که شما در درک هر عملکرد مهم مدیریت مانند حسابداری و مالی، بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت عملیات. این به شما فرصتی نادر برای درک تمام جنبه های کسب و کار و مدیریت می دهد. ما همچنین به شما کمک می کنیم تا درک کنید که چگونه این توابع از طریق کلاس های استراتژی ما یکپارچه شده اند و به شما امکان می دهد تصویر بزرگ و جزئیات را مشاهده کنید و به راحتی با هم در همان زمان کار کنید.

درس دادن

آموزش از طریق سخنرانی ها، کار گروهی، مطالعات موردی، شبیه سازی نقش بازی، کارگاه های آموزشی، سخنرانان مهمان، کلاس های استاد و سخنرانی ها انجام می شود. کلاس های کارشناسی ارشد ما توسط دانشگاهیان مشهور جهان و رهبران صنعت و تمرینکنندگان که مسئول شکل دادن تفکر مدیریت امروز هستند، تحویل داده می شود. ما همچنین ارتباطات عالی با سازمان های محلی، ملی و بین المللی داریم. مدیران ارشد از بخش خصوصی، عمومی و سوم به طور منظم با دانشجویان MBA ما مشارکت می کنند و از طریق مجموعه ای از سخنرانی های مهمانانه و کارگاه های آموزشی، دیدگاه عملی در مورد موضوعات تجاری معاصر را ارائه می دهند.

اگر شما با موفقیت عناصر تدریس این دوره را تکمیل کردید، جایزۀ دیپلم را دریافت خواهید کرد و سپس می توانید در دوره ای برای جایزه MBA شرکت کنید. برای دریافت مدرک MBA شما یک پایان نامه 10،000 کلمه را بر اساس یک سوال تحقیق اصلی که توسط خود و سرپرست شما موافقت شده است، یا یک پروژه مشاوره از سوی یک سازمان مشتری خارجی، تکمیل کنید.

کار میدانی

شما در سفرهای میدانی و بازدیدکنندگان صنعت شرکت می کنید که در آن شما می توانید بینشی از کارهای شرکت های موفق اسکاتلندی را انتخاب کنید. بازدیدکنندگان شامل یک مرور کلی از تاریخ و فرهنگ شرکت و همچنین شناخت رویکرد خود به توسعه استراتژی هستند.

ارزیابی

شما توسط یک ترکیب از دوره های کارشناسی ارشد (فردی و مبتنی بر گروه)، از جمله تکالیف نوشته شده، آزمون های کلاس و سخنرانی ها، ارزیابی خواهید شد.

مدیر دوره

پروفسور جورج بور

44 (0) 1786 467407

mba@stir.ac.uk

هزینه ها - 2018/2019

  • در خارج از کشور: 18،500 پوند
  • خانه / اتحادیه اروپا: £ 14،800
برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
12 - 24 
پاره وقت
تمام وقت
Price
14,800 GBP
در خارج از کشور: £ 18،500 - خانه / اتحادیه اروپا: £ 14،800
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ