MBA کارشناسی ارشد + (رشته دو)

FUNDESEM Business School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA کارشناسی ارشد + (رشته دو)

FUNDESEM Business School

(برنامه است به زبان اسپانیایی تدریس)

مقدمه

وعده ما به دانش آموزان ما را ملزم به انطباق با زمینه کسب و کار در موثر ترین راه و حرفه ای برای هر دو حرفه ای فعال و فارغ التحصیلان واجد شرایط تازه سال به سال. Fundesem MBA جدید فراهم می کند، اول از همه، چشم انداز ضروری جهانی برای هر مدیر، در حالی که، در همان زمان، اجازه می دهد که دانش آموز برای تبدیل شدن به یک متخصص واجد شرایط در منطقه خاص خود را / او از علاقه.

مفهوم MBA Fundesem منجر می شود، در مرحله اول، به چشم انداز یکپارچه مدیریتی و جهانی این شرکت ضروری است که برای هر حرفه ای که مایل به بهبود و پیشبرد / حرفه ای مدیریت خود. در مرحله دوم، این دیدگاه جهانی این شرکت خواهد شد توسط یک تخصص در منطقه خاص خود را / او از علاقه تکمیل شده است.

این ترکیب (دیدگاه + تخصص جهانی) اجازه می دهد تا مدیران به فرض نقش خود را با تضمین بیشتری را برای موفقیت و افزایش فرصت برای توسعه حرفه ای.

ساخت برنامه

Fundesem MBA 80 ECTS که به شرح زیر توزیع است:

1. SMC *

SMC در به 3 ماژول تقسیم شده است:

  1. ارشد منطقه مدیریت
  2. مناطق عملیاتی شرکت
  3. توانایی ها و مهارت های مدیریت توسعه

طرح کسب و کار 2.

3. تخصص

4. کارآموزی

* دوره مدیریت ارشد

تاریخ شروع دوره

دو دوره تاریخ های شروع سالانه به منظور مطالعه بر روی برنامه وجود دارد: در ماه اکتبر و مارس، هر یک ارائه طیف گسترده ای از تخصص های به طوری که هر دانش آموز می تواند MBA Fundesem به / منطقه خود را از منافع خاص خود را تنظیم کنند.

اکتبر

مدیریت عمومی

بازرگانی و مدیریت بازاریابی

مدیریت منابع انسانی

مدیریت اقتصادی و مالی

تجارت بین المللی

اداره و مدیریت هتل

راه پیمایی

مدیریت عمومی

بازاریابی دیجیتال

اطلاعات کسب و کار و کنترل

رهبری

مدیریت خرده فروشی

طرح کسب و کار

هنگامی که دانش آموز به پایان رسید بخشی SMC از این دوره، تهیه پیش نویس یک پروژه شرکت ایجاد آغاز می شود، که در آن ممکن است به اعمال تمام دانش به دست آورد در طول دوره. برای کمک به اجرای آن، دانش آموز را به حمایت و کمک از یک معلم خصوصی داشته باشد.

این جایزه از درجه وابسته به تصویب این پروژه توسط هیئت مدیره و سؤال مربوطه است.

کارآموزی

اگر شما یک دانش آموز پس از فارغ التحصیل هستند که شما می توانید آموزش خود را با انجام یک 3 ماه دوره کارآموزی پرداخت کامل است. دوره کارآموزی می تواند تا شش ماه وابسته به شرایط با شرکت پیمانکاری ارائه شده توسط Fundesem بطول انجامد.

در Fundesem، ما از چه دشوار است، برای ورود به دنیای کسب و کار خواستار آگاه هستند، و به این دلیل، ما کمک و حمایت از دانشجویان کارشناسی ارشد به اولین گام خود را به سمت موفقیت در زندگی حرفه ای خود را.

کسب و کار دوره های انگلیسی

در آب و هوای فعلی، انگلیسی از یک تفاوت به یک "باید" تغییر کرده است. بنابراین، توصیه می شود که شما باید در سطح خوبی از انگلیسی دارند و Fundesem شما کمک خواهد کرد برای رسیدن به این.

Fundesem است به بالا بردن سطح دانش آموزان زبان انگلیسی در طول زمان خود را در این دوره Fundesem MBA متعهد است. برای این منظور، ما ارائه می دهیم البته رایگان انگلیسی که به دانش آموزان موظف به نشان دادن بهبود خود را در سطح خود را از زبان انگلیسی است.

روش شناسی

دوره عملی و برجسته بر "دانستن چگونگی انجام" است. روش ما منوط به مطالعات موردی، یک روش که از طریق آن دانش آموز است برای آماده سازی و تفصیل شرح دادن بر / راه حل های خود را به مفروضات داده شده از قبل، خود ورزش / ظرفیت او را برای تجزیه و تحلیل و تشخیص خود. اختلاط و teamworking برای حل و فصل موارد واقعی را تشویق می کند به تبادل نظرات و تجارب میان شرکت کنندگان.

مدارک تحصیلی

Fundesem MBA ارائه می دهد بسیار در ازای تلاش دانش آموز، و در نتیجه درجه به دست آمده در تکمیل موفقیت آمیز این برنامه خواهد بود، از یک طرف، MBA، درجه رسمی اعطا شده توسط دانشگاه CEU-اوچ، و، در از سوی دیگر، Fundesem's خود مدرک کارشناسی ارشد در تخصص موفقیت مطالعه قرار گرفت.

آیا شما می خواهید بیشتر بدانید؟

دریغ نکنید، برای بروشور خود را!

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • اسپانیایی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2018
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
اسپانیا - Alicante, Valencian Community
تاریخ شروع : اکتبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : اکتبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2018
اسپانیا - Alicante, Valencian Community
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات