MBA کسب و کار مد

IFA Paris

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA کسب و کار مد

IFA Paris

IFA Paris MBA گواهی FEDE (FÉDÉRATION EUROPÉENNE DES ÉCOLES)

 • مدت زمان: برنامه 15 ماهه به زبان انگلیسی
 • کاباره ها: پاریس، شانگهای، استانبول
 • فرمت: پاریس یا استانبول / پاریس یا شانگهای / پاریس / بانکوک
 • پسوند بعدی: سپتامبر 2019
 • اعتبار ECTS: 120
 • هزینه اعمال: 150 یورو
 • هزینه تعهد: € 14،800
 • محدود به 25 دانش آموز در هر کلاس

"دیدگاه کامل 360 درجه از کسب و کار مد"

معرفی

در طول 2011 نمایشگاه خود، میوچا پرادا اعلام کرد که "مد یک زبان فوری است". در عصر دیجیتال سازی عظیم که در آن افراد ارتباطات غیرمستقیم را از طریق واسطه یک صفحه نمایش می گیرند، از لحاظ روان شناختی اطمینان دارد که ساختن سبک شخصی، نمایندگی آن را به عنوان یک فرد نشان می دهد. با این حال، درست مثل هر زبان دیگر، مد دارای طیف وسیعی از تفاوت ها و تفاوت هایی است که هر گونه خواندن و تفسیر را بسیار پیچیده تر می کند.

هدف اصلی MBA در مد کسب و کار در IFA Paris است برای تجهیز دانش آموزان تحصیلات تکمیلی خود را با کلید برای رمزگشایی صنعت مد مداوم در حال تغییر است. از سال 2008 تحویل داده شده است، این دوره به طور کامل اصلاح شده است تا از مزایای استفاده از میراث و ویژگی های فرهنگی IFA Paris بهره مند شود.

فلسفه MBA در مد کسب و کار حدود 3 ستون است:

کشف: دانش آموزان در یک محیط کارگاه غوطه ور می شوند و به آنها امکان می دهند آموزش های فشرده و عملی بر اساس هر مرحله توسعه مجموعه مد، از ابتدا تا تجاری سازی داشته باشند.

آزمایش: در حالی که سفر بین مکان های دانشگاهی IFA (پاریس، استانبول، بانکوک و شانگهای) دانش آموزان ما می توانند از ویژگی های ذاتی بازارهای نوظهور و بالغ به لطف یادگیری IFA Paris با انجام آموزش و پرورش، دست به دست هم دهند.

خودپذيري: پايان نامه كپسونوس نشان دهنده تعهد دانشجويان به توسعه يك پروژه منحصر به فرد و فردي است.

ساختار كلاس كامل يك رويكرد جامع براي صنعت مد را قادر مي سازد كه شركت كنندگان را قادر به تجزيه و تحليل خواسته هايشان كند. MBA در مد کسب و کار یکی از تنها دوره های کارشناسی ارشد است که اجازه می دهد تا دانش آموزان خود را به درک ادغام بازاریابی Sensorial در استراتژی های خانه های مد مدونه.

توسعه سمینارهای ویژه در مد لباس، نمایشگاه های مد، حمایت های مشهور و قوم نگاری مد، "پنجره ها" به فعالیت های منحصر به فرد و یا پدیده صنعت مد است. از دلایل آنها در سازماندهی رویدادهای مربوط به مد به کشف مراسم درون پاریس Haute Couture Ateliers، شرکت کنندگان قادر خواهند بود نمونه کارهای حرفه ای خود را با تجربه هایی که در نهایت نمایه خود را پیچیده تر و جذاب تر برای کارفرمایان بالقوه می سازند، بهبود بخشد.

در نهایت، از ابتدای تا فارغ التحصیلی و صرف نظر از محل تحصیل، دانشجویان تحصیلات تکمیلی IFA Paris از حمایت یک واحد منحصر به فرد به نام «مرکز حرفه ای و فارغ التحصیلان» بهره مند خواهند شد. بازوی صنعت ارتباطات برنامه های آکادمیک IFA Paris مسئول برگزاری سخنرانی های مهمان دو هفته هفتگی و سفرهای زمینه برای تنظیم دانش آموزان ما با پالس مد است. آنها برای ایجاد شبکه حرفه ای خود، به رویدادهای تبلیغاتی منحصر به فرد، نمایش مد، نمایشگاه های هنری یا نمایشگاه های تجاری حرفه ای دسترسی خواهند داشت. مرکز حرفه ای و فارغ التحصیلان حتی پس از فارغ التحصیلی با دانشجویان IFA Paris همراه می شود که آنها را با شبکه قوی دانش آموزان متشکل از افرادی که از 50 کشور مختلف تشکیل شده است، مرتبط می کند. کلمه کلیدی در اینجا همکاری است، که به موجب آن IFA Paris ، دانشجویان آن و فارغ التحصیلان آن همه بازیگران اصلی در شکل گیری پانورامای صنعت مد است.

دوره های MBA ما با توجه به چارچوب ECTS در نظر گرفته شده است که توسط کنوانسیون بولونیا تعیین شده است. پس از تکمیل مطالعات، شرکت کنندگان در مجموع 120 ECTS را جمع خواهند کرد که اگر می خواهند مطالعات خود را ادامه دهند، می توانند انتقال دهند. دوره نیز توسط IDEL / IDEART * تایید شده است و به عنوان "استاد بین المللی" تایید شده است.

پذیرش

شرایط پذیرش:

 • ترجیحا 2 سال تجربه حرفه ای (کارآموزی در نظر گرفته می شود)
 • لیسانس کارشناسی یا تجربه حرفه ای قابل توجه در زمینه های مرتبط
 • آیلتس 6.5 یا TOEFL IBT 79 (یا معادل بودن) یا مدارک تحصیلی به زبان انگلیسی برای زبان انگلیسی غیر از زبان مادری
 • مصاحبه (در محوطه دانشگاه یا اسکایپ)
 • تست آنلاین

مدارک ارائه شده:

 • فرم درخواست آنلاین را پر کنید
 • آخرین متن
 • کپی دیپلم لیسانس یا معادل آن
 • نامه تشویق
 • خلاصه سوابق کاری
 • عکس پاسپورت
 • کپی پاسپورت

تمام برنامه های کاربردی توسط مدیر برنامه و مدیر آکادمیک واحد کارشناسی ارشد مورد بررسی قرار می گیرند. آیا متقاضیان باید حداقل شرایط پذیرش را از لحاظ علمی دانشگاهی برآورده نکنند، از آنها خواسته می شود تا در یک کارگاه بنگاه برگزار شده قبل از تاریخ شروع برنامه MBA خود ثبت نام کنند.

ساختار دوره

دوره مد کسب و کار ما شامل طیف گسترده ای از ماژول ها به پنج دسته بندی ماژول اصلی:

بازاریابی و مدیریت: این گروه شامل مجموعه ای از ماژول هایی است که به طور پیوسته براساس ساختار طرح بازاریابی برنامه ریزی شده است. کل دانش دانش آموزی که توسط دانش آموزان به دست می آید آنها را آماده می کند تا:

تجزیه و تحلیل چالش های بازاریابی پیچیده بر اساس مطالعات موردی عملی اختصاص منابع به طور استراتژیک برای دستیابی به اهداف پیش تعیین شده ساخت DNA نام تجاری اجازه می دهد برای دستیابی به یک مزیت رقابتی پایدار

مسائل تجاری: توانایی گوش دادن و تفسیر سیگنال های بازار، جزء کلیدی مدیران امروز است. باید به طور مداوم کشت شود. در این گروه بندی ماژول، دانش آموزان از ویژگی های متفاوتی از صنعت مد از یک دیدگاه اقتصادی و مالی کشف خواهند شد.

توزیع و خرده فروشی: ظهور خرده فروشی مد سریع و رشد چشمگیر تجارت آنلاین، چشم انداز توزیع خانه های مد را تغییر داده است. این گروه بندی ماژول به بررسی اهمیت انتخاب استراتژی های توزیع مناسب و همچنین ایجاد یک محیط خرید مثبت برای دستیابی به نرخ بازگشت مشتری کارآمد می پردازد.

محیط مد: برنامه های تمرکز بر مد کسب و کار به طور سنتی تأکید بر تجزیه و تحلیل چالش های استراتژیک و بازاریابی. MBA کسب و کار مد در IFA دارای یک لهجه خلاق تر، منبع الهام از ریشه های مدرسه در طراحی مد است. در این گروه بندی ماژول، دانش آموزان در مورد گام های مختلفی که در ایجاد یک مجموعه ی یکپارچه ی در دست دارند، یاد خواهند گرفت و تجربه می کنند.

شیوه زندگی مد: از مشاهده توسعه مجموعه Haute Couture در یک استودیوی در پاریس برای گرفتن سفر قوم نگاری در قبایل شمالی چین برای درک سهم خود در صحنه مد مدرن، این سری از سمینارها در قالب "مد شیوه زندگی" گروه بندی دانش آموزان ما اجازه می دهد تا جنبه های خاصی از صنعت مد در یک کارگاه مانند محیط را تجربه کنند.

کارگاه پایه بیش از 2 هفته کامل (75 ساعت) تدریس می شود و شامل موارد زیر می شود:

اصول بازاریابی - 15 ساعت
روش های تحقیق کمی - 15 ساعت
اصول حسابداری - 15 ساعت
روش کار - 15 ساعت
مدیریت پروژه - 15 ساعت

حجم کار دانشجویی:

510 ساعت سخنرانی چهره به چهره
765 ساعت خودآموزی
840 ساعت پروژه کوهنوردی
200 ساعت تماس و همکاری صنعت

برای اطلاعات بیشتر و دانلود بروشور برنامه، لطفا به https://www.ifaparis.com/courses/postgraduate/mba-fashion-business مراجعه کنید

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی September 5, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
15 
تمام وقت
Price
قیمت
14,800 EUR
هزینه درخواست 150 یورو
Locations
بوقلمون - Istanbul, Istanbul
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
فرانسه - Paris, Île-de-France
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
چین - Shanghai, Shanghai
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
فرانسه - Paris, Île-de-France
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
چین - Shanghai, Shanghai
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
بوقلمون - Istanbul, Istanbul
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ویدئو ها

IFA Paris MBA Students Share Their Experience Studying on our Shanghai Campus

Quick Fire Questions - IFA Paris MBA Students in Shanghai: Chinese Food & Language, etc.

7 Questions with Merryhan Kotb - IFA Paris MBA Lecturer in Shanghai