MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد

عمومی

شرح برنامه

این بهترین برنامه برای داوطلبانی که جهت زندگی حرفه ای خود تصمیم گرفته اند نشده است. این کمک خواهد کرد آنها را در یادگیری پیشرو و مدیریت منابع سازمانی، استراتژی جهانی، بین المللی کسب و کار، بازاریابی، مهارت های کارآفرینی و مدیریت پروژه. پس از اتمام برنامه MBA خود را، شما قادر به پر کردن شکاف در صنعت با کسب و کار و مدیریت مهارت های بزرگ و تواناییها و ظرفیتهای در بخش از انتخاب شما خواهد بود. دلایل مختلفی قانع کننده برای دانش آموزان برای پیوستن به این برنامه وجود دارد. از شما می خواهند پر کردن شکاف در صنعت برای مهارت های بانکی سرمایه گذاری در یک تحلیلگر و یا در یک سطح دیپلم در سطح جهانی. دلایل مختلفی قانع کننده برای دانش آموزان برای پیوستن به این برنامه وجود دارد.

 • مشاوره و کار کمک
 • پشتیبانی کامل به دانش آموزان اوایل شناسایی نقش خاصی در زندگی حرفه ای خود
 • یادگیری عملی و کاربردی است که توسط مدرسان که پزشکان صنعت با گسترده مطمئن
 • تجربه در این زمینه خود را
 • محل سکونت: لندن، یک شهرستان بسیار پویا و جهان وطنی که جذب دفاتر شرکت ها چند ملیتی و بین المللی
 • نام تجاری و شبکه های مدرسه بانکداری جهانی فرصت ها در کسب و کار، بانکداری و امور مالی
 • شرکت ها در سراسر جهان

این برنامه MBA با تاکید بر توسعه کیفیت رهبری از طریق نظریه علمی در زیر بنای مهارت های کاربردی با تمرکز بسیار خاص در کمک به دانش آموز به این مربوط به توسعه حرفه ای خود را به عنوان یک مدیر آینده استفاده شود. این رویکرد بسیار شخصی چیزی است که این برنامه را از دیگر دوره های کارشناسی ارشد مرتبط، تفاوت دارد.

هر چه جاه طلبی های رهبری خود را، سطح بالایی از تعامل بین مفاهیم نظری و کاربرد آن دانش، مهارت خود را افزایش و چشم انداز به اکسل در بازارهای رقابتی جهانی است.

این برنامه است speacially طراحی به buid مشاغل در؛

 • مدیریت تجارت
 • کارآفرینی
 • مدیریت پروژه
 • مدیریت عملیات
 • مدیریت فناوری
 • مدیریت جامع

توسعه حرفه ای و اشتغال

مدرسه بانکداری جهانی طول می کشد زندگی حرفه ای خود بسیار جدی است. ما شروع به کمک فرصت های شغلی خود را از روز 1. از شما می خواهند که یکی به یک جلسه با مشاور حرفه ای خود را برای شناسایی نقاط قوت و ضعف خود را در برابر نقش بالای شما می خواهید پس از مدرک خود را برای رسیدن به. مراحل مختلف شما را از طریق رفتن وجود دارد: سفارشی زمین خود را: در بار اول شما مدت، ما به شما کمک می CV خود را سفارشی با توجه به صنعت و نقش مورد نظر خود را. ما شما را راهنمایی خواهد کرد برای ساخت برند شخصی خود را در رسانه های اجتماعی. ما می خواهیم شما را با مطالعات موردی، مصاحبه ساختگی و آزمون روان کمک کند. کنفرانس: شما را تشویق خواهد به در کمک به این تیم برای کنفرانس های صنعتی در مورد موضوعات مختلف درگیر می شود. جوامع: GBS نشان می دهد شما را به نقش داوطلب در جوامع امور مالی و سرمایه گذاری های مختلف برای ارتباط با متخصصان صنعت. المپیاد ارزش گذاری: GBS سازماندهی هر سال ارزش گذاری مسابقه المپیاد و تیم از نقاط مختلف جهان در آن شرکت. از شما می خواهند دعوت به شرکت در آن و معیار خود را در برابر رقابت کنید. آموزش شرکت: GBS آموزش حرفه ای در بانک های سرمایه گذاری، سهام خصوصی، صندوق های تامینی، شرکت های مشاوره و شرکت ها در سطح جهانی. شما ممکن است شانس خوبی برای دیدار با تیم های شرکت ها و درخواست برای فرهنگ شرکت قبل از شروع معرفی خود به این شرکت است. بحث: GBS خواهد شما فشار را به توسعه مهارت های فوق برنامه خود را. شما باید فعالانه سازماندهی و شرکت در بحث به کارشناسی کارشناسی ارشد مهارت های ارتباطی خود را. بزرگترین سرمایه ما شبکه فارغ التحصیلان ما است ما شما را تشویق به شرکت در حوادث فارغ التحصیلان شبکه در شهرستانها مختلف و پیدا کردن مربیان که چشم انداز مشترک با شما.

آخرین به روز رسانی ژوئن 2016

درباره این دانشگاه

Global Banking School provides Industry leading applied Banking and Finance education around the world. We are known primarily for investment banking training to corporate, banks, private equity and h ... اطلاعات بیشتر

Global Banking School provides Industry leading applied Banking and Finance education around the world. We are known primarily for investment banking training to corporate, banks, private equity and hedge funds in top 20 financial capitals. اطلاعات محدود
لندن , لندن + 1 بیشتر کمتر