توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این برنامه QMU MBA برآورده دید دانشگاه از ایده ها و نفوذ در حال توسعه. ما به طور گسترده ای با کارفرمایان و کارشناسان صنعت در ابداع این دوره مشورت شود.

ما می دانیم که کارفرمایان فراتر از شرایط نگاه کنید زمانی که استخدام و تمایل کارکنان با تجربه واقعی است. و همچنین تعامل به طور منظم با صنعت، دوره های آموزشی ما را تمرکز روشن و سازگار در رهبری، تیم و پویایی گروه، به چالش کشیدن شما را به در نقش های مختلف در ارائه اهداف. در یک محیط کسب و کار جهانی است که همواره در حال تغییر، این MBA توانایی خود را به استفاده از دانش خود را به طور موثر در محیط کار و انتقادی در پویایی گروه ها عالی نمایشی و تیم توسعه.


شما یک طیف وسیعی از ماژول مطالعه و ما پایان نامه های سنتی با یک، کسب و کار متمرکز پروژه دانش آموز محور که اجازه می دهد تا شما را به تحقیق، طراحی و تعامل با یک کسب و کار خارجی جایگزین کردم.

  • یک پروژه عملی به جای یک پایان نامه وجود دارد. دانش آموزان را به چالش کشیده تحقیق، برنامه ریزی، مدیریت و ارزیابی یک پروژه در رابطه با یک شرکت یا سازمان خارجی، اجازه دادن به آنها برای توسعه حرفه ای افزایش مهارت ها، اعتماد به نفس و فرصت ها.
  • بازتاب عمل کارگر معاصر، آموزش و ارزیابی ما طول می کشد یک گروه و تیم تمرکز قوی.
  • اندازه کلاس سودمند کوچک هستند: آن را قادر می سازد دانش آموزان به همکاری نزدیک با دانش آموزان دیگر از زمینه های متنوع و اجازه می دهد تا استادان به منظور توسعه روابط قوی با دانش آموزان است. همگروهی کوچکتر از دانش آموزان نیز برای شرکت در بازدیدکننده داشته است و حوادث به طور منظم اجازه می دهد تا.

آموزش، یادگیری و ارزیابی

شما خواهید سخنرانی ها و سمینارها، کار در گروه حضور و انجام یادگیری مستقل است. شما انتظار می رود برای شرکت در بحث ها، توسعه ایده ها و تعامل با یادگیری تجربی. روش های ارزیابی گزارش های مدیریت، مقاله، بحث مبتنی بر وب، بازتاب در عمل و کار گروهی با ارائه باشد. بخش مرکزی از تجربه البته دخالت به طور منظم با صنعت، از طریق بازدیدکننده داشته است خاص، سخنرانان مهمان و حوادث همه از آن ارائه بینش ارزشمندی را به عمل، روند و تفکر معاصر است. اندازه کلاس به طور معمول 10-30.

ارتباط با صنعت / سازمان های حرفه ای

ما کار به طور مستمر با طیف گسترده ای از کسب و کار سازمان و خدمات عمومی، و همچنین بخش سوم، رهبران کسب و کار منحصر به فرد و کارشناسان صنعت به توسعه دوره های ما. این تضمین می کند که همراه با در عمق محتوای نظری، دوره دارند در ارتباط و صنعت عمل ریشه دارد. عنوان دوره خود را پیشرفت شما را از سخنرانان مهمان شنیدن، شرکت در بازدیدکننده داشته است به طیف گسترده ای از صنایع و سازمان ها، و شرکت در یک وسیعی از فرصت های شبکه های دیگر با کارکنان و کارشناسان صنعت. در سال های اخیر ما با مشغول: است Diageo؛ مرکز میراث جدید LANARK و هتل؛ Nairns؛ AG بار (IRN-BRU)؛ Waldorff آستوریا، ادینبورگ؛ Glenkinchie تقطیر؛ رستوران ها هندرسون؛ جزیره Eriska هتل؛ خدمات آمبولانس اسکاتلند؛ تورکان کانل؛ و هتل ها داکوتای، به نام اما چند.

ماژول

بازاریابی بین المللی / مدیریت منابع انسانی / کارگردانی استراتژی برای دانش آموزان ایجاد ارزش / مدیریت مالی / اقتصاد کسب و کار همه MBA خواهد شد و سپس سه ماژول بیشتر را در منطقه خاص خود، برای مثال: خانواده کسب و کار بینش (شرکت Fase) / مدیریت گردشگری بین المللی (گردشگری) / عملیات و مدیریت زنجیره تامین (عمومی MBA) / مسائل جهانی و چالش های مدیران هتل (هتل) همچنین شما می خواهد یک پروژه 60 اعتبار کامل (تاثیر کسب و کار و تمرین) به سمت تخصص خود را در همکاری با سازمان های خارجی متمرکز شده است. این فرصت خود را به کشف، پیشنهاد، طرح، سرب و ارائه یک پروژه خارج رانده می شود، در حالی که توسعه مهارت های خود را از عمل انعکاسی و برنامه ریزی توسعه شخصی است.

ماژول های ذکر شده در اینجا درست در زمان چاپ (16 جولای)، اما در معرض تغییر هستند. در صورتی که ماژول مجبور به تغییر، QMU به دنبال استفاده تلاش معقول برای اطمینان از این است که هیچ اثر زیان به دانش آموزان وجود دارد.

فرصت های شغلی

دوره های کارشناسی ارشد ما طراحی شده اند به منظور افزایش چشم انداز شغلی خود را با باز کردن طیف گسترده ای از فرصت های جهانی است. فارغ التحصیلان ما را با آنها افزایش یافته استخدام و اعتماد به نفس که آیا آنها یک موقعیت با یک سازمان چند ملیتی، کار در درون بخش دولتی به دست آورد، ایجاد کسب و کار خود را، به دست آوردن اشتغال در بخش سوم و یا رفتن به مطالعات بیشتر است.

شرایط ورود

به طور سنتی، دانشجویان کارشناسی ارشد به درجه افتخارات مربوط به کسب و کار و یا تجربه معادل و صنعت. ما فارغ التحصیلان اخیر که می تواند قابلیت های اضافی نشان در نظر بگیرند. به علاوه، ما برنامه های کاربردی از فارغ التحصیلان با درجه عادی که می تواند یک دوره تجربه کاری پس از فارغ التحصیلی و یا از کسانی که با تجربه صنعت قابل توجه و تعهد به CPD نمایش خوش آمدید.

مجوز رسمی از آموزش قبل: شما ممکن است معافیت از تحصیل یک ماژول یا ماژول تا حداکثر 60 امتیاز اعتباری اعطا، به شما ارائه می تواند دستاورد موفق تمام یادگیری نشان نتایج بین المللی: از کجا مدرک افتخاری شما شده است در زبان انگلیسی مورد مطالعه نیست، شما مورد نیاز خواهد بود برای ارائه شواهدی از توانایی زبان انگلیسی در کمتر از آیلتس 6.5 با جزء نمره کمتر از 6.0.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
1 - 7 
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019