MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد

عمومی

شرح برنامه

ماموریت برنامه های تحصیلات تکمیلی شامل پل زدن شکاف بین دانشگاه و بازار از طریق ادغام چالش های بازار را به برنامه خود؛ پاسخ از برنامه های درسی خود را به نیازهای در حال ظهور از بازارهای محلی و منطقه، ارائه بازار با کل راه حل طریق برنامه های کاربردی گرا آموزش و پرورش، آموزش اجرایی، مشاوره و پژوهش است. چند برنامه های تحصیلات تکمیلی توسعه یافته اند به پوشش منطقه وسیعی از غلظت و نیاز دارد.

برنامه MBA یک برنامه بازار محور نوآورانه، طراحی شده برای توسعه رهبران خواهد شد که ارزش را برای خود و سازمان خود را در یک زمان تغییر بی امان ایجاد شده است. این یک گام قفل، 39 ساعت اعتبار است که به طور کامل توسط وزارت آموزش عالی معتبر است. دانش آموزان ثبت نام را به مهارت های استراتژیک و چشم انداز لازم برای رسیدن به اهداف سازمانی و شخصی داشته باشد.

برنامه درسی بسیار استفاده این برنامه است در اطراف یک ترکیب منحصر به فرد از مبانی تحلیلی، دوره های مبتنی بر راه حل ها و فرصت های یادگیری عملی ساخته شده است. دانش آموزان این فرصت انتخاب یک طور کلی و یا هر یک از زمینه غلظت که در لبنان و منطقه به عنوان مثال مدیریت، بازاریابی و تبلیغات، امور مالی منحصر به فرد هستند، سیستم های مدیریت اطلاعات، مهمان نوازی و مدیریت گردشگری، و همچنین MS در بازاریابی، تبلیغات و امور مالی.

MBA برای برنامه مدیران برای افراد غیر دانشگاهی که مهارت های حرفه ای به دست آورد و حاضر به حمایت از تجربه خود را با یک رویکرد علمی مبتنی بر که مستلزم آنها را به تبدیل شدن به رهبران کسب و کار گرا طراحی شده است.

برنامه های مشترک با دانشگاه داونپورت و دانشگاه د تولوز 1 -Capitole منتهی به مدارک ارائه شده توسط هر یک از شرکا و AUT به طور همزمان توسعه داده شده اند.

یک دانش آموز ممکن است هر برنامه ذکر شده در زیر را انتخاب نمایید.

درجه الف MBA با غلظت های زیر است:

  1. مدیریت 39 اعتبار
  2. بازاریابی و تبلیغات 39 اعتبار
  3. تامین مالی 39 اعتبار
  4. سیستم های مدیریت اطلاعات 39 اعتبار
  5. مدیریت حمل و نقل و لجستیک 39 اعتبار

ب. MBA برای مدیران 39 اعتبار C. MBA - اقتصاد گردشگری بین المللی در همکاری با دانشگاه تولوز 39 اعتبار

آخرین به روز رسانی مارس 2017

درباره این دانشگاه

ماموریت دانشگاه ماموریت AUT است که به ارائه نوآورانه، فن آوری غنی، کارآفرینی، تجربی محیط یادگیری دانشگاه که تولید CIVICALLY فعال و فارغ التحصیلان آماده بازار. تاریخچه دانشگاه دانشگاه آمریکایی فناوری (... اطلاعات بیشتر