توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گروه مطالعات مدیریت در سال 1994 تاسیس، برای کیفیت برتر در مدیریت آموزش و پرورش، زیرساخت کلاس جهانی و اعضای هیئت علمی بسیار با تجربه مشهور است. به خوبی طراحی شده دولت از اتاق یادگیری هوا هنری مطبوع، تجهیزات کامپیوتر با اتصال به اینترنت، یک پروژکتور ال سی دی در هر کلاس درس، یک کتابخانه در سطح جهانی به خوبی مجهز و یک محیط یادگیری چند فرهنگی نشانه های بخش هستند. تئاتر سمینار با آخرین تجهیزات صوتی و تصویری و صوتی کامل ایجاد بهترین محیط مساعد برای یادگیری است.

با تخصص MBA هزاران ارائه شده به شما باشد مهم است به دنبال یک دوره است که در هماهنگی با آرزوهای شخصی خود را به اهداف حرفه ای باشد. انتخاب MBA راست خواهد شد آرمان های خود را فراتر از سود صرف بروید.

مدرک MBA در هندوستان فقط در مورد گرفتن یک مدرک نیست. این در مورد ایستاده در جاده های متقاطع نوآوری و رهبری، بشود با قدرت تغییر را به حرکت در مسیر درست است.

آغاز شده در سال 1994، هندوستان MBA شما ارائه می دهد یک تجربه غنی، پاداش و سالم. این تضمین می کند برای به چالش کشیدن و کمک به شما به دنبال مرزهای جدید و تبدیل شدن به شخص شما همیشه آرزو به.

مقیاس تا مدرک MBA در هندوستان و شما خواهید دید امیدها و آرزوهای خود را بزرگتر و بهتر شده است. این شکل کمک خواهد کرد و قالب تصمیمات و اقدامات خود را در طول زندگی خود را. به هندوستان خوش آمدید، به یک برنامه MBA که برای شما ساخته شده خوش آمدید.

چرا هندوستان دانشگاه مدیریت؟

هجده سال میراث یادگیری عملی:

دانشکده مدیریت شده است با موفقیت ترویج آموزش مدیریت تحول خود را برای 18 سال گذشته. حق را از آغاز به کار، برنامه MBA ما این است که برای ترکیب خاص خود را از تئوری با عمل شناخته شده است، در نتیجه آن را ساخت یک برنامه مناسب در راستای رفع نیازهای این صنعت است. ما در تمام توسعه دور از دانش آموزان تمرکز به آنها را یک شخصیت جامع با پایین به زمین و نگرش مثبت است.

روش مورد:

دانشکده مدیریت با استفاده از چند ابزار آموزشی معاصر مانند روش مورد، سخنرانی، ایفا می کند نقش، شبیه سازی و غیره تاکید قوی بر روی یادگیری مبتنی بر مورد است. ما توافقنامه مجوز هند سایت مدرسه بازرگانی هاروارد انتشارات که به ما می دهد دسترسی نامحدود به سمت استفاده از مطالعات موردی دانشگاه هاروارد و همچنین مطالعات موردی از سازمان های همکار خود را مانند هندوستان، بنگلور، ایوی و ACRC در برنامه MBA ما را امضا کرده اند.

دانشکده با ترکیبی از صنعت و تجربه علمی:

ما یک تیم بسیار قوی دانشکده، یک گروه هم افزایی دکترای، دانشگاهیان و متخصصان با چندین دهه تجربه در صنعت در موقعیت های ارشد است. این ترکیب آگاهانه از تیم دانشکده کاملا کمک فرآیند آموزشی ما از ترکیب تئوری با عمل. تیم دانشکده ما دست نگه می دارد و مربیان دانش آموزان در روند تبدیل شدن به مدیران حرفه ای قادر. جدای از این، دانشکده مدیریت به ارمغان می آورد در متخصصان صنعت برای جلسات مهمان ویژه در فواصل منظم به افشای دانش آموزان به مسائل معاصر در صنعت.

ارزش آموزش و جهت گیری جهانی افزود:

جدا از یادگیری کلاس درس، دانشکده مدیریت به طور منظم سازماندهی آموزش مهارت های نرم افزاری به دانش آموزان و کمک می کند تا آنها را به صورت مصاحبه قرار دادن با اعتماد به نفس و وقار است. است یک تیم قرار دادن فعال که قصد دارد و چندین کارگاه آموزشی اجرا نسبت به قرار دادن موفقیت آمیز از دانش آموزان با مداخلات مثبت آنها در آماده سازی CV، عمل بحث گروهی و آماده سازی مصاحبه ساختگی وجود دارد. تفاهم نامه ما با برخی از دانشگاه های خارجی منجر به ارمغان می آورد در جهت گیری جهانی به برنامه با برنامه های تبادل دانشجو آن است. این باعث وسیع تر شدن افق دانش از دانش آموزان و آماده آنها را در چالش ها و فرصت از محیط زیست در صنعت جهانی شده است.

شبکه فارغ التحصیلان قوی با تجربه غنی:

هندوستان فارغ التحصیلان به خوبی در موقعیت های ارشد در شرکت های درجه یک در سراسر جهان قرار داده است. ما فارغ التحصیلان شعبه در سراسر جهان و به طور منظم انجام فارغ التحصیلان جلسات دوباره اتحادیه. شبکه فارغ التحصیلان گسترده یک نقطه به علاوه بزرگ برای دانش آموزان به تعامل و الهام گرفتن از تجارب حرفه ای خود است.

برنامه MBA

MBA که صلاحیت لازم را برای صعود به بالا از نردبان شرکت است. تقاضای بالا برای فارغ التحصیلان مدیریت کیفیت خوب در تمام زمینه های کاربردی دارایی، منابع انسانی، فناوری اطلاعات و بازاریابی در صنایع مختلف وجود دارد. دو سال از سخت کار، تکمیل شده توسط آموزش قادر دانشکده باید دروازه را برای یک کار طولانی و موفق مدیریتی را باز کنید.

به عنوان مشتاق حرفه ای MBA شما به دنبال دانش است که روند تفکر خود را تحریک و باز کردن یک دنیای جدیدی از یادگیری را برای شما. به MBA در تلاش هندوستان به شما گزینه های را برای تصمیم گیری بهترین دوره برای شما. از آن خواهد شد حق ما به استراتژیک آزمون و به چالش کشیدن ظرفیت تفکر خود را در جهان کسب و کار اصلاحی و پویا. هیچ اسطوره ها و رشته متصل که آن را به یک بخشی از هندوستان MBA می آید وجود دارد. انتظار می رود دانش آموزان به نوازندگان بالا؛ آنها نیاز به تنظیم مجدد سطح موفقیت خود تراز وسط قرار دارد که از یک نگرش فعال و زرنگ.

این بسیار مهم است درک کنند که MBA در هندوستان آید با یک گروه بزرگ از تعهد به تعالی و توسعه در تمام مراحل. این تعهد به تعالی که شما نیاز به درک به منظور ارائه عملکرد تضمین شده است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hindustan University »

این دوره Campus based
Start Date
جولای 2019
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
1,000 INR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا

جولای 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

سپتامبر 2019

ژانویه 2020