توضیحات رسمی را مطالعه کنید

افتراق خودتان. خودتان را به EDGE جهانی را.
خودتان EDGE چین می باشد.

CEIBS ارائه می دهد یک کلاس جهانی، 18 ماه، تمام وقت برنامه MBA زبان انگلیسی تدریس و طراحی شده برای آماده سازی حرفه ای با استعداد با آرمان های حرفه ای قوی، وعده بالقوه مدیریتی، و یک جهت گیری روشن بین المللی برای نقش پس از فارغ التحصیلی به عنوان کسب و کار جهانی فکر رهبران. این برنامه CEIBS MBA درجه اول با هدف افزایش توانایی دانش آموزان برای شناسایی و استفاده از فرصت های کسب و کار، حل مشکلات کسب و کار پیچیده، ایجاد انگیزه در مردم، و توسعه سازمان ها. این برنامه در حال توسعه رهبری شرکت کنندگان، حرفه ای، احساس مسئولیت اجتماعی، شایستگی میان فرهنگی، و روحیه کارآفرینی، تمرکز دارد.

در شانگهای در سال 1994 به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک غیر انتفاعی بین دولت چین و اتحادیه اروپا تاسیس شده، CEIBS یک ماموریت برای آماده سازی بسیار صالح، مدیران گرا بین المللی قادر به انطباق با نیروهای محرک جهانی شدن، رقابت های بین المللی و همکاری بین المللی است.

پس از یک موقعیت منحصر به فرد چین عمق، جهانی و پهنا، CEIBS ارائه می دهد ثروتمندترین تخصص چین در دسترس از بالای لایه مدارس کسب و کار بین المللی در سراسر جهان، در حالی که همچنین ارائه گسترده ترین چشم انداز جهانی از میان تمام مدارس کسب و کار در چین. CEIBS MBA اول، در میان بزرگترین و بالاترین در سرزمین اصلی چین قرار گرفت است. آن یک نمونه درخشان از همکاری موفقیت آمیز از چین و اتحادیه اروپا، و یک ویترین به دستاوردهای توسعه اقتصادی چین و اصلاحات است.

ساختار برنامه

در یک محیط جهانی و همواره در حال تغییر، رهبران کسب و کار باید با مهارت های بسیار گسترده مجهز شده است. آنها باید قادر به اتخاذ هر دو دیدگاه جهانی و محلی، قادر به برخورد با پیچیدگی و تغییر، و ماهر در پیشرو نوآوری باشد. آنها باید قادر به برقراری ارتباط موثر با ذینفعان گوناگون به منظور تولید یک چشم انداز مشترک و شور و شوق برای فعالیت شرکت های خود باشد. با ارائه آموزش جامد کسب و کار و تفکر مستقل تشویق، همکاری تیم و ارتباطات باز، CEIBS فراهم می کند دانش آموختگان آن با ابزار ضروری برای موفقیت در بسیاری از مسیرهای شغلی.

67 اعتبار برنامه تمام وقت شامل دوره های اجباری در مجموع 49 اعتبارات و دوره های انتخابی در مجموع 18 واحد. این طراحی شده است برای ذخیره کردن یک پایه محکم از اصول مدیریت در حالی که ارائه انعطاف پذیری برنامه های متناسب با منافع فردی و جاه طلبی های حرفه ای. دانش آموزان می توانند انتخاب کنید به تمرکز بر روی مدیریت کسب و کار به طور کلی، و یا یکی از سه غلظت در امور مالی، بازاریابی، و یا کارآفرینی را انتخاب کنید. علاوه بر این، دانش آموزان باید این گزینه را به شرکت در برنامه های بین المللی قابل توجه مدرسه با بالای لایه مدارس کسب و کار در جهان است، و / یا به جمع آوری تجربه در طول یک کارآموزی تابستان.

CEIBSindex

ادغام برنامه درسی متقابل کارکردی

مشکلات کسب و کار چالش برانگیز ترین قطع در سراسر خطوط کاربردی از مسئولیت. برای حل آنها، مدیران باید صلاحیت لازم در تجزیه و تحلیل متقابل انضباطی، نسل راه حل و ارتباطات باشد. برنامه درسی جدید CEIBS شامل ماژول های مختلف یکپارچه سازی کاربردی که نیاز به دانش آموزان به ظ و سیستماتیک حل مشکلات کسب و کار عملی با استفاده از دانش و مهارت آنها در دوره های کسب و کار قبل از آن به دست آورد. ماژول ها در سراسر برنامه درسی MBA گسترش برای تقویت و ساخت بر هر مرحله از یادگیری است.

چین تمرکز

"چین عمق، جهانی و پهنا": یکی از مهم ترین ویژگی های CEIBS روشن تمرکز خود چین، محصور شده در بیانیه ای موقعیت ما است. CEIBS آموزد نظریه پیشرفته ترین کسب و کار بین المللی در حالی که اتصال اهمیت زیادی به برنامه های عملی از این مهارت ها در چین است. عمومی مهارت زبان چینی به منظور بهبود عرضه آنها در بازار در اقتصاد به طور چشمگیری رو به رشد چین اجباری برای دانشجویان خارجی است. کسانی که چینی هنگامی که تقاضا برای پذیرش صحبت نمی شود مورد نیاز برای شرکت در یک پیش البته چینی در تابستان قبل از کلاس های MBA آغاز خواهد شد. دوره های اجباری مانند "چین HR" اطمینان حاصل شود که فارغ التحصیلان CEIBS مجهز به رسیدگی به این جنبه سخت ترین مدیریت در بازار چینی. چین در جهان، اقتصادی، سیاسی، مسائل مهم فرهنگی و تجاری است که تاثیر کسانی که کسب و کار در چین و با تأکید دارد. علاوه بر این، مدرسه اختصاص منابع قابل توجهی را به صحنه 'چین کشف هفته در هر سال - یک سری سخنرانی های فشرده که با هدف تعمیق درک دانش آموزان از محیط کسب و کار در چین و یک فرصت برای تجزیه و تحلیل دیدگاه در تاریخ چین، روابط بین الملل و توسعه اقتصادی ارائه می دهد.

انعطاف پذیری و انتخاب

برنامه درسی MBA فعلی CEIBS به شما می دهد انعطاف پذیری را به شخصا خیاط سال دوم مطالعات خود را. در پاییز سال دو، شما می توانید انتخاب کنید برای رفتن بر روی تبادل بین المللی و یا اقامت در CEIBS به مطالعه با تعداد زیادی از دانش آموزان به درون از مدارس کسب و کار در جهان است. همچنین شما میتوانید برای تکمیل درجه در مدت 18 ماه و یا طولانی آن را به 20 ماه به منظور بسته در گزینه های مطالعه بیشتری داشته باشد. همچنین یک گزینه یک سال وجود دارد در دسترس.

روش های تدریس

اگرچه روش های تدریس با موضوع متفاوت است، سخنرانی ها و مطالعات موردی آمده به لطف زنده به تجربه گسترده استادان ما در دنیای کسب و کار. بسیاری از موارد از مدارس بالا مانند هاروارد، IMD، و غیره انتخاب دیگران از استخر خود CEIBS از موارد چین خاص نوشته شده توسط هیئت علمی و کارکنان مرکز توسعه مورد گرفته شده است. علاوه بر کتاب های درسی اصلی، مواد آموزشی از انواع منابع موجود از قبیل مجلات علمی، مجلات، و فیلم کشیده شده است. برخی از دوره ها در فرمت های تعاملی از جمله شبیه سازی، سخنرانی مهمان و سمینارها تحویل داده است.

دوره های زبان

دوره های زبان چینی، فرانسوی و اسپانیایی به عنوان یک خدمت به جامعه به عنوان یک کل CEIBS ارائه شده: سال اول CEIBS MBA دانشجویان، استادان، کارکنان و، اگر فضای در دسترس است، زن و شوهر.

 • زبان چینی دوره به عنوان مهارت زبان چینی تا حد زیادی تسهیل مطالعه MBA دانشجویان بین المللی و حرفه ای آینده در چین، دوره های زبان چینی خواهد شد در سطح پایه، متوسط ​​و پیشرفته در سراسر سال اول تحصیلی ارائه شده است.

 • دوره های فرانسوی و اسپانیایی دوره های زبان فرانسوی و اسپانیایی زبان در سطح مبتدی ارائه شده است. CEIBS حق لغو البته اگر تعداد کل دانشجویان ثبت نام شده کمتر از 6 است است. شرایط دیگر همان کسانی که از این دوره به زبان چینی هستند.

دانش آموزان توصیه نمی شود برای کسب اطلاعات بیشتر از دو زبان خارجی در همان زمان در حالی که آنها در برنامه MBA ثبت نام کرد. دانش آموزانی که تمایل به یادگیری زبان های اضافی ممکن است این در هزینه های خود ترتیب دهد.

برنامه بین المللی تبادل

این برنامه مبادلات بین المللی در CEIBS یکی از بهترین در میان مدارس کسب و کار است. به عنوان یک عنصر مهم بین المللی مدرسه، این برنامه یک فرصت منحصر به فرد برای دانش آموزان به شرکت در تبادل دوجانبه با نزدیک به 30 مدارس شریک، که اکثر آنها در میان جهانی فهرست کاربران بالا 50 فایننشال تایمز هستند ارائه می دهد.

CEIBS عضو مشارکت در مدیریت بین المللی (PIM)، یک شبکه جهانی از دانشگاه مبادله است. PIM یک مجموعه استاندارد از اصول حاکم، که تحت آن دانش آموزان از شهریه در موسسات میزبان معاف تبادل در حالی که آنها به طور منظم شهریه پرداخت به موسسه خانه خود را فراهم می کند. تمام هزینه های دیگر متحمل شده توسط دانش آموزان برای سفر، محل اقامت، زندگی، بیمه سلامت اضافی، و غیره، باید توسط خود دانش آموزان می گردد.

در طول دهه گذشته، بیش از 900 دانش آموز CEIBS استفاده از این برنامه بسیار پرارزش گرفته اند. دانش آموزانی که انتخاب می کنید به ماندن در CEIBS نیز بهره مند شوند به عنوان آنها با تعداد زیادی از دانش آموزان مبادله به درون از مدارس کسب و کار در جهان مطالعه است. در سال 2015، حدود 50 درصد از مصرف MBA2016 در مبادلات بین المللی رفت در حالی که جریان دو طرفه حدود 100 دانش آموزان مبادله ورودی به CEIBS به ارمغان آورد.

برنامه تبادل معمولا می گیرد در مدت سقوط سال دوم، از سپتامبر تا دسامبر. برای تقویم اینجا را کلیک کنید.

CEIBS MBA تبادل شریک مدارس

پذیرش

شرایط پذیرش

همه نامزدها انتظار می رود که شرایط زیر:

 • مدرک کارشناسی یا بالاتر
 • تمام وقت تجربه کار دو سال یا بیشتر
 • نمره GMAT / GRE (کد GMAT: MDQ-HH-39 کد GRE: 3654) و یا CEIBS نمره آزمون پذیرش
 • تسلط به زبان انگلیسی

تورهای آخر هفته برنامه های کاربردی و مهلت

نرم افزار برای ورود به MBA 2019 کلاس بر روی یک سیستم پذیرش دور استوار شده است. متقاضیان باید مطمئن شوید که تمام اسناد و مدارک لازم به دفتر پذیرش MBA قبل از پایان مهلت درخواست را مشاهده کنید. دفتر پذیرش MBA یک برنامه تنها زمانی که آن را به اتمام است را پردازش کند. مهلت درخواست نهایی برای پذیرش 2017 مارس 22 است. به عنوان برنامه به شدت رقابتی است، متقاضیان به درخواست در اسرع وقت تشویق می شوند. صندلی ارائه شده در دور 3 به احتمال زیاد به محدود شود.

* لطفا توجه داشته باشید که مصاحبه شوندگان که انتخاب می کنید به آزمون پذیرش CEIBS مورد نیاز به مصاحبه در شانگهای.

چک لیست نرم افزار

همه اسناد نرم افزار ممکن است به صورت آنلاین مشاهده کنید. نرم افزار تکمیل شامل:

 • فرم درخواست MBA
 • 2 توصیه نامه
 • مدرک دانشگاهی و گواهینامه
 • متن دانشگاه
 • ID یا پاسپورت
 • دریافت هزینه درخواست
 • GMAT رسمی / گزارش نمره GRE
 • کارت کسب و کار
 • بیانیه ضامن شرکت (در صورت وجود)

متقاضیان خارج از کشور

CEIBS از سراسر جهان استقبال متقاضیان. نرم افزار مورد نیاز و پذیرش معیارهای برای متقاضیان خارج از کشور همان کسانی که برای متقاضیان چینی می باشد. تمام مواد برنامه، از جمله متن و توصیه ها، باید به زبان انگلیسی به زبان انگلیسی توسط یک آژانس ترجمه برای شرکت رسمی ارائه شود و یا ترجمه شده است.

مسائل مربوط به ویزا با توجه به قوانین چین، همه دانش آموزان خارجی مورد نیاز به برگزاری یک ویزای معتبر برای ورود به چین و یک اجازه اقامت دانشجویی در حالی که در برنامه MBA CEIBS ثبت نام کرد. عدم دریافت اسناد از جمله ممکن است اقدامات قانونی جدی علیه دارنده گذرنامه مانند خوب، ختم مطالعه و یا اخراج متحمل می شوند.

دانشجویان بین المللی ممکن است چین با ویزای دانشجویی (X1 ویزا) را وارد کنید. ویزای تحصیلی (X1 ویزا) به طور معمول برای تنها یک ماه معتبر است، با یک ورودی. پس از ورود، با کمک مدرسه آنها نیاز به برای دانشجویان اجازه اقامت (برای 2 سال اعتبار و با چند ورودی) اعمال می شود.

این مهم است که به اطلاع هر دو دفتر MBA و امور خارجه دفتر مدرسه از ورود خود را در اسرع وقت. به MBA دفتر، همراه با دفتر امور خارجه، شما را با روش های لازم برای استفاده دانشجویی اجازه اقامت قبل از ویزای خود را کمک / اجازه اقامت منقضی می شود.

به عنوان یکی از الزامات برنامه اجازه اقامت، دانشجویان خارجی نیاز به یک گواهی سلامت با در نظر گرفتن یک چک پزشکی در مرکز بهداشت و درمان بین المللی شانگهای. اگر آنها یک بررسی پزشکی در طول درخواست ویزا خود را قبل از ورود به چین داشته اند، آنها نیاز به نسخه اصلی از هر دو گواهی سلامت و گزارش چک های پزشکی به چین است. گواهی بهداشت از خارج از چین باید توسط مرکز بهداشت و درمان بین المللی شانگهای تصدیق شده.

چگونه به درخواست برای ویزای دانشجویی (X1 ویزا)

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط CEIBS Africa »

این دوره Campus based
Start Date
جولای 2019
Duration
18 
تمام وقت
Price
399,000 CNY
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا

جولای 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date