توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مورد نیاز از سوابق تحصیلی

  1. برای کسانی که مدرک کارشناسی دنبال، متقاضی باید دیپلم دبیرستان، عملکرد عالی در طول دوره دبیرستان، و سلامت خوب است. در اصل، و نه بزرگتر از 25 سال سن داشتند.

  2. برای کسانی که مدرک کارشناسی ارشد دنبال، متقاضی باید مدرک مرتبط کارشناسی، عملکرد عالی در دوره لیسانس در، و سلامت خوب است. در اصل، و نه بزرگتر از 35 سال سن داشتند.

  3. برای کسانی که مدرک دکتر را دنبال، متقاضی باید مدرک مرتبط Master، عملکرد عالی در طول تحصیلات تکمیلی و سلامت خوب است. در اصل، و نه بزرگتر از 40 سال سن داشتند.

زبان مورد نیاز

کارشناسی و کارشناسی ارشد پذیرش باید الزامات آیلتس یا تافل را تامین کند. اگر متقاضی از هیچ گواهی نامه مربوطه، او / او می تواند در آموزش زبان شرکت می کنند، و می تواند مرحله یادگیری حرفه ای پس از عبور از آموزش شروع می شود.

کاربرد مواد

فرم درخواست 1. NUPT؛ 2. بالاترین گواهی فارغ التحصیلی؛ متن 3. کالج؛ نامه 4. یک توصیه؛ 5. رزومه؛ طرح 6. مطالعه؛ 7. گذرنامه؛ 8. اندازه پاسپورت عکس.

روش پذیرش

  1. NUPT خواهد متقاضی صدور نامه قبل از پذیرش اسکن اگر او / او واجد شرایط است، و او / او نیاز پرداخت هزینه accomadation (4000rmb)، هزینه درخواست (400) و حق بیمه (600)، 5000rmb altogher در پیش در به دلیل 10 روز، پس از NUPT "توجه پذیرش" و JW202 به applicant.About صادر خواهد شد بورس تحصیلی، برای دانش آموزان جدید، همه آنها می تواند برای اولین بار از بورس تحصیلی سطح (آموزش رایگان) برای سال اول، برای کسب اطلاعات بیشتر در بورس تحصیلی، چک "مقررات مدیریت بورس تحصیلی NUPT بین المللی دانشجویی".

  2. متقاضی پذیرفته باید به جمهوری خلق سفارت چین (کنسولگری) به درخواست برای تحصیل در چین (X1) ویزا با توجه پذیرش و فرم JW202 است.

  3. این دانش آموز پذیرفته باید "توجه: پذیرش دانشجویان بین المللی NUPT"، "خارجی فرم معاینه فیزیکی" حمل (جدول تنها به مدت شش ماه معتبر است، متقاضی توصیه به انجام معاینه فیزیکی در ماه آوریل-ژوئیه)، اصلی بالاترین گواهی، متن و ده عکس گذرنامه اندازه به ثبت نام در گروه همکاری بین المللی و تبادل NUPT مطابق با زمان مقرر در "توجه: پذیرش دانشجویان بین المللی NUPT".

مسکن مقدمه

معلم جوان آپارتمان ساختمان 10، Xianlin پردیس اسکان هزینه: 4000 RMB / yearfor یک دانش آموز زندگی در یک اتاق دو برابر شود. اگر دانشجوی دکترا می خواهد به تنهایی زندگی می کنند در یک اتاق دو نفره، هزینه دو برابر خواهد شد.

حالت برنامه و زمانی که نرم افزار

  1. مواد کاربرد باید کپی اسکن به بالا ایمیل ارسال می شود، و به صورت نرم افزار Word فرمت ترجیح داده است. 2. مهلت نرم افزار ممکن است 31 از هر سال است.
برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
18,000 CNY
- قیمت در هر سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ