توضیحات رسمی را مطالعه کنید

2

ارائه محتوا که برای شما مهم

تلفر MBA برنامه شما است. ما در طراحی تلفر MBA به شما مهارت ها، دانش و تجارب یادگیری شما نیاز به آماده شدن برای یک معنی دار، شغل با ارزش است. برنامه ما نیز شما ارائه می دهد انعطاف پذیری را به دنبال افراد و دوره ای که بیشتر برای شما مهم است. هر چه احساسات و اهداف خود را، ما در کنار شما هستند به انجام هر کاری که ما می توانیم به شما کمک کند به آنها برسد.

رانده برای رفع نیازهای و برنامه خود را

شما می توانید برنامه های ما بیش از یک یا دو سال طول بکشد.

 • فشرده (یک سال): شما یک برنامه دقیق که در آن طبقات و فعالیت های برنامه ریزی عمدتا در طول روز در روزهای هفته برگزار خواهد شد.
 • حرفه ای (دو سال): با توجه به برنامه های ما بیش از دو سال را قادر می سازد شما را به ماندن در کار است. شما خواهید کلاس حضور هر شب سه شنبه، تمام طول روز هر شنبه و گاهی اوقات در روزهای یکشنبه.

محتوایی که شما را قادر به ارائه نتایج

ما طراحی و برنامه ما سازمان یافته با توجه به چهار شایستگی ضروری از مدیران بالا انجام در کسب و کار امروز: استراتژی، کار با داده ها، کار با مردم و ارائه نتایج. دوره هایی که ساخت این مهارت ها در شش بلوک البته متمایز تحویل داده است.

شما می توانید بار دوره خود را سفارشی به منعکس کننده مسیر شغلی مورد نظر خود را. را انتخاب کنید از انواع دوره های انتخابی برگزار شده توسط تم، مانند امور مالی، کارآفرینی و نوآوری، مشاوره مدیریت، و تجزیه و تحلیل کسب و کار. شما در انتخاب دوره از هر چهار دسته ها و یا به تمرکز بر روی یک منطقه خاص است.

بهترین محیط ممکن است که در آن به یادگیری

برنامه ما یک رویکرد مبتنی بر شایستگی به آموزش است که شما را در مرکز بهترین محیط ممکن است که در آن به یادگیری طول می کشد. استادان ما مفاهیم اثبات شده در مورد مدیریت آموزش. یادگیری تیمی شما را قادر به از همسالان خود، بسیاری از آنها از کشور در سراسر جهان آمده یاد بگیرند. کوهورت و کلاس های فردی اندازه کلی ما کوچک هستند به طوری که برنامه های ما خود را و هر دوره در آن ارائه فرصت های معنی دار را برای شما به تعامل با ملاحظه با استادان و همسالان خود را.

اتصال شما به استادان انجام انجام تحقیقات جهان پیشرو

استادان ما معلمان چاشنی و پژوهشگران متخصص هستند. آنها تحقیقات خود را از طریق انواع واحد تحقیق و خوشه تحقیقات استراتژیک متمرکز بر تجزیه و تحلیل کسب و کار و عملکرد، امور مالی و حسابداری، کارآفرینی و نوآوری، و تحول سلامت انجام می دادند.

از طریق تحقیق خود، استادان ما کشف بینش های مربوطه به چالشهای مهم پیش روی رهبران و مدیران امروز است. این بینش آنها را قادر به حل مشکلات فعلی حرکت و به پیش بینی و تدبیر راه حل برای چالش فردا، به ویژه در مناطق استراتژیک مانند تجزیه و تحلیل کسب و کار و عملکرد، و نوآوری و کارآفرینی.

برنامه پویا در میان بهترین در جهان

AACSB، AMBA و EQUIS: ما از بالاترین استانداردهای اعتباربخشی بین المللی توسط سازمان های جهانی بیشتر خواستار به برنامه های MBA تعلق می گیرد رسیده اند.

ما هرگز بیکار نشستن، به طور مداوم بهبود برنامه های ما. به طور خاص، ما به طور منظم دوره ها و محتوای به روز رسانی به منعکس کننده شیوه های سازمان معاصر و از آخرین تحولات در کسب و کار بین المللی است.

فراتر از هسته ای: تمرکز یادگیری خود را، بدست آوردن گواهی که مهم

برنامه ما به شما می دهد انعطاف پذیری را به تمرکز بر روی افراد که بیشتر برای شما مهم. ما دوره های انتخابی خود را به چهار دسته تقسیم کرده اند. شما در انتخاب دوره از هر چهار (خود انتخاب) و یا به تمرکز بر روی یک منطقه خاص است.

مالی

 • سرمایه و سهام خصوصی
 • ارزیابی سهام
 • مدل سازی مالی
 • مالی بین المللی پروژه

مشاوردهی در امر مدیریت

 • مدیریت پروژه 1
 • مدیریت پروژه 2
 • مسابقه مورد
 • مدیریت ارتباط با مشتری
 • مدل سازی مالی

کارآفرینی و نوآوری

 • کارآفرینی
 • مدیریت ارتباط با مشتری
 • سفر بین المللی
 • مدل سازی مالی
 • شرکت استراتژی رسانه های اجتماعی
 • کسب و کار و قانون

تجزیه و تحلیل کسب و کار

 • مدل سازی مالی
 • هوش رقابتی
 • اطلاعات کسب و کار و داده های بزرگ / تجزیه و تحلیل ترافیک
 • مدیریت ارتباط با مشتری
 • شرکت استراتژی رسانه های اجتماعی

چگونه یاد می گیرید

برنامه ما یک رویکرد مبتنی بر شایستگی به آموزش است که شما را در مرکز از بهترین محیط یادگیری ممکن طول می کشد.

تعادل نظری و عملی

استادان ما مفاهیم به خوبی تحقیق در مورد مدیریت که ارائه نتایج اثبات شده آموزش می دهند. هنگامی که شما این ایده درک، شما به شدت می تواند ارزیابی مسائل جاری و در حال ظهور در سازمان صورت عمومی یا خصوصی و پیاده سازی استراتژی برای اطمینان از موفقیت.

ما همچنین یادگیری تیمی استفاده کنید. با همکاری نزدیک با هم چند با دانش از فرهنگ کسب و کار که از متفاوت خود را با شما، به شما یک درک عمیق تر از مفاهیم مدیریت حیاتی و شیوه و چگونه آنها را در سازمان های امروزی اعمال به دست آورید.

بخشی از کوچک، کلاس های درگیر

پنجاه دانش آموزان که دارای حداکثر تعداد دانش آموزان در هر گروه از برنامه های ما است. ما را حفظ کوهورت کلی ما و کلاس های فردی ابعاد کوچک به طوری که برنامه های ما خود را و هر دوره در درون آن جذاب هستند، فراهم آوردن فرصت های معنی دار برای شما به شرکت ملاحظه با استادان و همسالان خود را.

یک روش ترکیبی است که ادغام فن آوری های دیجیتال تلفن همراه

ما را به استفاده کامل از آخرین فن آوری های دیجیتال همراه برای تکمیل و افزایش آنچه در کلاس های ما. ادغام فن آوری های جدید در برنامه های ما به شما می دهد کنترل بیشتری بر چگونگی یاد می گیرید، و باعث می شود کلاس های درس ما مکان زنده بحث، بحث، کشف و به اشتراک گذاری ایده ها و دانش است.

4

قرار دادن شما در مرکز از شبکه هایی که تعداد

ما جایگاه منحصر به فردی پیوند با رهبران کانادایی و بین المللی از تمام بخش مدیریت. ارتباط نزدیک ما با فارغ التحصیلان و جامعه کسب و کار ساخته شده شما را قادر به کنار رهبران، مدیران و کارآفرینان به عنوان درخشان به عنوان آنها الهام بخش یاد بگیرند.

مرکز حرفه ای

مرکز حرفه ای مدرسه ما ارائه می دهد طیف وسیعی از برنامه ها، خدمات و منابع برای کل دانش آموزان، از جمله دانشجویان تلفر MBA.

پروژه مشاور MBA

پروژه مشاور MBA تلفر شما را قادر به پایان برنامه ما با قرار دادن مهارت های کسب و کار و دانش خود را به استفاده از با کمک به یک سازمان حل یک مشکل در زندگی واقعی حیاتی است.

دوره انترنی

کارآموزی بهترین فرصت برای به دست آوردن تجربه کسب و کار، گسترش شبکه های حرفه ای خود را، تصمیم گیری در یک مسیر شغلی پاداش و پرداخت در حالی که به شما در کسب مدرک کارشناسی ارشد خود را است.

حوادث شبکه

ما سازماندهی طیف وسیعی از برنامه، شما را قادر میسازد به درگیر شدن در مسابقات پاداش و ارتباط با مدیران کسب و کار برجسته و اندیشمندان اولیه.

فارغ التحصیلان

مدرسه تلفر خانه افتخار بیش از 25،000 فارغ التحصیلان است. ما پرورش روابط راهبردی با تعداد روزافزون از فارغ التحصیلان ما به شما ارتباط با دیدگاه های خود و با تجربه و فرصت های سازمان خود را.

همکلاسی های شما

برنامه MBA ما جذب افراد با استعداد از سراسر جهان که را متفاوت پس زمینه آموزشی و تجارب حرفه ای. مبادلات و بحث با همکلاسی های خود خواهد بود بخش مهمی از یادگیری خود و تجربه خود را غنی سازی.

3

تجارب شما به یاد داشته باشید

شما می توانید فقط به همان اندازه در مورد مدیریت خارج از کلاس درس که شما می توانید در داخل آن اگر نه بیشتر یاد بگیرند. ما باز کردن درب به طیف وسیعی از تجربیات است که نه تنها مطالعات خود را غنی سازی و اطلاع مسیر شغلی خود را، اما شما همچنین می خواهد به یاد داشته باشید و گرامی داشتن برای بقیه عمر خود را.

ایجاد دوستی بین المللی است که آخرین

یک عضو از یک جامعه از رهبران کسب و کار در حال ظهور از زنان و مردان ساخته شده از سراسر جهان است. آنها عبارتند از دانشجویان کانادایی از سراسر کشور و دانشجویان بین المللی از سراسر جهان که نشان دهنده طیف وسیعی از فرهنگ سازمانی، شرکت های تجاری و رشته های حرفه ای است.

اطلاعات در مورد شیوه های کسب و کار در فرهنگ های مختلف

هر سال، دانش آموزان در برنامه MBA ممکن است انتخاب به صرف زمان در یک مدرسه در اروپا یادگیری از اساتید بین المللی در مورد شیوه های کسب و کار اروپا.

اضافه کردن 250 گزارشها از سراسر کانادا در بازی های MBA

بخشی از تیم تلفر در بازی های MBA است. چاله مسابقه سالانه تیم از 25 مدارس کسب و کار در سراسر کانادا در برابر یکدیگر در یک سری از وقایع که فراست علمی خود، قابلیت های ورزشی و روحیه تیم را به چالش بکشد تا از دانشجویان MBA.

مسابقات مورد MBA

شرکت در یک یا بسیاری از مسابقات است. این وقایع به چالش کشیدن شما یک شانس برای قرار دادن مهارت ها و دانش خود را به آزمون در برابر دانش آموزان از مدارس کسب و کار دیگر، در حالی که به دست آوردن بازخورد ارزشمند از رهبران صنعت که به عنوان قضات عمل می کنند.

کنفرانس تلفر MBA

یادگیری از مهمانان ویژه که عقل خود را و بینش های تازه به اشتراک گذاری در مسائل کسب و کار عملی، مانند رهبری، کارآفرینی، مدیریت عملکرد و کسب و کار تجزیه و تحلیل.

درگیر کاری شدن

اضافه کردن انجمن دانشجویان MBA. این یک فرصت عالی برای ایجاد دوستی مادام العمر، کمک به برنامه و دانش آموز تجربه، افزایش مهارت های رهبری شما و از آن لذت ببرید در حالی که انجام آن است.

1

معیارهای پذیرش

 • درجه کانادا کارشناسی یا معادل آن، با حداقل درجه درصد B یا 70. تمام مطالعات بعد از متوسطه در زمان پذیرش در نظر گرفته، با بودن اخیر برای اولین بار در نظر گرفته.
 • حداقل سه سال تمام وقت سابقه کار مدیریتی و یا حرفه ای است. پاره وقت و شغل تابستان و تعاونی دادن انجام به سمت این تجربه به حساب نیست، بلکه مطلوب در طول ارزیابی فایل در نظر گرفته.
 • نمره رقابتی در آزمون پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMAT) و یا امتحان Graduate Record Examination (GRE). GMAT متوسط ​​در سال گذشته 612 بود.
 • تسلط به زبان انگلیسی.

فوق العاده، تعداد محدودی از نامزدها ممکن است برای پذیرش بر اساس آموزش اساسی مدیریتی و یا حرفه ای و تجربه (حداقل 10 سال) در نظر گرفته، ارائه شواهد قوی از مسئولیت های مدیریت و پیشرفت حرفه ای وجود دارد، حتی اگر چنین نامزد یک نگه ندارد مدرک دانشگاهی و یا حداقل تحصیلی بوده است.

مهلت درخواست (فایل کامل)

بورس های تحصیلی بر اساس نورد تعلق می گیرد. ما به شدت توصیه نامزدها به درخواست در اسرع وقت برای افزایش شانس خود را که برای یک بورس تحصیلی در نظر گرفته.

 • بینالمللی: فوریه 1
 • کانادا و آمریکا: 15 مه

آزمون پذیرش

شما باید یک نمره رقابتی در آزمون پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMAT) و یا امتحان Graduate Record Examination (GRE) دست یابد.

 • پذیرش GMAT تحصیلات تکمیلی مدیریت آزمون (GMAT): حداقل نمره کلی از صدک 50 با حداقل صدک 45 در کلامی و کمی است. نمره متوسط ​​و در سال گذشته 612 و محدوده 570-780 بود.
 • GRE فارغ التحصیلی Examinations® (GRE®): حداقل نمره کلی 310 با حداقل صدک 45 در کلامی و 40 در کمی.

NB آزمون GMAT یا GRE® الزامی است و این شرط پذیرش خواهد چشم پوشی نخواهد شد.

مهارت زبانی

نامزدها که زبان مادری است و نه انگلیسی و نه فرانسه ملزم به ارائه شواهد از مهارت در یکی از این زبان. نامزدهای استفاده به انگلیسی MBA باید یکی از موارد زیر به دانشکده تحصیلات تکمیلی و دوره فوق دکترا ارائه به اعلام تسلط به زبان انگلیسی خود را (نمرات آزمون زبان نمی تواند بیش از دو سال به عنوان تاریخ استفاده از ورود بالقوه به برنامه MBA) :

 • اثبات اتمام در پنج سال گذشته، از یک برنامه درجه قبلی در یک دانشگاه انگلیسی زبان.
 • مدرک اقامت طولانی مدت اخیر و ورزش یک حرفه در انگلیسی زبان کشور (به طور معمول حداقل چهار سال طول شش سال گذشته).
 • نمره حداقل 100 (مبتنی بر اینترنت) و یا (مبتنی بر کامپیوتر) 250 در آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL).
 • نمره حداقل 7 در حداقل سه نفر از چهار آزمون علمی بین المللی زبان انگلیسی سیستم تست (IELTS) (خواندن، شنیدن، نوشتن، صحبت کردن) و حداقل 6 در چهارم. آزمون عمومی آموزش IELTS پذیرفته نشده است.
 • نمره حداقل 14 در CANTEST، که توسط دانشگاه اتاوا، با هیچ نمره آزمون فرد زیر 4.0، همراه با امتیاز 4.5 در جزء دهان از آزمون.
 • نمره حداقل 68 در آزمون انگلیسی پیرسون (علمی) (PTE علمی).
برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت
Deadline
درخواست اطلاعات
For international students
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
For international students

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
For international students
End Date