توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده کسب و کار در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، چیکو ارائه می دهد و کسب و کار در سطح کارشناسی ارشد به مشتاق و کار حرفه ای کسب و کار. دانش آموزان استناد شهرت مدرسه قوی منطقه ای، تاکید بر توسعه مهارت های تیم، و یک برنامه آموزشی که در حال توسعه مهارت های عملی به عنوان دلایل خود را برای انتخاب به دنبال یک درجه کسب و کار فارغ التحصیل از چیکو دولت متمرکز است.

این برنامه CSU، چیکو MBA از دانشجویان داخلی و بین المللی که انگیزه برای یادگیری مهارت ها و دانش مورد نیاز برای تبدیل شدن به مدیران موفق هستند استقبال می کند. اگر چه برخی از تجربه کسب و کار پیشنهاد می شود، آن است که لازم نیست و دانش آموزان را به درجه کسب و کار در مقطع کارشناسی نیاز ندارد. دانش آموزان است که یک درجه کسب و کار در مقطع کارشناسی ندارد نیاز به یک سری از دوره برای آماده شدن برای برنامه کسب و کار تکمیلی خود.

برنامه MBA اذعان می کند دانش آموزان بر اساس یک رقابت و معمولا اذعان می کند در حدود 50-60٪ از متقاضیان. دانش آموزان تا حد زیادی بر اساس ترکیبی از معدل خود را، نمرات GMAT / GRE، و کیفیت بیانیه خود هدف و توصیه نامه خواهد بود. تجربه کاری ویژه، در حالی که مورد نیاز نیست، به عنوان یکی از اجزای فرایند بررسی در نظر گرفته.

مدرک MBA از CSU، چیکو تواند به شما کمک:

  • پیشبرد کار خود را - مدرک MBA به شما کمک خواهد یک کار خوب با یک شرکت بالا و سرعت بالا رفتن از نردبان شرکت های بزرگ به موقعیت با روزافزون بسته حقوق و دستمزد و عناوین قابل احترام است.
  • ایجاد یک تغییر شغلی - اگر مسیر شغلی فعلی خود را بدون منافع یا پاداش دیگر شما، از اتمام مدرک MBA می توانید شما را با فرصت ها و مهارت های شما نیاز به دنبال یک حرفه ای با یک شرکت پیشرو در زمینه فعلی خود و یا در یک میدان جدید هیجان انگیز ارائه در دسترس نباشد.
  • شروع کسب و کار خود را - CSU، برنامه چیکو MBA طراحی شده است به شما معرفی به تئوری پیشرفته در رهبری، مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل، امور مالی، حسابداری، مدیریت منابع انسانی، مدیریت زنجیره تامین، بازاریابی و کسب و کار استراتژی چیزهایی بسیار به شما شما نیاز به دانستن به شروع کسب و کار پر رونق خود را در یک صنعت با رشد بالا.

MBA درجه تخصص

او CSU، چیکو برنامه MBA دانشجویان با دانش و مهارت های لازم برای موثر مدیریتی تصمیم گیری فراهم می کند، انعطاف پذیری به دنبال یک برنامه آموزشی کلی کسب و کار و یا در حد متوسط ​​تخصصی، و پایه ای برای رشد شخصی و حرفه ای خود ادامه داد. از طریق مطالعه موردی، سخنرانی، و کار پروژه، دانش آموزان توسعه یک درک عمیق از چگونگی تجزیه و تحلیل شرکت های پیشرو، اصلاح، و تراز عملکرد کسب و کار اولیه برای حفظ یک مزیت رقابتی است.

دانشجویان MBA چندین انتخاب برجسته. دانش آموزان می توانند انتخاب به تمرکز بر روی یک سری از دوره هایی که در ساخت صلاحیت پیشرفته در زمینه های شرکت سیستم های اطلاعات (EIS) و یا مدیریت پروژه. اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از این گزینه ها در زیر نشان داده. علاوه بر این، دانشجویان MBA ممکن است یک MBA عمومی 30 واحد است که دانش آموزان می توانند از طریق انتخاب خود را از دوره های انتخابی سفارشی کامل است.

شرکت سیستم های اطلاعات (EIS)

CSU، چیکو یک رهبر شناخته شده در شرکت برنامه درسی سیستم های اطلاعات است. تاکید EIS طراحی شده است برای دیدار با خواسته های کار رو به رشد برای مشاوران حرفه ای، تحلیلگران فرآیند کسب و کار، متخصصان زیرساخت های فناوری اطلاعات و SAP تحلیلگران عملکردی است. برنامه درسی تاکید EIS یک مسیر به سمت SAP TERP 10 صدور گواهینامه است.

مدیریت پروژه

مهارت های مدیریت پروژه و دانش در تقاضای بالا هستند. دانش آموزانی که یک سری مناسب از دوره در این تاکید تکمیل آماده برای (PMI) CAPM و یا PMP آزمون گواهینامه موسسه مدیریت پروژه نشستن هستند. یک گزینه عالی برای تمام دانشجویان، اما باید به ویژه به دانشجویان مهندسی و مدیریت ساخت و ساز جذاب خواهد بود.

ورود به کارشناسی ارشد کسب و کار برنامه دولت

این برنامه CSU، چیکو MBA از دانشجویان داخلی و بین المللی که انگیزه برای یادگیری مهارت ها و دانش مورد نیاز برای تبدیل شدن به مدیران موفق هستند استقبال می کند. اگر چه برخی از تجربه کسب و کار پیشنهاد می شود، آن است که لازم نیست و دانش آموزان را به درجه کسب و کار در مقطع کارشناسی نیاز ندارد. دانش آموزان است که یک درجه کسب و کار در مقطع کارشناسی ندارد نیاز به یک سری از دوره برای آماده شدن برای برنامه کسب و کار تکمیلی خود.

برنامه MBA اذعان می کند دانش آموزان بر اساس یک رقابت و معمولا اذعان می کند در حدود 50-60٪ از متقاضیان. دانش آموزان تا حد زیادی بر اساس ترکیبی از معدل خود را، نمرات GMAT / GRE، و کیفیت بیانیه خود هدف و توصیه نامه خواهد بود. ما برای دانش آموزان با نمرات آزمون های استاندارد حداقل صدک 50 برای هر دو کمی و مهارت های کلامی است. برای GMAT است که نمره ترکیبی از 570 و یا بالاتر، و برای این است که GRE نمره ترکیبی از 303 و یا بالاتر. با توجه به معدل نقطه از درجه قبلی، برنامه MBA خواسته متقاضیان با 2.75 (یا بالاتر) در 60 واحد آخرین مقطع کارشناسی و ما ترجیح می دهند حداقل یک 3.0 در 30 واحد گذشته است.

نمره آزمون و معدل انتظارات به طور کلی، و ما ممکن است دانش آموزان با نمرات آزمون و یا پایین تر از این نمرات معمولی معدل در نظر بگیرند. ما در تمام بسته اطلاعاتی برنامه (از جمله توصیه نامه ها، خلاصه ای از اهداف، و غیره) به نظر می آیند به تصمیم گیری در مورد پذیرش به برنامه است. تجربه کاری ویژه، در حالی که مورد نیاز نیست، به عنوان یکی از اجزای فرایند بررسی در نظر گرفته.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date