به MBA برای اولین بار در سال 1908 معرفی شد برای آموزش مهارت های کسب و کار است که مهم باقی می ماند امروز، مانند حسابداری، امور مالی، و عملیات. بیشتر از 100 سال بعد، هر چند، همه چیز کمی پیچیده تر است. درجه کسب و کار Weatherhead بر روی یک پایه و اساس مهارت های اصلی برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای آنچه اتفاق می افتد در کسب و کار در حال حاضر - و برای آنچه در اطراف گوشه.

آیا این حق برنامه برای من؟

آب و هوا کسب و کار امروز در حال حرکت است با زمان در یک جهت socially- و محیط زیست آگاه. شرکت فعالانه به دنبال راه حل برای ترکیب سودآوری با بهبود جهان است. مردم، سیاره، سود - - اگر شما علاقه مند در MBA ارائه می دهد که آموزش دقیق در مهارت های اصلی کمی در حالی که خط سه گانه پایین به طور جدی، پس از آن MBA Weatherhead در نظر بگیرید.

در Weatherhead، شما کار پروژه با استفاده از تکنیک های گرفته شده از دنیای طراحی مقابله با دست در. با اتخاذ ابزار راست مغز یک طراح، شما در عادت فکر کردن فراتر از پاسخ به طور پیش فرض به یک مشکل است. این آموزش می توانید خلاقیت خود را به سطح بعدی به کار می کنید برای ایجاد ارزش پایدار برای کسب و کار و جامعه است.

نوآوری برای ارزش پایدار

ما باور داریم که رهبران آینده می تواند بهترین سازمان خود، جوامع خود و جهان را با دستیابی به تکنیک ها و دانش است که نوآوری برای ارزش پایدار خدمت می کنند. در دو practicums MBA یکساله ما، دانش آموزان با شیوه های طراحی آزمایش، مانند reframing در پرسش ها و پروتکل های استاندارد به چالش کشیدن، تصور کنید روش های قدرتمند جدید برای حل مشکلات.

دانش آموزان هر دو را طراحی در مدیریت: مفاهیم و شیوه های عملی یا MBA در ارزش پایدار و کارآفرینی اجتماعی، توسط فوربز به عنوان یکی از 10 دوره مدرسه کسب و کار نوآورانه ترین نام برد. اقدام به عنوان مشاوران به سازمان منطقه از شرکت های ملی مانند KeyBank به سازمان های غیر انتفاعی محترم مانند ارکستر Cleveland، دانش آموزان مشکلات کسب و کار در تمام پیچیدگی های دنیای واقعی برخورد خواهند کرد. جای تعجب نیست که تجارت MBA ما در میان 30 بهترین برنامه های طراحی در جهان اعلام کرد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Case Western Reserve University, Weatherhead School of Management »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ