Read the Official Description

متر

مروری بر برنامه

دانشگاه گنون یک دانشگاه تدریس دانش آموز محور است. این فلسفه رویکرد ما را هدایت به طراحی برنامه درسی، آموزش، مشاوره و. ما می دانیم و درک تغییرات چشمگیر در حال انجام در دنیای کسب و کار. ماموریت برنامه MBA گنون است به دانش آموزان با چشم انداز، ارزش ها و مهارت های مورد نیاز برای زندگی شخصی و حرفه ای و با ارزش موفق در این دنیای جدید هیجان انگیز است. رویکرد ما این است که توجه دقیق به هر دانش آموز، به چالش کشیدن آنها به رشد، و کمک به آنها برای رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای خود را دارند. دوره های آموزشی در کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) دقیق و به چالش کشیدن با طراحی هستند، اما دانشکده آماده به کار با هر دانش آموز به ایجاد مهارت های مورد نیاز برای دنیای کسب و کار قرن 21 است.

تجربه ما به عنوان اولین و بزرگترین مدرسه فارغ التحصیل منطقه از کسب و کار است که ما برخی از درس های مهم تدریس می شود. برنامه MBA سالگرد خود را از 45 سال در پاییز 2015 را جشن گرفتند. به سادگی داشتن مدرک کارشناسی ارشد، صرف نظر از نوع درجه و یا وضعیت ظاهری موسسه فارغ التحصیل، هیچ تضمینی برای موفقیت و شادی است. برای موفقیت در کسب و کار، افراد نیاز به مهارت های واقعی، درک درستی از دنیای کسب و کار و قدردانی برای زندگی است. شبکه ما را از بیش از 1400 فارغ التحصیلان MBA عهد افتخار به توانایی گانن به موفقیت اتفاق می افتد برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی است. گنون MBA فارغ التحصیلان شامل روسای / مدیر عامل، معاونین رئیس جمهور، در CFO، خزانه، و مدیر عامل همکاران. علاوه بر این، بیش از 60 درجه پیشرفته به دست آورده اند، از جمله دکترای از برخی از موسسات دانشگاهی معتبر ترین در شمال امریکا (دانشگاه ایندیانا، دانشگاه میشیگان و دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه استنفورد به نام چند). بیش از 45 گنون MBA هستند در حال حاضر در کالج ها و دانشگاه تدریس می کند.

یکی از رویاهای مشترک فارغ التحصیل رشته بازرگانی به طور سنتی برای داشتن یک کسب و کار. فارغ التحصیلان ما در حال حاضر شامل بیش از 75 افرادی که صاحبان / اپراتورها از کسب و کار خود هستند. گنون همچنان به ارائه آموزش و انگیزه برای این کارآفرینان و دانشکده ما افتخار از تلاش حمایت خود را در کمک این دانشجویان به کسب و کار برای موفقیت است.

چه چیزی ما را مختلف

 • دوره های MBA شب های موجود، تعطیلات آخر هفته و آنلاین برای گزینه های برنامه ریزی انعطاف پذیر ارائه
 • کلاس های MBA شامل تقویت صلاحیت عملی و حرفه ای از دانشکده ما
 • این برنامه شامل گزینه برای دانش آموزان به دنبال یک MBA عمومی و یا تخصصی با غلظت

نتایج برنامه

ماموریت استاد دانشگاه گنون از کسب و کار برنامه دولت این است که برای آموزش و پرورش در سطح کارشناسی ارشد بر اساس اخلاقی با تاکید بر دانش و آگاهی عملی و نرم افزار در زمینه های کاربردی مدیریت مبتنی بر تئوری کسب و کار صدا ارائه شده توسط اعضای هیات علمی فعال در بورس تحصیلی در خالص درگیر و زمینه های کاربردی کسب و کار مطابق با رسالت و اهداف دانشگاه و همچنین کسانی که از مدرسه Dahlkemper مدیریت کسب و کار.

برای رسیدن به دانش و آگاهی عملی مشخص شده در بالا، نتایج برنامه عبارتند از:

 • درک محیط کسب و کار جهانی؛
 • درک و ادغام زمینه های کاربردی کسب و کار؛
 • قادر به اعمال مهارت های تحلیلی برای حل مشکلات در یک محیط کسب و کار؛
 • توسعه مهارت های رهبری و رفتار اخلاقی مسئول در زمینه سازمانی؛
 • قادر به برقراری ارتباط موثر؛ و
 • درک چگونگی کار به طور موثر در تنظیمات تیم است.

پذیرش مورد نیاز

 • نرم افزار کامل برای پذیرش
 • مدرک کارشناسی در هر رشته ای از یک دانشگاه یا دانشگاه معتبر
 • سه توصیه نامه
 • نمرات تافل اگر انگلیسی زبان اول نیست
 • اگر در مقطع کارشناسی خود را معدل کمتر از یک 3.2 در مقیاس 4.0 است، پس از آن شما باید دو گزینه:
  • نگاهی به GMAT و رسیدن به نمره مناسب با استفاده از "درجه وضعیت" فرمول تشریح شده در بخش بعدی یا انجام GMAT را ندارد، اما 3 دوره به عنوان توسط دانشکده کسب و کار تعیین و دستیابی به یک B و یا بهتر در هر دوره به منظور ادامه در برنامه است.

وضعیت درجه به دانش آموزانی که در مقطع کارشناسی معدل بود اهدا 3.2 و یا بالاتر به طور متوسط ​​و با بررسی از دوره های تکمیل شده توسط مدیر برنامه MBA / MPA یا که نمره حداقل 1050 استفاده از فرمول زیر: 200 × (کارشناسی GPA) + GMAT امتیاز.

وضعیت علمی موقت ممکن است در اختیار مدیر برنامه های تحصیلات تکمیلی به دانش آموزانی که وعده های علمی نشان می دهد اما در فرمول به دست نمی 1،050 بالا تعلق می گیرد. این دانش آموزان ممکن است برای وضعیت درجه پس از اتمام 9 واحد با حداقل درجه "B" در هر یک از سه دوره موقت دادخواست. دانش آموزان می توانند بیش از دو "C" نمرات دریافت نمی در برنامه باقی می ماند.

وضعیت غیر درجه به دانش آموزانی که، در نظر کمیته پذیرش، نشان می دهد وعده های علمی و به دنبال توسعه حرفه ای تعلق می گیرد. حداکثر 9 واحد ممکن است به عنوان یک دانش آموز غیر درجه گرفته شده است.

Program taught in:
انگلیسی
این دوره Online, Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019