Read the Official Description

استاد در رشته مدیریت بازرگانی دانش آموزان با قابلیت برای تفکر استراتژیک و مهم مورد نیاز برای رهبری موثر در اقتصاد جهانی که در آن مدیریت خلاق از هر دو افراد و تکنولوژی حیاتی است فراهم می کند. برنامه درسی با یک جامد، پایه جریان اصلی در زمینه های کاربردی کسب و کار آغاز می شود و ترکیب که پایه و اساس با انعطاف پذیری که اجازه می دهد تا دانش آموزان به تخصص در یک یا دو زمینه از تجربه و تخصص. در کلاس درس، دانش آموزان یاد بگیرند آخرین نظریه ها و مفاهیم، ​​و چگونه می توان آنها را بلافاصله اعمال برای حل مشکلات در محل کار.

برنامه MBA نیاز به 72 ساعت چهارم اعتباری و متشکل از 18 دوره، نه که اختصاص داده شده به مناطق اصلی عملکردی و نه در دسترس در مناطق تمرکز و به عنوان دروس انتخابی می باشد. تمام دوره در کالج ساندرز حمل چهار ساعت اعتباری.

پذیرش مورد نیاز


برنامه های کاربردی برای تمام چهار دانشگاهی پذیرفته شده است. اکثر دانش آموزان تمام وقت برنامه خود را از مطالعه در پاییز آغاز خواهد شد. دانش آموزان ممکن است مطالعات خود را به صورت تمام یا پاره وقت را تکمیل کنید.

برنامه های کاربردی تکمیل برای پذیرش باید در فایل در دفتر تحصیلات تکمیلی ثبت نام خدمات حداقل چهار هفته قبل از ثبت نام برای سه ماهه آینده تحصیلی برای دانش آموزان از ایالات متحده 10 هفته قبل برای دانشجویان بین المللی تقاضا برای ویزای دانشجویی، و.

به منظور برای ورود به برنامه MBA در نظر گرفته شود، نامزد باید:

  • دارای مدرک کارشناسی از یکی از موسسات معتبر و دانش کار جبر و آمار،
  • ارسال متن از مقطع کارشناسی قبلی و فارغ التحصیل دوره های کار،
  • ارائه نتایج حاصل از آزمون پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMAT) و یا فارغ التحصیلی آزمون (GRE) (GMAT برای متقاضیان بین المللی ترجیح داده و آن تقاضا برای کمک هزینه تحصیلی).،
  • ارسال یک وضعیت شخصی و یک رزومه کاری، andcomplete یک برنامه کاربردی برای تحصیلات تکمیلی.


(مبتنی بر کاغذ) متقاضیان بین المللی باید نتایج حاصل از آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی با حداقل نمره 580 ارسال، 237 (بر اساس کامپیوتر)، و یا 92 (مبتنی بر اینترنت). سیستم بین المللی زبان انگلیسی تست (IELTS) نمرات آزمون خواهد شد RIT در محل از آزمون تافل پذیرفته شده است. حداقل نمره قابل قبول است 7.0. نیاز TOEFL یا IELTS برای زبان انگلیسی زبان مادری و برای کسانی که از ارسال متن و دیپلم از موسسات معتبر آمریکا چشم پوشی کند.

پذیرفته می توانید ثبت نام برای تا یک سال تاخیر. پس از یک سال، یک برنامه جدید باید ارائه شود و خواهد شد، ارزیابی دوباره بر اساس استانداردهای پذیرش بیشتر در حال حاضر.

Program taught in:
انگلیسی
Rochester Institute of Technology (RIT)

See 1 more programs offered by Rochester Institute of Technology (RIT) »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline