MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد

Stevens Institute of Technology

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد

Stevens Institute of Technology

stevensmba01

برنامه MBA در استیونس بر پتانسیل فن آوری، با دانش آموزان در یادگیری چگونگی تفسیر اطلاعات و استفاده از آن را به بهترین تصمیمات برای سرمایه گذاری.

دانش آموزان در استیونس MBA آموزش داده می شود به برنامه نیست، اما به درخواست تجزیه و تحلیل و روش های کمی به مشکلات کسب و کار واقعی است. آیا به همسالان خود در کلاس درس و یا به مدیران در اتاق هیئت مدیره - عنصر مهندسی در DNA استیونس است از طریق تمرینات اعمال که مدیران که راحت بالا زدن آستین خود و قرار دادن تئوری به عمل می آماده احساس می شود.

ترم بر همکاری را از طریق پروژه های گروه و ارائه، و توسعه خلاق، متفکران منتقد از طریق اختلاط آخرین تحقیقات هیات علمی در مدیریت، تجزیه و تحلیل، نوآوری و بازاریابی است. ارزش عملی مدرک MBA استیونس است از طریق برنامه مشاوره درست، که جفت دانش آموزان با یک شرکت همکار برای کمک به حل یک مشکل واقعی و یا کشف یک فرصت کسب و کار در نظر دارد تقویت شده است. سپس از دانش آموزان یک دوره از عمل به مدیریت توصیه در یک سخنرانی رسمی.

برنامه ریزی انعطاف پذیر

این که آیا شما می خواهید به دنبال درجه کامل و یا بخشی از وقت خود را، و یا کلاس در محوطه دانشگاه، آنلاین و یا در محل کار خود را، استیونس دارای ابزار و تخصص به شما اطمینان یک تجربه آموزشی همهجانبه است. محل استیونس دقیقه قرار می دهد از بسیاری از دفاتر شرکت های بزرگ، و MBA آنلاین در سراسر کشور رتبه اجازه می دهد تا دانش آموزان برای شرکت در سخنرانی ها زندگی می کنند و یا محتوای دانلود برنامه در زمان مناسب و مکان.

متفاوت فکر

استیونس رهبرانی که می تواند متفاوت در مورد فرصت های بالقوه فکر می کنم و حل مشکلات پیچیده از طریق فهم نظریه کسب و کار اعمال می شود و آموزش عملی تکنولوژی آماده می شود. فارغ التحصیلان درک استفاده از فن آوری به کسب و کار، و بدانید که چگونه به توسعه راه حل های مبتنی بر داده برای مشکلات پیچیده برای ایجاد فرصت برای سرمایه گذاری.

فناوری در صدر است

استیونس MBA به رسمیت می شناسد که مدیران نمی تواند در کسب و کار و فن آوری نگاه به عنوان اینکه آنها موجودیت جداگانه هستند. برنامه های تحصیلات تکمیلی در دانشکده کسب و کار حرفه ای قطار به مورد اینکه چگونه تکنولوژی اطلاع استراتژی، تصمیم گیری و مدیریت پروژه برای هدایت رشد کسب و کار فکر می کنم.

چه کسی باید درخواست

استیونس MBA همان اندازه در مورد انعطاف پذیری آن را به عنوان پیشرفت حرفه ای خود را است. این برنامه برای هر دو دانش آموزان تمام وقت و پاره وقت کار می کنند طراحی شده است، و برای کسانی که قادر به گرفتن کلاس در دانشگاه و کسانی که ترجیح می دهم به تکمیل تکالیف و حضور در سخنرانی تقریبا. اگر شما علاقه دارید در مورد فن آوری نقش بازی می کند در کسب و کار و مایل به کار سخت برای شکستن به مدیریت می باشد، شما با ارزش برنامه استیونس برای تاکید بر یادگیری کاربردی و بهتر تصمیم گیری از طریق تجزیه و تحلیل پیدا

تجربه توصیه می شود

دانش آموزان در برنامه MBA در حال تدریس به تفکر انتقادی در مورد ادغام تکنولوژی به کسب و کار. برنامه MBA در استیونس اجازه می دهد تا دانش آموزان را به فرو رفتن عمیق تر به یکی از شش حوزه مهم در کسب و کار و مدیریت مدرن است.

بسیاری از برنامه های MBA نیاز کمی به هیچ تجربه، و در واقع جذب متقاضیان دوره کارشناسی که باید برای تکمیل مدرک کارشناسی خود را. در حالی که تجربه در برنامه استیونس لازم نیست، آن است که به طور کلی توصیه می شود که دانش آموزان باید حداقل دو سال تجربه حرفه ای تمام وقت، آنها را مجهز برای بحث کلاس های سطح بالا. نامزدها با تجربه قابل توجهی دعوت می شود تا در نظر گرفتن برنامه EMBA، برای حرفه ای با حداقل پنج سال تجربه طراحی شده است.

در نظر گرفته شود، دانش آموزان باید موارد زیر را با برنامه های کاربردی خود عبارتند از:

 • دو توصیه نامه.
 • متن رسمی از هر نهاد علمی حضور داشتند.
 • اعطاء رسمی مدرک لیسانس خود را در.
 • AN-به روز تا سر گرفته شود.
 • GMAT رقابتی و یا نمره GRE.
 • نمره رقابتی تافل (دانشجویان بین المللی تنها).

مزیت محل سکونت

نزدیکی استیونس به صنعت از همه نوع - امور مالی، رسانه، حسابداری، فناوری و غیره - در نیویورک فرصت های بی پایان برای شرکت ها برای دیدار با دانش آموزان ما را از طریق سخنرانی مهمان، سمینارها، پروژه های کلاس، برنامه های ویژه و جلسات شبکه ایجاد می کند. کسانی که حرفه ای نیز از نزدیک درگیر دانشکده ما در تحقیقات، ایجاد یک سود برای دانشجویان MBA ما، که قرار گرفتن در معرض دست اول به این پژوهش لبه برش به دست آورید. شرکتها همچنین بازدید به استخدام دانش آموزان ما، که توسط کارفرمایان مانند جانسون و جانسون، گلدمن ساکس، ورایزون و استرایکر به عنوان، حرفه ای ارزشمند روشن بودن، تکنولوژی زرنگ و دانا که آموزش آنها را آماده را به سرعت در تکالیف سطح بالا را به رسمیت شناخته شده.

برنامه درسی و غلظت

استیونس MBA، برنامه درجه 48-اعتباری قابل تنظیم است که اجازه می دهد تا دانش آموزان را به خیاط آموزش و پرورش خود را به شغل خاص خود است. دانش آموزان دوره کامل 12 هسته ای است که ارائه یک دید کلی گسترده ای از مدیریت آموزش و پرورش متمرکز بر تکنولوژی، پس از آن دور از مدرک خود را از طریق یکی از شش غلظت در بسیاری از مناطق در تقاضا در کسب و کار. دوره های آموزشی در برنامه MBA را می توان در محوطه دانشگاه هوبوکن ما تحویل داده و یا آنلاین - استیونس آنلاین MBA در میان بود به نام کشور بهترین های اخبار آمریکا و گزارش جهانی.

هسته کسب و کار

 • FIN 600 مالی و حسابداری مدیریتی
 • MGT مدیریت بازاریابی 641
 • MGT 606 اقتصاد برای مدیران
 • MGT مدیریت 657 عملیات
 • MGT توسعه 612 رهبر
 • MGT 663 کشف و بهره برداری از فرصت های کارآفرینانه
 • FIN 623 مدیریت مالی
 • MGT 671 فناوری و نوآوری در مدیریت
 • MGT 620 مدل آماری یا MGT 630 کسب و کار جهانی و بازار *
 • MGT 699 مدیریت استراتژیک
 • MGT 635 قیامت مدیریتی و تصمیم گیری
 • MGT 798 کپ استون شبیه سازی کسب و کار یا MGT 810 پروژه مشاوره درست **
 • مدل های آماری برای غلظت در امور مالی، هوش کسب و کار و تجزیه و تحلیل و مدیریت پروژه مورد نیاز است.
  ** پروژه درست مشاور در دسترس به تنها دانش آموزان تمام وقت.

غلظت

استیونس به رسمیت می شناسد که مدیران مدرن باید به خوبی در استفاده از فن آوری آشنا به انجام رساندن اهداف و حل مشکلات. به ارائه رهبران آینده با مهارت های مورد نیاز در صنایع خود، مدرسه کسب و کار ارائه می دهد شش غلظت تکنولوژی با طعم که فراتر از اصول اولیه به کشف فن آوری راه پیشرفت خواهد کرد هر رشته خاص است.

هر یک از شش غلظت استیونس MBA ارائه می دهد شیرجه رفتن عمیق به مسائل اخلاقی، مسائل فن آوری و نگرانی استراتژیک از این مناطق، آماده کردن دانشجویان برای رهبری در این رشته ترین در تقاضا در کسب و کار.

 • اطلاعات کسب و کار و تجزیه و تحلیل
 • FINANCE
 • سیستم های اطلاعاتی
 • نوآوری و کارآفرینی
 • بازار یابی
 • مدیریت پروژه

برنامه مشاوره درست

هیچ راهی بهتر برای اثبات ارزش یک آموزش کسب و کار از قرار دادن آن برای تست که در آن شمارش وجود دارد - در جهان واقعی است. در استیونس، ما اطمینان حاصل فارغ التحصیل رشته بازرگانی که استفاده از طریق برنامه مشاوره درست، که یک فرصت برای دانش و بینش به دست آمده در کلاس درس به یک مشکل کسب و کار واقعی فراهم می کند. دانش آموزان در برنامه مشاوره درست به عنوان یک تیم کار می کنند، تحت هدایت هیئت علمی، برای حل یک مشکل یا یک فرصت بالقوه برای یک شرکت همکار را ارزیابی کنند. روند شامل:

 • دسترسی مستقیم به مدیران در یک شرکت شریک.
 • نگاه کردن از نزدیک در فرهنگ شرکت، و چگونه آن را کسب و کار و موفقیت را تعریف میکند.
 • استفاده از بینش کلاس درس و مهارت های کار تیمی در یک سناریوی واقعی کسب و کار.
 • ارائه یک پیشنهاد رسمی به مدیران در شرکت، ترسیم مسیری استراتژیک از عمل است.

پروژه های برنامه مشاوره درست دامنه از منافع، از طراحی فرایند کسب و کار، مدیریت زنجیره تامین و ارزیابی تکنولوژی به تحقیقات بازار، پذیرش نوآوری و مدیریت ارتباط با مشتری. و به نفع به دانش آموزان دشوار به غلو است. دو نفر از اعضای استیونس MBA کلاس از سال 2015، Hardick Shobhawat و بینگ لانگ، در یک پروژه برای پرشینگ LLC که برنامه های حرفه ای خود را تحت تاثیر قرار کار کرده است. لانگ، که تا به رویاهای شروع کسب و کار خود، گفت که این کار با پرشینگ درس مدیریت او را به زندگی به ارمغان آورد، در حالی که Shobhawat گفت: تجربه به او کمک کرد مصاحبه شغلی زمین.

این برنامه همچنین بر ارزش بازار یک مدرک کسب و کار با تکنولوژی در هسته آن است. شرکت لذت بردن از کار با استیونس چرا که دانش آموزان تصور می در مورد تجزیه و تحلیل امکانات و فن آوری برای شرکت ایجاد فکر می کنم - یک نوع از تجربه و تخصص است که در دسترس نیست در جای دیگر.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره
Online
واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
34,514 USD
Locations
آمریکا - Hoboken, New Jersey
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Hoboken, New Jersey
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات