توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UNCGMBA01

اگر می خواهید MBA خود را به پرش شروع زندگی حرفه ای خود و بهبود ارزش خود را، شش دلیل برای انتخاب UNCG MBA وجود دارد:

 1. تمرکز ما بر روی ایجاد مشکل گشایان استثنایی، یک مهارت همیشه در تقاضا است.
 2. سابقه ما را برای افزایش حقوق و دستمزد و قرار دادن کار ما نرخ در کمتر از نیمی از هزینه متوسط ​​آمریکا MBA-ارائه یک بازگشت چشمگیر سرمایه گذاری خود را.
 3. برنامه ما این است که به چالش کشیدن 13TH در سراسر کشور توسط بلومبرگ تجارت قرار گرفت.
 4. شما باید یاد بگیرند برای حل مشکلات ظ، در سطح جهان، پایدار و اخلاقی.
 5. آموزش در دنیای واقعی به شما می آموزد برای حل مشکلات دنیای واقعی.
 6. شبکه فارغ التحصیلان ما قوی و تیم برایان خدمات حرفه ای ما شما اتصالات مفید است که می تواند درب باز فراهم می کند.

برنامه MBA روز

اگر می خواهید یک برنامه MBA تمام وقت که کمک خواهد کرد که شما وارد یک حرفه جدید، و سپس رشته MBA در روز UNCG نظر برای این مزایا:

 • شما باید یاد بگیرند که به یک حل کننده مشکل استثنایی. و در حالی که بازار کار بالا و پایین می توانید بروید، حل کننده مشکل همواره با بسیاری از کارفرمایان در بسیاری از زمینه ارزش دارد.
 • برنامه ما و برایان خدمات شغلی دانش آموزان با توجه به بررسی های اخیر را قادر به وارد شدن به زمینه حرفه انتخاب خود نزدیک به 100٪ از زمان،.
 • ما فارغ التحصیلان برنامه روز به طور متوسط ​​افزایش 69٪ در حقوق و دستمزد گزارش شده است. و آنها می گویند سریع تر میرسند. هنگامی که شما مقایسه افزایش حقوق و دستمزد خود را به هزینه شهریه کم ما، آن را یکی از بهترین بازده سرمایه گذاری خود را ایجاد می کند.
 • ما به زندگی مشکل در دنیای واقعی را حل از طریق 100٪ مشارکت دانش آموز در دست در تجربه، از جمله کارآموزی و پروژه های مشاوره دانشکده منجر شده است.
 • شما اتصالات با ارزش از طریق کارآموزی و شبکه فارغ التحصیلان گسترده ما را توسعه دهد.

برنامه MBA عصر

اگر می خواهید از تخصص های اضافی است که کار خود را تسریع خواهد کرد، سپس انتخاب برنامه شب MBA حق تصمیم گیری کسب و کار مهم است. مردم های حرفه ای متفکر مانند شما در حال انتخاب UNCG دلیل:

 • UNCG MBA طراحی شده است به طور خاص برای کمک به شما مهارت های حل مسئله است که می تواند تاثیر بر کار خود را حتی قبل از اینکه شما فارغ التحصیل یاد بگیرند.
 • ما ترکیبی از دانشگاهیان رتبه بسیار و هزینه های کمک درسی کمتر (کمتر از نصف میانگین در آمریکا MBA) ارائه می شود بازگشت سرمایه گذاری مطمئن شوید که به تحت تاثیر قرار دادن CFO در محل کار ... یا در خانه.
 • مهارت ها و ابزار شما به دست آوردن برای شناسایی و رفع مشکلات کسب و کار خواهد شد توسط کارفرمایان طول زندگی حرفه ای خود را با ارزش.
 • برنامه درسی ما کمک خواهد کرد شما را مشاهده و حل مشکلات ظ، در سطح جهان، پایدار و اخلاقی.

برنامه انعطاف پذیر ما از کلاس های شب اجازه می دهد تا شما را به ثبت نام در کلاس به عنوان بسیاری از یا به عنوان چند شما می توانید رسیدگی و شروع به در پاییز یا بهار ترم.

مهلت

برنامه MBA در طول روز: (پاییز تنها پذیرش) مهلت مارس اولویت 1؛ مهلت نهایی ژوئیه 1
برنامه MBA شب: ژوئیه 1 (پاییز ترم). نوامبر 1 (ترم بهار)
نرم افزار بین المللی: مه 15 (پاییز ترم). سپتامبر 15 (ترم بهار)

هزینه ها و شهریه

EST. 25،000 $ در دولت
EST. 57،000 $ خارج از دولت * شهریه و هزینه برای UNCG MBA بسته به تعداد اعتبار گرفته شده در هر ترم و برنامه را دنبال متفاوت است.

مورد نیاز دانشجویان بین المللی

استفاده ساده است! دستورالعمل برای پذیرش در یک متوسط ​​3.0 درجه یا معادل آن نقطه و یک 570 GMAT یا GRE 310 نمره. در حالی که این ها حداقل برای بودن پذیرفته نیست، متقاضیان بالا این دستورالعمل رقابتی برای پذیرش خواهد بود و خواهد شد برای کمک های مالی مبتنی بر شایستگی در نظر گرفته.

الزامات مورد نیاز برای پذیرش بینالمللی:

 • نرم افزار کارشناسی ارشد و $ 60 هزینه درخواست
 • نسخه رسمی و یا گواهی رونوشت از پرونده تحصیلی. همه ریز نمرات تحصیلی باید توسط یک (naces.org) معتبر خدمات ارزیابی اعتبار NACES ارزیابی و باید به زبان انگلیسی باشد. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید
 • GMAT (mba.com) یا GRE (ets.org/gre)
 • تافل (ets.org/toefl) یا IELTS (ielts.org). برای زبان مادری غیر انگلیسی، نمرات حداقل به واجد شرایط برای در نظر گرفتن نمره از 79 در تافل iBT یا 6.5 در آزمون آیلتس
 • 500-1000 کلمه وضعیت شخصی که علاقه خود را در برنامه
 • ادامه
 • سه توصیه نامه

این مدرسه ارائه می دهد برنامه در:

 • انگلیسی
برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
ژانویه 2020
Duration
24 - 28 
پاره وقت
تمام وقت
Price
25,000 USD
EST. $ 25،000 در دولت، تخمین 57،000 $ خارج از دولت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019

ژانویه 2020