Read the Official Description

MBA در 5 برنامه

همه دانشجویان دانشگاه ویلیام وودز، بدون در نظر گرفتن بزرگ خود، این فرصت را به شرکت در MBA دانشگاه ویلیام وودز در 5 برنامه داشته باشد. این موجب صرفه جویی در زمان و پول (حدود 40٪ صرفه جویی در هزینه یک MBA به طور منظم). دانش آموزان در پنج سال (یا کمتر) با هر دو مدرک کارشناسی خود و مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی از ویلیام وودز فارغ التحصیل خواهد شد.

این یک برنامه منحصر به فرد برای دانش آموزان از دبیرستان، که علاقه مند به اتمام لیسانس و مدرک MBA همه با هم بیش از 5 سال است.

چگونه MBA در 5 نسخهها کار میکند برای مدیریت کسب و کار رشته

در طول سال آخر دانش آموز، یک کسب و کار اداره عمده دو دوره MBA در پاییز / ترم بهار و دو دوره MBA در ترم بهار / پاییز علاوه بر هر گونه دوره های کارشناسی آنها نیاز به تکمیل کنند. دوره های MBA فاصله 8 هفته طولانی و دیدار با یک شب در هفته 6-10 PM دانش آموزان می توانند چهار دوره MBA به سمت 122 ساعت مورد نیاز خود را برای مدرک کارشناسی حساب و سپس انتقال آن اعتبار به برنامه MBA پس از فارغ التحصیلی. در سال پنجم و یا نهایی دانش آموزان در ویلیام وودز، آنها را از باقی مانده از دوره MBA خود را هم در دانشگاه و یا آنلاین را.

کارشناسی علوم در رشته مدیریت بازرگانی با آهنگ MBA شامل 48 اعتبار هسته ای، 15 ساعت غلظت انتخاب شده، و 12 واحد MBA. این درجه یک جزئی نیاز ندارد.

چگونه MBA در 5 نسخهها کار میکند برای کسب و کار غیر رشته

دانشجویان در هر رشته می توانید در MBA در 5 برنامه شرکت می کنند، تا زمانی که آنها در مدیریت کسب و کار جزئی. در طول سال آخر خود، دانش آموزان دو دوره MBA در پاییز / ترم و دو بهار در ترم بهار / می گیرند. دوره های MBA فاصله 8 هفته طولانی و دیدار با یک شب در هفته 6-10 PM دانش آموزان می توانند چهار دوره MBA به سمت 122 ساعت مورد نیاز خود را به حساب و سپس انتقال چهار دوره به برنامه MBA پس از فارغ التحصیلی برای اعتبار دوگانه است. در سال پنجم و یا نهایی خود را در ویلیام وودز، دانش آموزان باقی مانده از دوره MBA خود را هم در محوطه دانشگاه در شب و یا آنلاین را.

می توانید هر دانش آموز انتقال، صرف نظر از عمده، ثبت نام در MBA در 5 برنامه؟

بله، هر دانش آموز انتقال واجد شرایط ثبت نام در MBA در 5 برنامه با ثبت نام به عنوان یک کسب و کار بزرگ و یا یک اداره کوچک مدیریت بازرگانی (MBA پیش) است. با این حال، دانش آموز انتقال خواهد نیاز به مشورت با مشاور آکادمیک خود را برای تعیین اینکه آیا فارغ التحصیلی به موقع امکان پذیر است.

آیا من واجد شرایط برای کمک هزینه تحصیلی نهادی؟

دانش آموزان واجد شرایط برای کمک هزینه تحصیلی نهادی دانشجوی سال اول خود را از طریق سال ارشد در دانشگاه ویلیام وودز هستند. دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ویلیام وودز واجد شرایط برای کمک هزینه تحصیلی نهادی و در نتیجه در طول سال 5 از 5 MBA در دانش آموزان نمی واجد شرایط برای کمک هزینه تحصیلی نهادی است.

هزینه های آموزشی در طول سال 5 من چیست؟

دانش آموزان کمک درسی کارشناسی ارشد به اتهام ارسال شده که در طول سال تحصیلی پرداخت.

من نیاز به در محوطه دانشگاه زندگی می کنند در طول سال 5 من؟

نه، شما لازم نیست که برای زندگی در محوطه دانشگاه در سال 5 خود را. اگر شما انتخاب برای زندگی در محوطه دانشگاه به شما خواهد شد در صورتحساب یا لیست اتاق و هیئت مدیره اتهامات قابل اجرا است.

شورای اعتباربخشی برای کسب و کار مدارس و برنامه

شورای اعتباربخشی برای کسب و کار مدارس و برنامه های (ACBSP) دیپلم / فارغ التحصیل رشته هیئت عالیرتبه دولتی دانشگاه وودز ویلیام، در Fulton، مجوز رسمی میسوری از برنامه کسب و کار خود و مجوز رسمی جداگانه ای از برنامه حسابداری خود را اعطا می شود. مجوز رسمی ACBSP گواهی که آموزش و یادگیری فرآیندهای در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل و حسابداری کسب و کار و برنامه های ارائه شده در دانشگاه ویلیام وودز با استانداردهای آموزشی دقیق ایجاد شده توسط ACBSP.

شورای اعتباربخشی برای کسب و کار مدارس و برنامه های (ACBSP) 11520 خیابان 119 غرب زمینی پارک، KS 66213 تلفن: 913.339.9356 www.acbsp.org

آرم
Program taught in:
انگلیسی
این دوره Online, Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
325 USD
- در هر ساعت اعتباری
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019