MBA (کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

مدرک رسمی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) چیست؟

مدرک رسمی کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی (MBA) توسط دانشکده اقتصاد و مدیریت بازرگانی (ICADE) در دانشگاه ICADE business school ، از طریق ICADE business school .

برنامه MBA در زمینه حرفه ای موفق در زمینه های مدیریت و سازمان تجارت ، با ارائه مطالب اساسی ، نمونه ای از سنت در آموزش مطالعات بازرگانی (مدیریت ، استراتژی ، امور مالی ، بازاریابی ، منابع انسانی و عملیات) ، اما به گونه ای ترکیب شده است که دانشجویان در معرض واقعیت دنیای تجارت به روشی بین عملکردی و بین فرهنگی قرار بگیرند.

این MBA امکان تخصص در مدیریت ، دارایی یا بازاریابی را فراهم می کند.

این موقعیت های واقعی زندگی واقعی صحنه تجارت جهانی را در اختیار دانشجویان خود قرار داده و آنها را با ابزارهایی برای تجزیه و تحلیل و اقدامات محکم ، اساساً از طریق یادگیری تجربی ، در اختیار آنها قرار می دهد. این برنامه فرصتی برای تحصیل در خارج از کشور ، امکان تخصص در مدیریت ، امور مالی یا بازاریابی و به دست آوردن تجربه حرفه ای واقعی (از جمله کارآموزی در یک شرکت ، یک پروژه مشاوره ، یک پروژه کارآفرینی و ...) را ارائه می دهد. همچنين امكان تكميل ديپلم در تحليل كسب و كار در انتهاي برنامه كارشناسي ارشد.

دانشجویان ما موارد زیر را می گویند

بسیاری از افراد مانند شما در حال حاضر بیشترین استفاده را از مدرک دانشگاهی خود دارند. در اینجا تجربیات آنها آورده شده است.

"این مدرک یک آموزش و آموزش عالی ارائه می دهد ، که پایه و اساس را برای توسعه حرفه ای موفق در یک منطقه با تقاضای زیاد در شرکت ها فراهم می کند." گیلرمو سانچز

"این به من اجازه داده است تا در یک رشته پررونق و با فرصت های شغلی زیادی تخصص داشته باشم." پائولا کونژوس

"این مطالعات به شما امکان می دهد تا استعدادهای خود را به طور کامل توسعه داده و با توجه به دیدگاه بین المللی آنها ، به نیازهای بازار کاملاً پاسخ دهید." جورجیو برتلی

مشخصات اعضا

این مقطع رسمی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) به فارغ التحصیلان دانشگاه با بیش از یک سال و نیم تجربه حرفه ای خطاب است. برای دسترسی به این مقطع کارشناسی ارشد (اقتصاد ، مهندسی ، علوم بهداشت ، علوم طبیعی ، علوم اجتماعی ، هنر و غیره) تحصیلات دانشگاهی قبلی در هر زمینه ای لازم است.

الزامات

پس از اخذ مدرک دانشگاهی رسمی در اسپانیا ، توسط یک موسسه آموزش عالی منطقه آموزش عالی اروپا صادر شده است که باعث می شود یک دانشجو واجد شرایط برای گرفتن مدرک کارشناسی ارشد باشد.
داشتن مدرک دانشگاهی مطابق سیستم دانشگاهی قبلی که در مصوبه سلطنتی 1393/2007 تعیین شده است.

در مورد دانش آموزانی که دارای مدارک غیر شناخته شده ای از کشورهای خارج از حوزه آموزش عالی اروپا هستند ، باید درخواست پذیرش را به صدراعظم ارائه دهند ، که تصمیم دارد یک بار توسط کمیته فرعی نماینده در مورد پذیرش در برنامه های رسمی کارشناسی ارشد مطلع شود. پذیرش در این مسیر به معنای این نیست که مدرک قبلی به هر منظور غیر از دریافت این مدرک کارشناسی ارشد شناخته شده باشد.

چشم انداز شغلی و دانشگاهی

مشخصات تحصیلات تکمیلی و فرصت های حرفه ای:

این مدرک رسمی کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی ( MBA ) نقش خود را در فعالیت های آموزشی ، متخصصان مفید اجتماعی ، قادر به عهده گرفتن مسئولیت تصمیمات خود بر عهده دارد و تصمیم گرفته است که حرفه ای در مدیریت و رهبری هر حوزه عملیاتی را در یک سازمان دولتی یا خصوصی دنبال کند. ، در هر بخش فعالیت و در هر مکان و کشور.

فارغ التحصیلان این مهارت ها را به لطف این واقعیت نشان می دهند که آنها یک چشم انداز جهانی و استراتژیک از فعالیت های شرکت ها و کفایت آن با محیط خود را کسب کرده اند و تمامی مناطق عملیاتی را در سازمان ادغام می کنند.

مسیرهای حرفه ای تحصیلی:

علاوه بر این ، درجه رسمی کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی ( MBA ) همچنین دارندگان را قادر می سازد در برنامه های دکتری رسمی که در فرمان سلطنتی 99/2011 28 ژانویه پیش بینی شده است ، تنظیم کنند ، که برنامه های دکتری رسمی را تنظیم می کند.

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

ICADE Business School, as an integral part of the Faculty of Economics and Business Administration at Comillas Pontifical University, benefits from a long history of training business professionals.

ICADE Business School, as an integral part of the Faculty of Economics and Business Administration at Comillas Pontifical University, benefits from a long history of training business professionals. اطلاعات محدود