MBA (کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار)

ICADE Business School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA (کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار)

ICADE Business School

ما یک سال MBA تمام وقت به دانش آموزانی که نمی خواهید به صبر کنید تا آنها تجربه کاری شروع به تحصیلات تکمیلی خود را در کسب و کار (سابقه کار 0-3 سال) پرداخته شده است.

این برنامه ارائه می دهد پایگاه دقیق در اصول کسب و کار که شما آماده خواهد شد برای ورود به حوزه مالی، بازاریابی، مشاوره، و یا مدیریت به طور کلی، شما را با ارائه دانش و مهارت به عنوان یک رهبر در هر نوع سازمان و یا یک کسب و کار خود را .

نظریه علمی همراه با یادگیری همراه با کار، فعالیت ها، از جمله امکان تکمیل کارآموزی در یک شرکت واقعی است. امور مالی، بازاریابی و یا مدیریت: شما همچنین می توانید MBA خود را با انتخاب یکی تخصص سفارشی.

امکان اقامت بین المللی در طول تابستان در دیگر مدارس کسب و کار معتبر در انگلستان یا ایالات متحده است. مدرسه کسب و کار ما متعلق به دانشگاه Comillas با، در سال 1890 تاسیس شد، یک نهاد پیشرو با یک سنت دیرین آموزش مدیران اجرائی که در خط مقدم شرکت مهم است.

شما در مادرید، مرکز کسب و کار اسپانیایی را مطالعه خواهد کرد، میزبانی وب بسیاری از شرکت های چند ملیتی، بلکه در نظر گرفته پایتخت هنر و اوقات فراغت (موزه فوق العاده، معماری زرق و برق دار، تیم های فوتبال بزرگ، مواد غذایی فوق العاده و شب زنده داری پر جنب و جوش).

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • اسپانیایی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
11 
تمام وقت
Price
قیمت
22,260 EUR
Locations
اسپانیا - Madrid, Community of Madrid
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
اسپانیا - Madrid, Community of Madrid
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات