MBA (کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

MBA (کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی)

دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند، مدرک تحصیلی را در زمینه کسب و کار می خواهند. SRU MBA یک برنامه شتابدهنده در اتحادیه آموزش منطقه ای (RLA) در Cranberry PA است. این برنامه ترکیبی شامل کلاس های آنلاین و سنتی برای انعطاف پذیری استثنایی می شود و حرفه ای را قادر می سازد تا MBA خود را با کلاس هایی که در طول شب آموزش داده می شود، کسب کنند. دانش آموزان ممکن است این برنامه را تنها در یک سال یا در یک زمان نیمه وقت به منظور تعادل خواسته های کار و زندگی تکمیل کند. MBA در یک رشته عمومی (33 اعتبار)، یک رشته حسابداری / مالی (36 اعتبار) و مسیر مدیریت / بازاریابی (36 اعتبار) ارائه می شود.

شرح

برای دانشجویانی که علاقه مند به پیشرفت حرفه خود در مدیریت، حسابداری، بازاریابی و یا حتی داشتن کسب و کار خود هستند، برنامه MBA در SRU به دانش آموزان کمک می کند تا پیشرفت کنند. برنامه درسی شامل طیف گسترده ای از زمینه های تجاری از قبیل حسابداری، ارتباطات، اقتصاد و مدیریت است. رهبری ساختمان در هر فرصت. دانش آموزانی که پیوستن SRU برنامه MBA توسعه یک پایه محکم در کسب و کار، بررسی منافع حرفه ای خود و کار کردن با اعضای هیات علمی و مشاوران آماده شدن برای مشاغل ایده آل خود را.

نکات برجسته

با ادغام نظریه کلاس درس با شیوه های کسب و کار در دنیای واقعی، برنامه MBA در SRU دانش و استراتژی های حرفه ای را فراهم می کند و بلافاصله مفید خواهد بود. دانش آموزان نه تنها قادر خواهند بود در بازار کار رقابت کنند، بلکه آمادگی خود را برای صعود از نردبان شرکت ها یا کسب و کار خود خواهند داشت.

SRU مزایای برنامه MBA را حرفه ای کار به دلیل آن است

 • انعطاف پذیر: کلاسهای موجود در هر سال در اینترنت و در محل (تابستان، پاییز، زمستان، بهار)
 • مناسب: واقع در اتحاد ملی آموزشی در Cranberry Town Pa.
 • Accelerated: فقط یک سال تحصیل کنید
 • بین رشته ای: شامل کسب و کار، تجزیه و تحلیل داده ها و کلاس های ارتباطی است

الزامات

متقاضیان باید قبل از حسابداری، آمار کسب و کار یا کلاس بالاتر، با C یا بهتر، تکمیل کنند. قبل از حسابرسی، آمار کسب و کار و یا نیاز به کلاس بالاتر می تواند از بین برود، اگر نمره کمیته متقاضی GMAT کافی باشد، همانطور که توسط کمیته پذیرش تعیین شده است.

برای درخواست برنامه MBA در SRU ، دانش آموزان باید مواد زیر را ارائه دهند:

 • برنامه آنلاین
 • هزینه درخواست
 • دو فرم مرجع الکترونیکی (دانشجویان مسئول ارسال این لینک به ارزیابان هستند)
 • رونوشت های رسمی - رشته های کارشناسی / فارغ التحصیل از همه موسسات که اعتبار کالج داده شد. (رونوشت های رسمی باید توسط موسسه از طریق نسخه الکترونیک الکترونیکی به فارغ التحصیلان، SRU @ SRU .edu و یا از طریق نسخه های پست الکترونیکی فکس دریافت نمی شود رسمی ارسال می شود)
 • خلاصه
 • متقاضیان باید با موفقیت نمره GMAT (آزمون پذیرش مدیریت مدرک) 450 را تکمیل کنند.

GMAT ممکن است لغو شود اگر:

 1. دانش آموز دارای مدرک مربوط به کسب و کار با GPA 3.0 یا بالاتر از موسسه معتبر منطقه ای است.
 2. متقاضی تجربه کافی کار حرفه ای را که توسط کمیته پذیرش تعیین شده است نشان می دهد.
 3. دانش آموز یک مدرک ترم و یا مدرک کارشناسی ارشد از یک موسسه معتبر منطقه ای به دست آورده است.

اگر یک دانش آموز کمتر از یک سوم یا معادل آن داشته باشد، باید GMAT را با نمره 450 یا بهتر از آن کامل کند. استحقاق این الزامات را می توان بر اساس یک مورد بر اساس اختیارات کمیته پذیرش در نظر گرفت.

دانشجویان بین المللی باید با دفتر بین المللی جهانی برای بررسی تمام اسناد بین المللی و وضعیت ویزا بررسی کنند.

* متقاضیان باید دو منبع خود را از طریق فرم های wufoo مرتبط در بالا ارائه دهند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Slippery Rock University, founded in 1889 by the citizens of the borough of Slippery Rock, is the region's premier public residential university. The University is shaped by its normal school heritage ... اطلاعات بیشتر

Slippery Rock University, founded in 1889 by the citizens of the borough of Slippery Rock, is the region's premier public residential university. The University is shaped by its normal school heritage and characterized by its commitment to intellectual development, leadership and civic responsibility. اطلاعات محدود