MBA DMIN بین المللی

عمومی

2 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

مروری درجه

 • یک MBA دو ساله با تمرکز جهانی که نیازی به تجربه کاری قبلی ندارد.
 • این مدرک کارشناسی ارشد برای حرفه ای های اولیه حرفه ای مناسب است.
 • انتخاب از طیف وسیعی از گزینه های تخصصی از جمله تبلیغات و مدیریت برند، مالی، بازاریابی، مدیریت زنجیره تامین، و مدیریت گردشگری و رویداد.
 • کسب دانش و مهارت های مدرک پیشرفته برای کسب و کار در بین المللی.
 • در مورد استراتژی کسب و کار، تجارت بین المللی و بازاریابی جهانی اطلاعات کسب کنید.
 • چشم انداز و شبکه جهانی خود را با فرصت هایی برای تبادل بین المللی و مطالعه در خارج از کشور تقویت کنید.
 • از طیف وسیعی از گزینه های یادگیری انعطاف پذیر برای بهره مندی از نیازهای فردی خود بهره مند شوید.
 • شرایط تحصیلات عالی را برای مدرک پیشین واجب کنید و فقط در حدود 1.5 سال تحصیل کنید.
 • از طریق برنامه همکاران اجرایی، یک رهبر ارشد کسب و کار هدایت می شود.
 • برنامه درسی را که توسط تحقیقات فوق جهانی در زمینه تجارت و مدیریت آگاه شده است مطالعه کنید (1).
 • مدرسه کسب و کار UniSA در بالاترین درصد در سراسر جهان رتبه بندی شده است (2) و به طور کلی پنج ستاره برای برتری در رتبه بندی ستاره QS ستاره 2019 اهدا شده است.
 • UniSA در رتبه 150 در کسب و کار و اقتصاد قرار دارد (3).

(1) برتری 2018 در تحقیقات برای استرالیا (ERA). (2) دانشکده تجارت UniSA یکی از ده موسسه در استرالیا و 187 کشور جهان است که توسط EQUIS (از بیش از 16.500 در سراسر جهان) مورد تأیید قرار می گیرد. EFMD ، اکتبر 2019. (3) 2019 رتبه بندی موضوع ها.

عکس فوری

آیا شما حرفه ای حرفه ای هستید و به دنبال پیشرفت حرفه ای خود در زمینه کسب و کار بین المللی هستید؟

این درجه دانش خود را از محیط کسب و کار جهانی توسعه و شما را قادر به حداکثر رساندن فرصت های شغلی خود و فرصت های شغلی. شما از طیف وسیعی از فرصت های یادگیری مبتنی بر تجربه، از جمله مطالعه خارج از کشور و مشاوره کسب و کار توسط یک رهبر کسب و کار ارشد از طریق برنامه همکاران اجرایی بهره مند خواهید شد.

مطالعات شما بر روی استراتژی تجاری بین المللی، تجارت بین المللی، بازاریابی جهانی و مدیریت در سراسر فرهنگ تمرکز خواهد کرد - دانش لازم برای سرعت بخشیدن به حرفه خود را به عنوان یک حرفه ای کسب و کار در زمینه بین المللی.

آنچه را یاد می گیرید

این دوره شامل 16 دوره و چندین گزینه است. شما با هفت دوره اصلی که برای همه تخصص های MBA بین المللی مشترک است شروع خواهید کرد. از طریق این شما مهارت ها و تخصص های پیشرفته در زمینه های مدیریت بین المللی را شامل می شود:

 • محیط کسب و کار جهانی
 • رهبری و عملکرد مردم
 • اصول اقتصادی برای کسب و کار
 • مسائل در تجارت بین المللی

پس از آن شما به تخصص خود بروید، در زمینه هایی مانند زنجیره عرضه جهانی، مدیریت فرهنگی متقابل و بازاریابی جهانی مطالعه کنید. شما همچنین مطالعه خود را با دوره کاپتان در استراتژی و اخلاق تکمیل خواهید کرد.

چرا کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی

این MBA دو ساله حرفه ای را با مهارت های پیشرفته دانش و مدیریت کسب و کار بین المللی فراهم می کند. این تجربه کار قبلی را نیاز ندارد.

شما در مورد استراتژی کسب و کار، تجارت بین المللی، بازاریابی جهانی در سراسر مرزها و مدیریت در سراسر فرهنگ ها یاد خواهید گرفت. دوره های آموزشی با مشورت با متخصصان صنعت طراحی شده است، بنابراین شما از طریق مطالعات موردی واقعی یاد می گیرید و دانش و تخصص لازم را برای رسیدگی به چالش های کسب و کار جهانی امروز کسب خواهید کرد.

UniSA یکی از تنها ده مدرسه تجاری در استرالیا است که دارای اعتبار EQUIS است. EQUIS معتبرترین اعتبارنامه بین المللی در جهان برای مدارس تجاری است که توسط بازوی تضمین کیفیت بنیاد اروپایی توسعه مدیریت (EFMD) اهدا شده است. به UniSA پنج ستاره برای بین المللی * اهدا شده است. شما می توانید از طریق تمرکز جهانی تجارت ، دانش اجرایی و شبکه ها ، بینش های دنیای واقعی را بدست آورید. شما برای موفقیت در حرفه خود در آینده به دانش ، مهارت و تجربه مجهز خواهید شد - مهم نیست که در کجای دنیا کار خود را انتخاب کنید.تجربه دانشجویی غنی سازی

تحویل انعطاف پذیر و فرصت های خارج از برنامه درسی ما متناسب با سبک زندگی شما ، شیوه یادگیری و علاقه های شغلی شما طراحی شده است. می توانید از دوره های فشرده مدرسه تابستان و زمستان ، فرصت های مربیگری و شبکه سازی با صنعت و توسعه مهارت های رهبری بهره مند شوید. همچنین می توانید Pathways یادگیری شتاب را کشف کنید و از مرکز دانشجویی تجارت ما به دنبال پشتیبانی برنامه باشید.

* 2019 ستاره QS ستاره ها

شغل شما

با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار شما مجهز خواهید بود که در سراسر دنیا کسب و کار حرفه ای بین المللی را دنبال کنید. شما می توانید امور خارجی، تجارت بین المللی، یک سازمان چند ملیتی یا مشاوره را در نظر بگیرید. یک MBA بین المللی وسیله ای برای پیشرفت حرفه ای است، مانند حرکت به مدیریت پروژه، مدیریت عمومی یا مدیریت کسب و کار جهانی متخصص.

ارتباطات واقعی در جهان

قرار دادن و کارآموزی شکاف بین تحصیل و کار را از بین می برد. ارتباطات ما با صنعت باعث ایجاد فرصت هایی برای رشد شما می شود. این تجربیات، اعتماد به نفس در دنیای کسب و کار را ایجاد می کند و به شما یک امتیاز رقابتی می دهد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous.

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous. اطلاعات محدود
آدلاید , آدلاید , آدلاید , آدلاید + 3 بیشتر کمتر