MBA کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با Pathways اضافی در بهداشت عمومی یا بیمه

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

این برنامه جهانی MBA که در محوطه دانشگاه لندن گلاسکو کالدونیان ارائه شده است ، پیرامون تعهد ما به امور مشترک و اصول سازمان ملل برای آموزش مدیریت مسئولیت پذیر (PRME) طراحی شده است. این برنامه متمایز جهانی MBA برای افراد کارآفرین و دارای فکر اجتماعی با آرزوهایی طراحی شده است که به یک مدیر حرفه ای و با غریزه ای برای ایجاد یک تجارت پایدار و با روشی با مسئولیت اجتماعی تبدیل شوند.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه از طریق نوآوری و تفکر خلاق از درون رهبری کنید و شما را به یک رهبر آماده برای دنیای فردا تبدیل کند. پس از اتمام ، شما قادر خواهید بود نیازهای شایستگی های خود را برای ایجاد یک رهبر مسئول آینده مشخص کنید.

یک MBA انعطاف پذیر ، این برنامه منحصر به فرد به دانشجویان این فرصت را می دهد تا از طریق انتخاب 9 ماژول انتخابی منحصر به فرد ، در منطقه مورد نظر خود تخصص یابند. دانشجویان در صورت انتخاب ماژول های خاص برای این Pathway می توانند با داشتن MBA (بهداشت عمومی) یا MBA (بیمه) فارغ التحصیل شوند.

این برنامه عملی و کاربردی بینش و چالش های روزمره ای را که مدیران با طیف وسیعی از مشاغل و سازمان های بخش سوم در سراسر جهان روبرو هستند ، فراهم می کند. ما بر نقش ، سهم و ادغام کارکردهای کلیدی کسب و کار برای تقویت توانایی شما در طراحی و ارائه راهکارهای مؤثر در سطح سازمان تأکید می کنیم.

این برنامه پویا و خواستار مشارکت پرانرژی شماست. مانند شما ، همسالان شما جاه طلب ، بسیار با انگیزه و مصمم برای موفقیت خواهند بود. ما مشتاقانه منتظر استقبال شما از برنامه و در شبکه جهانی فارغ التحصیلان ما از رهبران مسئول اجتماعی هستیم.

GCU London فارغ التحصیلان برجسته ، از سراسر جهان ، جذب می کند و تجربه بی نظیر دانشجویی و اشتغال بین المللی را ارائه می دهد.

GCU مفتخر به داشتن پردیس های پردرآمد در قلب گلاسکو و نیویورک است.

شما به عنوان بخشی از این برنامه فرصت دارید دو دوره یک هفته ای غوطه وری فرهنگی را در هر دو مکان جالب (مشروط به محدودیت ویزا) انجام دهید.

MBA منحصر به فرد ما با نیازهای تجاری و جامعه بین المللی طراحی شده است و به مهارت ها ، دانش و تجربیات لازم برای تبدیل شدن به یک رهبر موفق و مسئول در نقش های مدیریت در همه بخش ها کمک می کند.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

برنامه جهانی MBA درک اساسی از تئوری ها و شیوه های مدیریت را در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

تمرکز جهانی MBA تجربه کار است. تعامل خارجی با تجارت بخش اصلی برنامه درسی MBA است.

دانش آموزان می توانند پس از آن انتخاب رشته ای را برای تخصص در موضوع مورد نظر خود انتخاب کنند.

ماژول ها

مهارتها و جعبه ابزار MBA (هسته):

 • رهبری مسئول
 • روش هایی برای پروژه های مبتنی بر شواهد
 • پروژه MBA
 • مدیریت عملیات و تجزیه و تحلیل برای تصمیم گیری مدیریت
 • ایجاد ارزش سازمانی
 • شهروندی شرکت در عصر جهانی
 • مدیریت استراتژیک

افراد برگزیده (یکی را انتخاب کنید):

 • نوآوری محصول و خدمات و لجستیک جهانی
 • مدیریت تغییر
 • اصول و تئوری عملكرد بهداشت عمومی *
 • اتوماسیون بیمه ، تجزیه و تحلیل ، دیجیتال سازی و امنیت سایبر **

افراد برگزیده (یکی را انتخاب کنید):

 • نوآوری و کارآفرینی
 • رویکردهای اقدام اجتماعی به سلامت عمومی *
 • تداوم کسب و کار و مدیریت بحران
 • استراتژی بازاریابی جهانی
 • راه حل های بیمه برای ریسک در بازارهای نوظهور **

* برای فارغ التحصیل شدن در MBA Global (بهداشت عمومی) باید هر دو این ماژول را انتخاب کنید.

** برای فارغ التحصیل شدن در MBA (بیمه) جهانی شما باید هر دو این ماژول را انتخاب کنید.

سفرهای غوطه وری فرهنگی به گلاسکو و نیویورک

GCU مفتخر است که دارای مراکز دانشگاهی در قلب گلاسکو و نیویورک است. با تأسیس کالج گلاسکو کالدونیان نیویورک ، ما اولین موسسه آموزش عالی خارجی هستیم که در نیویورک مدرک دانشگاهی اعطا می کنیم.

به عنوان بخشی از این برنامه ، شما می توانید سفرهای اختیاری غوطه وری فرهنگی را به سمت گلاسکو و نیویورک انجام دهید. *

* شرایط و ضوابط اعمال می شود

شرایط ورود

تمام الزامات ورودی ذکر شده در اینجا باید به عنوان راهنمایی مورد استفاده قرار گیرد و نشان دهنده حداقل مورد نیاز برای ورود در نظر گرفته شود. متقاضیانی که پیشنهاد مشروطی از یک مکان را ارائه می دهند، ممکن است خواسته شود که بیش از حد اعلام شده باشد.

شرایط ورودی معمولی

مدرک افتخارات درجه یک یا درجه دوم انگلیس (یا معادل آن).

با این حال ، هر برنامه بر اساس فردی در نظر گرفته می شود. اگر متقاضیان مدارک تحصیلی معمولی برای ورود به دانشگاه را نداشته باشند اما بتوانند تجربه کاری مربوطه و یا اعتبارات مربوط به ارگانهای حرفه‌ای شناخته شده را نشان دهند ، ممکن است واجد شرایط ورود به این برنامه از طریق شناخت دانشگاه از آموزش قبلی باشند.

همچنین ممکن است برای متقاضیان دارای مدرک مرتبط با مشاغل خاص یا تجربه مدیریتی مربوطه ، به مدیریت برند لوکس MBA ما علاقه مند باشید.

زبان انگلیسی

نمره آیلتس دانشگاهی 6.0 (یا معادل آن) بدون عنصر زیر 5.5.

لطفا توجه داشته باشید: اگر از اکثریت زبان انگلیسی صحبت می کنید، ممکن است مجبور نباشید مدارک بیشتری درباره مهارت زبان انگلیسی خود را ارائه دهید.

امکانات

پردیس لندن ما یک محیط یادگیری پیشرو را در اختیار دانشجویان جهانی MBA قرار می دهد و فضای مدرن تدریس را برای سخنرانی ها ، مطالعه گروه های کوچک و یادگیری اجتماعی ارائه می دهد.

این محوطه دانشگاهی حرفه ای تحصیلات تکمیلی که در یک فضای فوق العاده مدرن در قلب Spitalfields واقع در پایتخت مد و امور مالی لندن واقع شده است ، مشغول تدریس و همکاری با صنعت با کیفیت بالا در سراسر جهان است.

تجربه دانشجویی

GCU لندن در یکی از پر جنب و جوش ترین و جهان بینی ترین شهرها مستقر است.

این بهترین موارد را از هر فرهنگی ، هر علاقه و سرگرمی و هر شکل هنری در آستان شما دارد. بهتر از همه ، GCU London در یکی از جالب ترین و به روز ترین مناطق لندن مستقر است. Spitalfields ، خانه افسانه ای Brick Lane ، Old Spitalfields ، Petticoat Lane Markets و موارد دیگر.

این دانشگاه محدوده منحصر به فرد از دوره های MBA و MSc ، تدریس با کیفیت بالا و پیوند با مشاغل بین المللی را ارائه می دهد.

GCU لندن یک تجربه یادگیری غنی و متنوع را که تحت تأثیر یک زندگی پر جنب و جوش بین المللی ، معنوی و فرهنگی قرار دارد ، در اختیار دانشجویان قرار می دهد. ما دانش آموزان از بیش از 56 کشور جهان ، از طیف وسیعی از زمینه ها از گوشه و کنار جهان را جذب می کنیم.

هزینه ها و بودجه

شهریه شما پرداخت می کنید بیشتر با توجه به وضعیت هزینه شما تعیین می شود.

شهریه شامل هزینه های اقامت در طی بازدید فرهنگی اختیاری این دوره است. به طور کامل قوانین و مقررات را مطالعه کنید.

شهریه 2020/21

 • خانه (از جمله اسکاتلند و اروپا): 12،500 پوند
 • بین المللی (خارج از اروپا): 14،500 پوند

بورس تحصیلی

ما آموزش عالی با قیمت مناسب ارائه می دهیم؛ به عنوان دانشگاه خوش شانسی، ما متعهد به فراهم آوردن تحصیلات عالی برای دانش آموزان با استعداد هستیم که هزینه های تحصیلات ما را پایین می آورد و یک بورس تحصیلی سخاوتمندانه بیش از 2.5 میلیون پوند در سال فراهم می کند.

شرایط و ضوابط

این شرایط و ضوابط ، وظایف GCU و دانشجویان ثبت نام شده را که علاوه بر شرایط و ضوابط استاندارد دانشجویی دانشگاه و همچنین در صورت کاربردی ، شرایط و ضوابط بین المللی دانشگاه را نیز مشغول به تحصیل در Master Master of Business Management (MBA) می باشند ، تعیین کرده است. حقوق و تعهدات و همچنین تعهدات دانشگاه نسبت به شما.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2019

درباره این دانشگاه

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... اطلاعات بیشتر

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. اطلاعات محدود
گلاسکو , لندن + 1 بیشتر کمتر