کارشناسی ارشد / MBA مهمانداری و مدیریت رویداد دوره سه دوره ای با 333 ساعت آموزش چهره به چهره است که ارزش 60 ECTS و یا 26 اعتبار ایالات متحده است.

تمام کلاس ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند.

این برنامه رویکرد چند رشته ای را ارائه می دهد: کسب و کار جامع، دانش استراتژیک، بازاریابی و ارتباطات، همراه با قرار گرفتن در معرض سمت عملی، به لطف سهم متخصصان فعال و بازدید از محیط.

این دانش و تخصص لازم برای ورود به صنعت خدمات لوکس را از طریق ترکیبی از ستون های علمی و دوره های عملی در بخش های مختلف صنعت فراهم می کند.

فرصت های شغلی

این دوره می تواند به طور مستقیم برای کار در مهماندار لوکس در انواع خدمات مانند منابع انسانی، عملیات، غذا و آشامیدنی، مدیریت رویداد، فروش و خدمات مهمان استفاده شود.

شرایط پذیرش

کارشناسی ارشد: نامزد مورد علاقه با کارشناسی هان درجه (4 سال تحصیلات دانشگاهی یا 5 سال برای دانشجویان چینی) با سطح مهارت زبان انگلیسی مورد نیاز برای تحصیل در زبان انگلیسی.

MBA: نامزد علاقمند با کارشناسی درجه (3 سال تحصیلات دانشگاهی یا 4 ساله برای دانشجویان چینی) و حداقل 2 سال تجربه کار در مديريت مديريت با سطح مهارت زبان انگليسی مورد نياز برای تحصيل در زبان انگليسی.

آیلتس: 6.5 -7.0 (با نمره باند کمتر از 6.0)

TOEIC: 750 - TOEFL: 550 - TOEFL IBT: 80

مهارت فرانسه: بدون پیش نیاز.

دستور زبان فرانسوی به عنوان یک زبان خارجی که در این برنامه قرار دارد.

درخواست و مدارک مورد نیاز را از طریق ایمیل ارسال کنید؛ akpallattu@inseec.com. نامزدهای انتخابی با یک هفته پس از ارسال درخواست تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید از لینک برنامه در وب سایت ما دیدن کنید: http: //masters.inseec.com/programmes-msc-mba/masters-2/art-luxe-vin/master-luxury-hospitality-event-management.cfm برای شرایط ، مهلت ها و چک لیست مواد.

اسناد مورد نیاز با فرم درخواست:

  • 2 عکس گذرنامه
  • 1 کپی پاسپورت یا شناسه
  • 1 کپی از دیپلم یا گواهی که حداقل 3 سال تحصیلات عالی را تکمیل می کند (3 سال برای دانش آموزان در چین)
  • رونوشت سوابق
  • 1 نامه توصیه از یکی از استادان شما
  • گواهینامه مهارت انگلیسی

هزینه برنامه

9150 € - پرداخت در یورو، با سیم یا چک.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
9,150 EUR