هرگونه کار مدیریتی با اولین قدم آغاز می شود

تجربه MBA فارغ التحصیل MBA FBS نیاز به کسانی که فارغ التحصیلان می خواهند که حرفه حرفه ای خود را شروع کنند، به دست آوردن چشم انداز جهانی و واقعی دنیای کسب و کار را پوشش می دهد. برای این، این برنامه شامل انجام کارآموزی ضمانت شده است.

MBA کارشناسی ارشد شامل دوره ای از دیدگاه جهانی و دیگری تخصص است.

تخصص هایی که می توانید انتخاب کنید عبارتند از: مدیریت عمومی، مدیریت تجاری و بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت اقتصادی-مالی، تجارت بین المللی.

درجه بندی دانشجویان MBA فارغ التحصیل FBS بسیار بالا است، برای مثال، 4 نفر از 5 دانش آموز که انجام می دهند، در نهایت توسط همان شرکت استخدام می شوند.

روش شناسی

روش شناسی مدرسه کسب و کار FBS فوق العاده عملی است: آن را به طور کامل در حداکثر "یادگیری با انجام" متمرکز شده است، یعنی یادگیری با انجام. روش متداول در همه برنامه های MBA FBS، روش موردی است که از طریق آن دانش آموزان باید مسائل عملی را تهیه و ارائه دهند تا دانشجویان در مقابل فرآیند تصمیم گیری قرار گیرند. این روش نیاز به یک مؤسسه بسیار خوب آموزش دیده در این تکنیک دارد، زیرا کلاس ها باید تبدیل به انجمن معتبر دانش مشترک شوند.

ساخت برنامه

برنامه MBA در مدرسه کسب و کار FBS به سه دوره تقسیم می شود.

pic-ia01.png

دوره مقدماتی چند هفته قبل از تاریخ رسمی MBA شروع می شود. در این دوره کمک داوطلبانه، دانش آموزان کلاس هایی را در زمینه های حسابداری، استفاده از ابزارهای اداری و سایر موضوعاتی که می توانند در تحقق برنامه کمک کنند، دریافت می کنند.

دوره MBA به بخش یا مرحله زیر تقسیم می شود:

 • اصول: یک اصلاحات ضروری از منظر جاری از جنبه های ضروری برای توسعه مدیریت، ارائه 360 درجه چشم انداز کسب و کار.
 • پیشرفته: ارتقاء مهارت ها و مهارت های مدیریتی از طریق محتوا از داده های بزرگ به تجارت بین المللی. تخصصی: آخرین دوره متشکل از یک تخصص توسط مناطق شرکت است، مانند مدیریت عمومی، مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی یا دیگران.
 • پروژه: طراحی یک پروژه از ایجاد شرکت که در آن برای اعمال چیزی آموخته با حمایت و نظارت فردی از یک معلم.
 • طرح شغلی شخصی: همراه با برنامه ریزی برنامه توسعه حرفه ای استراتژیک دانشجو. قابلیت شغلی یکی از مهمترین ویژگی های MBA FBS می باشد.

هنگامی که دانشجویان فارغ التحصیل می شوند، می توانند به کمپلتوس آموزش دهند. در این دوره کمک های داوطلبانه دانش آموزان دانش خود را از کسب و کار دیجیتال، با موضوعاتی که بر محیط زیست دیجیتال، دیدگاه و استراتژی دیجیتالی، مدل های کسب و کار در محیط های دیجیتالی، اختلال فن آوری و تفکر طراحی، بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک و مدیریت منابع انسانی در محیط دیجیتال و همچنین امور مالی دیجیتال است.

تجارب

MBA FBS در میان اهداف خود نه تنها کسب دانش و ابزار تصمیم گیری بلکه توسعه مهارت های شخصی یا مهارت های نرم است.

 • در فضای باز برای چند روز موارد و یادداشت ها برای پویایی های دیگر در محیط یادگیری خارج از مدرسه تغییر کرده و کاملا متفاوت از معمولی است که بر اهمیت رهبری و کار گروهی تأکید دارد.
 • استراتژی برای ارتباط موثر. هدف این کارگاه یادگیری برقراری ارتباط برای دستیابی به اهدافی است که ما می خواهیم. ایجاد یک استراتژی ارتباطی خوب به شما اجازه می دهد تا به طور موثر ارتباط برقرار کنید.
 • بازدید از شرکت ها آنها قصد دارند واقعیت کسب و کار را به دانش آموزان برسانند. این بازدید ها دانش آموزان فرصت را برای برقراری ارتباط با افراد، فرآیندها و واقعیت های کسب و کار فراهم می کند که دانش آنها را به روز می کند و به آنها امکان می دهد تا از کار حرفه ای خود در عمل حرفه ای مطلع شوند.
 • روز از برنامه حرفه ای در طول آموزش در Fundesem، دانش آموز قادر خواهد بود در کنفرانس ها، سمینارها و کارگاه های آموزشی، به رهبری سخنرانان حرفه ای از دنیای کسب و کار. هدف این روزها تقویت یادگیری دانش آموز است، به روز بودن آخرین اخبار کسب و کار و یادگیری در مورد آخرین روند در جستجوی شغلی. شناختن پروفیل های ارزشمند شرکت ها می تواند دانش آموزان حرفه حرفه ای خود را متمرکز کند.
 • توسعه استعداد مدیریت روش FBS به دانش آموزان اجازه می دهد تا مهارت ها و توانایی های مدیریتی را در بر بگیرند و مشکلات واقعی کسب و کار را حل کنند. این روش کار گروهی را برای حل پرونده ها، ادغام و غنی سازی با مشارکت و تجارب همکاران ترجیح می دهد.
 • شبکه سازی روابط با معلمان و همکلاسی ها برای شروع کار در هر بخش ضروری است.

کلوچه

دانشکده FBS متشکل از کارشناسان سطح بالا از دنیای کسب و کار است، با تجربه گسترده در زمینه حرفه ای، و همچنین در آموزش، تحقیق، مشاوره و مشاوره.

تیم آموزش و پرورش دارای تجربه در موقعیت های مدیریت شرکت های ملی و چند ملیتی، و همچنین آمادگی عالی آموزشی است که آنها را قادر می سازد تا موضوعات مربوط به شرکت هایی که در آن متخصص هستند آموزش دهند. این حرفه ها دانش خود را از پروگرام های حرفه ای استخراج می کنند، در برنامه های MBA ما دانش آموزان را به جهانیان، دقیق و با وفاداری به واقعیت این شرکت سازگار می کنند.

توسعه حرفه ای

در FBS ما به دانش آموز کمک می کنیم تا او بتواند حرفه حرفه ای خود را با تصویب مناسب ترین تصمیم ها، و همچنین به طوری که بتواند اهداف اصلی خود را طراحی و اجرا کند.

از طریق خدمات مختلف (Advisor Career، Coaching

برخی از داده های توسعه شغلی عبارتند از:

 • 4 نفر از 5 دانشجو که کارآموزی می کنند و در نهایت توسط همان شرکت ها استخدام می شوند
 • 95٪ از دانشجویان MBA FBS بهبود یا تغییر اشتغال را ظرف دو سال پس از اتمام کارشناسی ارشد
 • بیش از 600 شرکت برای موقعیت به دانش آموزان Fundesem اعمال می شود
 • 130 دانش آموز در آخرین سال تحصیلی 2017/18 توسط شرکت ها استخدام شدند

تامین مالی

FBS یک نهاد غیر انتفاعی است که هدف آن توسعه حرفه ای ها و شرکت ها است. بنابراین، این بنیاد، مجموعه ای از بورس های تحصیلی را برای نامزدهای برنامه های MBA ارائه می دهد، به طوری که هر دانش آموزی که واقعا متعهد به آموزش آنها می باشد، می تواند MBA را بدون مشکلات اقتصادی کامل کند. علاوه بر این، FBS قراردادهای مهمی را با چندین نهاد های مالی.

برنامه آموزش در:
اسپانیایی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Fundesem Business School »

آخرین به روز رسانی May 15, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 21, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 21, 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 21, 2019

Business Education | Testimonio | MBA