برنامه های MBA

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) کارشناسی ارشد است که برای دانشجویانی که مطالعه کسب و کار تسلط دارند اهدا می شود. برنامه های MBA در نظر گرفته در میان آنهایی که معتبر ترین در جهان است. دانش آموزان از برنامه های MBA مطالعه نظریه و کاربرد کسب و کار و مدیریت اصول. برنامه های MBA دانش آموزان با دانش است که می تواند به انواع موقعیت های کسب و کار در دنیای واقعی اعمال تجهیز.

MBA می تواند لبه های اضافی رقابتی به هر رزومه حرفه ای اضافه - آیا شما می آیند به طور مستقیم از مدرک کارشناسی یا یک کار حرفه ای است. برنامه های MBA در تجارت بین المللی ، برنامه های MBA در HR ، برنامه های MBA در امور مالی ، برنامه های MBA در مدیریت ، MBA برنامه های در IT ،idType = 1 & idSector = 265 "> برنامه های MBA در بازاریابی و بسیاری دیگر قابل اجرا به انواع مناطق کسب و کار می باشد. برنامه های MBA حرفه ای به دنبال اشتغال در عمومی بهره مند خواهند شد، غیر انتفاعی و بخش خصوصی، و یا حتی مالکیت کسب و کار.

انواع برنامه های مختلف MBA می تواند قریب به اتفاق - دون 'تی اجازه آن را به شما را متوقف کند! شروع جستجوی خود را با نگاه کردن به برنامه های MBA محبوب ترین ذکر شده در زیر.

MBAs تازه اضافه شده

Assumption College

MBA

سپتامبر 18, 2018
گروه مطالعات کسب و کار در Assumption College یک دوره MBA را برای کارکنان حرفه ای فراهم می کند و همچنین مدرک MBA کامل برای فارغ التحصیلان دانشگاهی با مدرک کسب و کار است.

Victoria University of Wellington

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

سپتامبر 17, 2018
گواهی، دیپلم کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی - شرایط را با شرایط ورود، تعهد زمان و مزایای شغلی که با شما مناسب است، انتخاب کنید.

Fresno Pacific University

برنامه MBA

سپتامبر 14, 2018
با استفاده از این MBA شما آموزش کسب و کار پیشرفته و نوآورانه کسب شده طراحی شده برای توسعه رهبران با بالاترین استانداردهای اخلاقی، یکپارچگی حرفه ای، برتری و صلاحیت. برنامه درسی محلی به طور متمرکز و جهانی شناخته شده است، ارائه سفرهای ملی و بین المللی و فرصت های کاری. شما تجربه دست اول را با دیدگاه های تجاری محلی و بین المللی و شانس برای اعمال مهارت های… [+] رهبری و کار تیمی تجربه خواهید کرد. هزینه های هوائی و اقامت در آموزش و پرورش شامل می شود. [-]

MBA چیست؟