برنامه های MBA

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) کارشناسی ارشد است که برای دانشجویانی که مطالعه کسب و کار تسلط دارند اهدا می شود. برنامه های MBA در نظر گرفته در میان آنهایی که معتبر ترین در جهان است. دانش آموزان از برنامه های MBA مطالعه نظریه و کاربرد کسب و کار و مدیریت اصول. برنامه های MBA دانش آموزان با دانش است که می تواند به انواع موقعیت های کسب و کار در دنیای واقعی اعمال تجهیز.

MBA می تواند لبه های اضافی رقابتی به هر رزومه حرفه ای اضافه - آیا شما می آیند به طور مستقیم از مدرک کارشناسی یا یک کار حرفه ای است. برنامه های MBA در تجارت بین المللی ، برنامه های MBA در HR ، برنامه های MBA در امور مالی ، برنامه های MBA در مدیریت ، MBA برنامه های در IT ،idType = 1 & idSector = 265 "> برنامه های MBA در بازاریابی و بسیاری دیگر قابل اجرا به انواع مناطق کسب و کار می باشد. برنامه های MBA حرفه ای به دنبال اشتغال در عمومی بهره مند خواهند شد، غیر انتفاعی و بخش خصوصی، و یا حتی مالکیت کسب و کار.

انواع برنامه های مختلف MBA می تواند قریب به اتفاق - دون 'تی اجازه آن را به شما را متوقف کند! شروع جستجوی خود را با نگاه کردن به برنامه های MBA محبوب ترین ذکر شده در زیر.

MBAs تازه اضافه شده

Luxembourg School Of Business

MBA بر مدیریت منابع انسانی تمرکز دارد

نوامبر 11, 2018
برنامه دو مدرک MBA بر مدیریت منابع انسانی متمرکز است، منحصرا برای متخصصان با تجربه طراحی شده است. دو سال در دو سال تحصیلی، بدون وقفه حرفه ای خود، درآمد کسب کنید.

University of Exeter Business School

MBA

نوامبر 8, 2018
Exeter MBA ما بر اساس آخرین تفکر و تکنیک های از طیف گسترده ای از رشته های مدیریت ساخته شده است. پایه جامد در رشته های کسب و کار اصلی از طریق ماژول های اصلی ما به دست می آید، در حالی که ماژول های تخصصی می تواند شما را در زمینه های مورد علاقه خود متمایز کند و برنامه را به نیازهای حرفه ای خود برساند. این برنامه با پروژه Exeter MBA در شرکت، پروژه مشاور… [+]ه ما به پایان می رسد. [-]

British University Vietnam

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

نوامبر 9, 2018
برنامه MBA در British University Vietnam یک سفر در حال تغییر به زندگی برای شرکت کنندگان، افزایش سبک زندگی و گسترش دیدگاه خود را از طریق ترکیبی از دانش بسیار کاربردی و شبکه بین المللی کسب و کار را ارائه می دهد.

MBA چیست؟