برنامه های MBA

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) کارشناسی ارشد است که برای دانشجویانی که مطالعه کسب و کار تسلط دارند اهدا می شود. برنامه های MBA در نظر گرفته در میان آنهایی که معتبر ترین در جهان است. دانش آموزان از برنامه های MBA مطالعه نظریه و کاربرد کسب و کار و مدیریت اصول. برنامه های MBA دانش آموزان با دانش است که می تواند به انواع موقعیت های کسب و کار در دنیای واقعی اعمال تجهیز.

MBA می تواند لبه های اضافی رقابتی به هر رزومه حرفه ای اضافه - آیا شما می آیند به طور مستقیم از مدرک کارشناسی یا یک کار حرفه ای است. برنامه های MBA در تجارت بین المللی ، برنامه های MBA در HR ، برنامه های MBA در امور مالی ، برنامه های MBA در مدیریت ، MBA برنامه های در IT ،idType = 1 & idSector = 265 "> برنامه های MBA در بازاریابی و بسیاری دیگر قابل اجرا به انواع مناطق کسب و کار می باشد. برنامه های MBA حرفه ای به دنبال اشتغال در عمومی بهره مند خواهند شد، غیر انتفاعی و بخش خصوصی، و یا حتی مالکیت کسب و کار.

انواع برنامه های مختلف MBA می تواند قریب به اتفاق - دون 'تی اجازه آن را به شما را متوقف کند! شروع جستجوی خود را با نگاه کردن به برنامه های MBA محبوب ترین ذکر شده در زیر.

MBAs تازه اضافه شده

Sheffield Hallam University

MBA

مارس 22, 2018
شفیلد هالام MBA طراحی شده است که به شما مهارت، دانش و تجربه برای پیشبرد حرفه خود را به مدیریت ارشد. MBA ما برای شما و نیازهای فردی شما طراحی شده است.

Global Edulink

MBA (بالا)

مارس 19, 2018
اگر شما به دنبال پیشرفت در نقش فعلی خود هستید یا کسب و کار خود را انجام می دهید، طیف وسیعی از برنامه های حرفه ای، متمرکز، معتبر و تجاری دارای برنامه های MBA می تواند انتخاب مناسب شما باشد. آنها کیفیت و برتری بین المللی را با انعطاف پذیری برای افزایش توانایی شما برای انجام در محیط های مختلف کسب و کار ترکیب می کنند.… [+] [-]

Graduate School of Management at Clark University

MBA / MA در توسعه و برنامه ریزی جامعه

مارس 14, 2018
در این برنامه مدرن دوگانه منحصر به فرد، شما دانش و مهارت هایی را که می خواهید هر دو رهبر کسب و کار در سطح بالا و راننده تغییرات اجتماعی و سیاسی باشد را یاد خواهید گرفت.

MBA چیست؟