MBA

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

برنامه MBA ما دانشجویان را قادر می سازد تا نقش های مدیریتی و رهبری را در بازار جهانی به عهده بگیرند. این برنامه در مورد چگونگی تدوین برنامه های تجاری نوآورانه ، مدیریت برای تکمیل پروژه ها و افزایش مهارت های تفکر انتقادی در یک محیط مشترک تمرکز دارد. برنامه درسی ما کاربردهای عملی را از طریق مجموعه متنوعی از کارگاهها ، سخنرانیها ، سمینارها و پروژه های یادگیری تجربی تسهیل می کند. مشارکتهای بین رشته ای و بین فرهنگی به دانشجویان این امکان را می دهد تا مهارت های رهبری و بین فردی مورد نیاز را برای موفقیت در محیط های رقابتی کسب و کار به دست آورند. دانش آموزان دانش و شایستگی های حرفه ای را به دست می آورند که به آنها امکان می دهد شرکت های خود را راه اندازی و ایجاد کنند و به طور سازنده و درگیری های تجاری را مدیریت کنند. دانشجویان پس از اتمام برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) در برلین بین المللی ، می توانند استراتژی هایی را برای چالش های مشترک که شرکت ها امروز در جهان جهانی شده با آن روبرو هستند توسعه دهند.

در برلین بین المللی ، تمام سخنرانی ها به زبان انگلیسی تدریس می شود. آموزش دوره های MBA به زبان انگلیسی به آماده سازی دانشجویان ما برای بازار جهانی کمک می کند و از نقش آنها در یک تجارت بین المللی پشتیبانی می کند.

برنامه مطالعاتی در زیر شامل هر دو گزینه ، برنامه 1 ساله و همچنین 2 ساله است. دانشجویانی که در دوره لیسانس خود 180 (ECTS) را به اتمام رسانده اند ، می خواهند گزینه 2 ساله را انتخاب کنند ، جایی که در نتیجه تحصیل می خواهند 120 امتیاز اعتباری (ECTS) دریافت کنند. دانشجویانی که در دوره لیسانس خود 240 (CP) را گذرانده اند ، قصد دارند گزینه 1 ساله را انتخاب کنند ، جایی که در نتیجه تحصیل می خواهند 60 امتیاز اعتباری (ECTS) دریافت کنند. </s>avkanî

برنامه تحصیلی

این برنامه مطالعاتی از ماژول هایی تشکیل شده است که در آنها اشکال مختلف تدریس و یادگیری به صورت متنی و بطور مستمر با یکدیگر مرتبط هستند و به جز پایان نامه کارشناسی ارشد ، با همراهی اعتبارات امتحان مطابق با آیین نامه چارچوب مطالعه و امتحان تکمیل می شوند.

حقایق برنامه

 • مدت زمان و شهریه:
  • برنامه 2 ساله: 800 € ماهانه
  • از دانشجویان غیر اتحادیه اروپا خواسته می شود در ابتدای ترم شهریه (4.800 €) را پرداخت کنند
  • برنامه 1 ساله: 1.000 € ماهانه
  • از دانشجویان غیر اتحادیه اروپا خواسته می شود در ابتدای ترم شهریه (6.000 €) را پرداخت کنند
 • زبان انگلیسی
 • مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)
 • محل سکونت: Berlin-Charlottenburg
 • شروع: اکتبر

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان MBA فرصت های شغلی زیادی در بازار دارند. دانشجویان پس از اتمام تحصیلات خود در برلین بین المللی ، باید بتوانند به طور شایسته ای عمل کنند ، باید بتوانند به طور سازنده ، منازعات را مدیریت کنند ، ایده های کسب و کار و زمینه های جدید کسب و کار را توسعه دهند ، از دانش و توانایی هایی برای راه اندازی شرکت های خود برخوردار باشند و از چالش ها آگاه باشند. دیجیتالی شدن و قادر به برخورد مناسب با آنها. دیدگاه ها و شغل های مختلفی وجود دارد ، از جمله:

 • مشاور مدیریتی
 • کارآفرین
 • مدیریت پروژه
 • فروش / توسعه تجارت
 • مشاوره استراتژیک
 • مدیریت عملیات
 • امور مالی شرکت
 • مشاوره انسانی
 • بازاریابی محصول

چگونه می توانم برای MBA اقدام کنم؟

مراحل درخواست تحصیل MBA در Berlin International بسیار ساده است. از طریق بستر ثبت نام آنلاین ما ، می توانید اطلاعات شخصی خود را به راحتی و با اطمینان وارد کنید و با یک لینک ایمیل تأیید دریافت کنید. سپس می توانید از لینک برای بارگذاری نسخه های اسناد خود استفاده کنید:

 • لیسانس یا مدرک دانشگاهی معادل آن ،
 • 1 سال سابقه کار حرفه ای
 • گذرنامه یا شناسنامه اتحادیه اروپا
 • آزمون زبان انگلیسی (سطح C1 یا بالاتر)
 • رزومه
 • (قابل توجه و قانع کننده) نامه انگیزه

درخواست برنامه های مطالعاتی (به روز رسانی -19)

ما آخرین مهلت درخواست خود را تا 30 سپتامبر 2020 تمدید کرده ایم. برای دانشجویان بین المللی ، توصیه می کنیم درخواست را حداکثر تا 15 اوت ارسال کنید ، تا زمان کافی برای ویزا و تشریفات مربوط به مسافرت وجود داشته باشد.

Q1 آیا روند درخواست یکسان است؟

A1 بله ، ما درخواست های Fall Fallake 2020 را می پذیریم. ما همچنان به درخواست ها و ارائه پیشنهادهایی به دانشجویان ، از جمله متقاضیان بین المللی ، ادامه می دهیم.

اگر هنوز متقاضی نشده اید ، اما قصد انجام آن را دارید ، باید طبق برنامه ریزی درخواست دهید. تیم ما می تواند شما را در مورد همه جوانب تحصیل در برلین بین المللی راهنمایی کند.

می توانید درخواست خود را 24/7 از طریق پورتال برنامه ما به آدرس زیر بفرستید: https://application.berlin-international.de/

Q2 آیا مهلت برنامه تغییر خواهد کرد؟

A2 بله ، ما آخرین مهلت درخواست خود را تا 30 سپتامبر 2020 تمدید کرده ایم. برای دانشجویان بین المللی ، توصیه می کنیم تا 15 آگوست درخواست خود را ارسال کنید تا زمان کافی برای ویزا و تشریفات مربوط به مسافرت وجود داشته باشد.

Q3 در صورت بسته شدن سفارتخانه ها ، چگونه می توانم برای ویزا اقدام کنم؟

A3 لطفاً برای اطلاع از روند ویزا در شرایط فعلی با سفارت آلمان یا کنسولگری در کشور خود تماس بگیرید.

Q4 اگر ویزای من به تاخیر افتاده است ، چقدر می توانم دیر شروع کنم و چگونه می توانم دروس خود را ادامه دهم؟

A4 / BI می تواند شروع ترم پاییز 2020 را با گزینه های تدریس مجازی برای دانشجویان تضمین کند ، که به دلیل محدودیت سفر COVID-19 یا تأخیر در ویزا نمی توانند به موقع تحصیلات خود را در دانشگاه آغاز کنند. این دانشجویان می توانند تحصیلات خود را بصورت آنلاین از کشورهای وطن شروع کنند و سپس به محض اینکه بتوانند به آلمان سفر کنند ، تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهند.

ما می توانیم تضمین کنیم که موازی با دوره های تدریس آنلاین در پردیس دانشگاه برای کل ترم اول است. دانشجویانی که به دلیل محدودیت های COVID-19 با آمدن به موقع مشکل دارند ، باید در ابتدای ترم دوم که اول آوریل 2021 است ، وارد آلمان شوند.

Q5 در صورتی که دانشجویی جدید مایل به شرکت در کلاس های آنلاین نباشد ، این روند چگونه خواهد بود؟

A5 دانشجویانی که به دلیل محدودیت مسافرت COVID-19 یا تأخیر در ویزا نمی توانند به موقع تحصیلات خود را در پردیس آغاز کنند ، می توانند دوره های خود را بصورت آنلاین از کشورهای وطن خود شروع کنند و بلافاصله بعد از اینکه بتوانند به آلمان سفر کنند ، تحصیلات خود را در پردیس ادامه دهند. .

اگر آنها مایل به شروع دوره های خود به صورت آنلاین نباشند ، می توانند شروع به تحصیل خود را نیز به صورت رایگان تا سال پاییز 2021 به تعویق بیندازند. دانشجویان جدید باید در پاییز شروع کنند. شروع بهار امکان پذیر نیست.

Q6 آیا ترم پاییز 2020 به موقع آغاز می شود؟

A6 نیمسال پاییز 2020 دیرتر از زمان آغاز برنامه ریزی شده آغاز می شود:

 • روزهای خوش آمدید: جدید: 28.10.2020 - 30.10. سال 2020
 • شروع دوره تدریس: جدید: 2.11.2020
آخرین به روز رسانی May 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging ... اطلاعات بیشتر

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging, innovative and practice-oriented education that advances the academic, cultural and linguistic potential of our students and prepares them for international careers in a globalized world. اطلاعات محدود