‏ ببینید ‏ MBA را ارتباطات

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هدف بسیاری از دانشجویان است که امیدوارند بعد از فارغ التحصیلی در حرفه خود موفق شوند. این درجه خاص تجربه دانش آموز را در یک منطقه خاص از کسب و کار نشان می دهد و می تواند درب های زیادی را باز کند… اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هدف بسیاری از دانشجویان است که امیدوارند بعد از فارغ التحصیلی در حرفه خود موفق شوند. این درجه خاص تجربه دانش آموز را در یک منطقه خاص از کسب و کار نشان می دهد و می تواند درب های زیادی را باز کند که در غیر این صورت ممکن است بسته شود.

MBA در ارتباطات چیست؟ این درجه تمرکز بر راه های مختلف ارتباطی است که برای کسب و کار موفق، از روابط عمومی به استراتژی رسانه ای تا ارتباطات سازمانی و اخلاق ضروری است. یک MBA در ارتباطات می تواند مفید باشد برای دانش آموزان علاقه مند به طیف وسیعی از زمینه های از دولت بهداشت و درمان به سازمان های دولتی. بسته به زمینه های تمرکز برای هر دانش آموز، دوره ها می تواند شامل مدیریت اعتبار، ارتباط مجازی موثر یا ضروریات ارتباطات سیاسی باشد.

دانشجویانی که در یک MBA در برنامه ارتباطات شرکت می کنند، می توانند مهارت های زیادی کسب کنند، از جمله نوشتن کسب و کار، روابط سرمایه گذار و سخنرانی عمومی. این مهارت ها می توانند به طیف گسترده ای از کاربردهای حرفه ای ترجمه شوند و ارتباطات ماهرانه همیشه مفید است حتی در خارج از محل کار.

هزینه یک MBA در ارتباطات بستگی به مؤسسه ارائه دوره های کارشناسی دارد و ممکن است هر وجوه از یک تا سه سال طول بکشد. نامزدهای تشویق به تحقیق در مورد مکاتب به طور کامل برای پیدا کردن بهترین مناسب برای نیازهای خود.

ارتباطات موثر در تقریبا هر صنعت یا کسب و کار ضروری است. بنابراین افرادی که به MBA در ارتباطات دست می یابند می توانند فرصت هایی برای تعداد زیادی از موقعیت ها مانند مدیر ارتباطات، مدیر بازاریابی یا مدیر روابط سرمایه گذار داشته باشند. این موقعیت ها می تواند در هر نوع شرکت یا سازمان باشد، بسته به علاقه کاندید.

دانشجویان می توانند MBA را در ارتباطات در سراسر جهان از طریق برنامه های سنتی یا دوره های آنلاین کامل کنند. دوره های آنلاین معمولا بدون توجه به محل تحصیل دانشجویان می توانند تکمیل شوند. برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
EU Business School
Barcelona , Spain + 4 بیشتر

مهارت های مورد نیاز برای ارتباطات و روابط عمومی با پیشرفت رسانه های اجتماعی و دیجیتال تغییر یافته است. حرفه ای ها در این زمینه برای هماهنگی کمپین روابط عمومی به طور فزاینده ای ... +

مهارت های مورد نیاز برای ارتباطات و روابط عمومی با پیشرفت رسانه های اجتماعی و دیجیتال تغییر یافته است. حرفه ای ها در این زمینه برای هماهنگی کمپین روابط عمومی به طور فزاینده ای پیچیده و تعریف استراتژی پیچیده و هدف های کوچک را برای اطمینان از اینکه پیام های کلیدی سازمان به مخاطبان هدف اصلی می رسد. این برنامه دانشآموزان را با مهارتهای لازم برای جلوگیری از روند فعلی و اعمال آخرین فنآوریها و استراتژیهای ارتباطی فراهم می کند. -
MBA
Online & Campus Combined
تمام وقت
پاره وقت
انگلیسی
01 Jan 2020
Online & Campus Combined
Campus
Online