MBASTUDIES

‏ ‏ برنامه MBA پاره وقت در ارمنستان

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) برنامه های کارشناسی ارشد در مدیریت، در لیگ خود هستند. MBA پیشنهاد دانشگاهی سنتی برای مدیریت آموزش و پرورش است. دانشگاه پاسخ به سوالات از کسب و کار برای یک مدرک دقیق و عمیق برای مدیران آینده و مدرن بر اساس عنوان استاندارد. در اغلب موارد، به عنوان MBA یا MBA و در مخالفت با کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) یا کارشناسی ارشد (MA) آن بدون شک نقاط به یک برنامه صرفا کوتاه.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یا MBA دو سال مدرک سطح تحصیلات تکمیلی که افراد می توانند پس از گرفتن مدرک لیسانس دنبال است. درآمد MBA ممکن است کمک به فارغ التحصیلان به دست آوردن دانش مهم، مهارت ها و تجربه آنها نیاز به شروع یک حرفه ای در دنیای شرکت های بزرگ.

 

این کشور برای 1600 سال گذشته تا به بالا از نظر سطح سواد امتیاز شده است. این است به دلیل برتری آموزش و پرورش شهروندان دریافت کنید. آنها را آموزش با کیفیت در آموزش و پرورش دانشگاه که توسعه که خلاقیت در میان دانش آموزان را بهبود می بخشد.

‏ ‏ دوره MBA پاره وقت برتر در ارمنستان 2020‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

American University of Armenia
ارمنستان, ایروان
MBA
سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
6 ترم ها
انگلیسی
Campus

برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی (MBA) یک قالب گسترده از 24-28 ماه متوالی برای متخصصان شاغل است که می خواهند ضمن دنبال کردن MBA ، حرفه خود را ترقی کنند. کلاس ها 2 بار د ...

اطلاعات بیشتر