Filter
MBA
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2020‏ در {موضوع} برنامه های MBA 2‏

MBA به مراتب و به دور از درجه موفق ترین قرن 20th. در آمار آمریکا است. درجه اول شد تا زمانی که 1900 را ندارند. در پایان قرن 20 آن 27 درصد از سهم بازار از تمام مدارک تحصیلی فارغ التحصیل داده از حال.

‏ در {موضوع} کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

2نتایج درامور بین المللی

ILCI Business School

در دو سال ، برنامه MBA در بازاریابی تخصصی تجارت بین المللی ... [+]

سازمان

چه سازماندهی حضور شرکتی در یک نمایشگاه ، شناسایی کانال های مناسب ارتباطات ، تطبیق محصول خود با بازار محلی ، درک رفتار خرید مصرف کننده یا برجسته کردن محصولات آن ، عملکردهای مرتبط بازاریابی بین المللی برای موفقیت در یک برند ضروری است تا بتواند در توسعه بین المللی خود موفق شود. برای پاسخگویی به این نیازها ، ILCI Business School تصمیم گرفته است که تخصص خود را در بازاریابی و دیجیتال باز کند.

... [-]
فرانسه پاریس
ژانویه 2020
فرانسوی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Bay Atlantic University - Washington, D.C.

برنامه درسی امور جهانی دانش آموزان را قادر می سازد تا به طور انتقادی در مورد مولفه های متفاوتی از یکدیگر مرتبط با اقتصاد جهانی فکر کنند. از انقلاب فناوری اطلاعات تا بازسا ... [+]

این برنامه توسط ACICS - شورای اعتباربخشی دانشکده ها و مدارس مستقل معتبر است.

برنامه MBA ما دانش آموزان را قادر می سازد تا در زمینه اصلی تجارت امور جهانی دانش کسب کنند و همچنین در فرآیندهای تصمیم گیری در کلیه سالن های مدیریت کسب و کار تجربه کسب کنند.

این برنامه دانشجویان را با کیفیت بالا، آموزش حرفه ای در مدیریت کسب و کار فراهم می کند، و به این ترتیب آنها را برای فرصت های شغلی متنوع تر تعریف می کند.... [-]

آمریکا واشنگتن
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی