MBASTUDIES

‏ 2‏ برنامه MBA آموزش از راه دور در اکوادور

MBA (کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی) کارشناسی ارشد است که برای دانشجویانی که مطالعه کسب و کار تسلط اعطا شده است. تصور می شود که مدرک MBA به یکی از معتبر ترین و پس از درجه در جهان به دنبال.

آموزش از راه دور یک روش ارائه آموزش به دانش آموزانی که از نظر فیزیکی در محوطه دانشگاه وجود نداشته باشد. مطالعات مختلف نشان داده اند که برنامه های آموزش از راه دور می تواند به عنوان کارآمد و موثر به عنوان برنامه کلاس های درس معمولی گاهی اوقات حتی بهتر!

برخی از قدیمی ترین دانشگاه در آمریکا در اکوادور واقع، ارائه دانش آموزان با دسترسی به فرصت های آموزشی مبتنی در تاریخ است. در همان زمان، اکوادور گام قابل توجه در نوآوری تکنولوژی ساخته شده است. دانش آموزان از علوم، ریاضیات، و فن آوری ممکن است مطالعات در این کشور به خصوص پاداش پیدا کنید.

‏ 2‏ دوره MBA آموزش از راه دور برتر در اکوادور 2021‏

2نتایج درکارشناسی ارشد, اکوادور, آموزش از راه دور Filter

کارشناسی ارشد مدیریت و مدیریت بازرگانی با گرایش تدارکات تجاری (MBA تدارکات)

IMF Institución Académica Ecuador
MBA
آوریل 2021
<
پاره وقت
<
12 ماهها
اسپانیایی
آنلاین

این به چالش حداکثر رساندن نسبت ارزش / محصول تحویل داده شده پاسخ می دهد. به مدیریت مالی ، مدیریت و کنترل هزینه و ارتباط آن با بازاریابی می پردازد. ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد در مدیریت بیمارستان و مدیریت بیمارستان (MBA در مدیریت بهداشت)

IMF Institución Académica Ecuador
MBA
آوریل 2021
<
پاره وقت
<
12 ماهها
اسپانیایی
آنلاین

کارشناسی ارشد در مدیریت بیمارستان و مدیر با هدف متخصصان بهداشت و سایر زمینه های مدیریتی. بیمارستان (مدیریت بهداشت MBA) مهارت های مدیریتی لازم را برای مدیریت کارآمد و مسئولانه ...

اطلاعات بیشتر