MBAtahsilat.com

‏ جستجو کنید دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی آموزش از راه دور 2019‏ بازاریابی دیجیتال ،

با توجه به قدرت MBA و درب آن باز می شود، شبکه آن ارائه می دهد و حل مسئله مهارت می آموزد، دانش آموزان کسب و کار باید در آموزش و پرورش خود را درگیر بیشتر و به ایجاد یک تلاش آگاهانه برای درک آنچه که آنها می خواهند به خارج شدن از مدرک MBA خود را.

در حالی که دوره های آموزش از راه دور داشته تاریخ به دلیل است که باید رعایت شود این است که، یک معامله افسانه انطباق به عنوان زمانی که شما می توانید انجام تکالیف هنگام مطالعه در فاصله وجود دارد. با گزینه آنلاین، شما می توانید گروه بحث به عنوان مورد نیاز به بازگشت به کار و سپس در صورت نیاز بعد از کار ملحق خارج شوید. دوره های آموزش از راه دور را می توان در هر صورت گرفته شما دسترسی به اینترنت داشته باشد. شما می توانید حتی کلاس های کامل از سالن به اینترنت در هر هتل در سراسر جهان اگر شما نیاز به یک تعطیلات.

‏ بازاریابی دیجیتال ، همین امروز اقدام کنید ، آموزش از راه دور دوره های کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی 2019‏

12نتایج دربازاریابی دیجیتال, آموزش از راه دور Filter

MBA - تخصص به سمت بازاریابی دیجیتال

IMF Business School Portugal
آنلاین پاره وقت 720 hours زمان ثبت نام باز است پرتغال Portugal Online

کارشناسان در شکل گیری حرفه ای مدیریت کسب و کار در تمام رشته های خود را (منابع انسانی، بازاریابی، مسیر استراتژیک، کسب و کار، سیستم های اطلاعات، امور مالی، و غیره)، صندوق بین المللی پول مدرسه کسب و کار در همکاری با دانشگاه کامیلو خوزه سلا، ارائه MBA برای مدیران بازاریابی دیجیتال است که در جزئیات تمام جنبه مورد نیاز برای ایجاد مدیرعامل بازاریابی دیجیتال در یک میدان شرکت ارتباطات مورد مطالعه، تسلط بر مدیریت کانال های دیجیتال مختلف است که به صورت موازی با نمایشگاه بازاریابی دیجیتال رشد می کنند، به عنوان جایگزین به معنای سنتی.

MBA in Digital Marketing awarded by University of America

Asian Center of Education and Training
آنلاین پاره وقت 1 year زمان ثبت نام باز است هندوستان Chennai

MBA در بازاریابی دیجیتال

Montclair State University
آنلاین تمام وقت آمریکا USA Online

در سال 2015، بیش از 67 میلیارد $ در تبلیغات دیجیتال در ایالات متحده به تنهایی صرف شد، و PricewaterhouseCoopers پیش بینی کرد که این تعداد با 2،019-240،000،000،000 $ افزایش خواهد یافت

MBA آنلاین مدیریت تغییر دیجیتال (ISG EPITA)

IONISx
آنلاین پاره وقت 18 months زمان ثبت نام باز است فرانسه France Online الجزایر Algeria Online بلژیک Belgium Online کانادا Canada Online کنگو ROC (برازاویل) Congo ROC (Brazzaville) Online ساحل d'Ivoire Cote d'Ivoire Online گویان فرانسه French Guiana Online پلینزی فرانسه French Polynesia Online گابن Gabon Online لبنان Lebanon Online لیختن اشتاین Liechtenstein Online لوکزامبورگ Luxembourg Online ماداگاسکار Madagascar Online مارتینیک (چاپی) Martinique Online موریس Mauritius Online نیجر Niger Online مراسم (چاپی) Reunion Online سویس Switzerland Online + {تعداد} بیشتر

چالش های استراتژیک دگرگونی دیجیتال و جهانی اقتصاد را مدنظر داشته باشید و چشم انداز 360 درجه شرکت را برای به دست آوردن قد افزایش دهید.

استاد مدیریت بازرگانی و مدیریت بازاریابی دیجیتال (MBA)

UNIR - Mexico
آنلاین تمام وقت 18 months اکتبر 2019 مکزیک Mexico City

با هدف MBA در بازاریابی دیجیتال، شما باید به تمام ابزارهایی که نیاز دارید را به صورت تئوری و عملی به دست آورید، که با آن شما می توانید دیدگاه راهبردی کسب و کار را کسب کنید، مهارت های مدیریتی را به دست آورید و مهارت های رهبری و ابتکار کارآفرینی را به شما ارائه دهید.

MBA در کارآفرینی دیجیتال

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
آنلاین 1125 hours می 2019 اسپانیا Barcelona

در MBA برای کارآفرینان، که با همکاری شرکت Seedrocket ایجاد شده است، ما به شما کمک می کنیم تجربه و دانش را برای افزایش و سرعت بخشیدن به Startup خود، کار در یک اکوسیستم کارآفرینی و یادگیری از تجربه مربیان مشهور که به شما کمک می کند تا توسعه و سرعت بخشیدن به رشد شرکت شما.

MBA Online - کارشناسی ارشد در کسب و کار دیجیتال

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
آنلاین 1125 hours می 2019 اسپانیا Barcelona

MBA آنلاین در کسب و کار دیجیتال با هدف آموزش حرفه ای با آموزش های خاص قادر به مدیریت شرکت های دیجیتال و تغییر سرب در کسب و کار سنتی است. این برنامه آموزشی تمام زمینه های دانش مربوط به مدیریت شرکت های فن آوری را پوشش می دهد، سازگاری با ویژگی های دنیای دیجیتال، جایی که نوآوری و تغییرات برای آینده تعیین کننده هستند.

MBA در بازاریابی دیجیتال

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
آنلاین تمام وقت 750 hours می 2019 اسپانیا Barcelona

برای ما، ما یک MBA در بازاریابی دیجیتال، یک برنامه قدرتمند است که شامل تمام زمینه های لازم برای مدیریت شرکت های دیجیتال یا شرکت های سنتی است که می خواهند وارد محیط دیجیتال شوند. این برنامه قادر به مدیریت یک شرکت دیجیتال است و یا شرکت شما را به دنیای دیجیتال هدایت می کند و تمام جنبه های مربوط به بهره برداری از شرکت های دیجیتال را از طریق ایجاد و راه اندازی محصولات / خدمات، استراتژی های رشد، مدل های کسب و کار، من برنامه های باند و مذاکره با مشتریان را پیوستم Tudo isso، با استفاده از استراتژی های بازاریابی و روش های چابک که راه سریع و آسان برای حرکت و / یا بهبود را فراهم می کند.

کارشناسی ارشد در کسب و کار الکترونیکی الکترونیک و بازاریابی الکترونیک

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
آنلاین تمام وقت پاره وقت 16 - 20 months زمان ثبت نام باز است سویس Zürich + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد (MBA) در تجارت الکترونیک و بازاریابی الکترونیکی (از جمله مطالعات رسانه های اجتماعی) یک برنامه مطالعه این است که ایده آل برای دانشجویان که به دنبال مهارت های مدیریتی در جدید دنیای کسب و کار الکترونیکی است.

MBA Online - بازاریابی دیجیتال تخصص با تخصص در تجارت الکترونیک یا فروش

Instituto Europeo de Posgrado
پردیس دانشگاهی آنلاین پاره وقت 1500 hours سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid Spain Online + {تعداد} بیشتر

متد آنلاین ما شامل آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی است که آموزش الکترونیکی ساده، راحت و موثر را آموزش می دهد.

MBA Online - بازاریابی دیجیتال تخصص با تخصص در تجارت الکترونیک یا فروش

Instituto Europeo de Posgrado - España
پردیس دانشگاهی آنلاین پاره وقت 1500 hours سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid + {تعداد} بیشتر

متد آنلاین ما شامل آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی است که آموزش الکترونیکی ساده، راحت و موثر را آموزش می دهد.

MBA در تخصص بازاریابی دیجیتال

Concordia University Chicago
آنلاین تمام وقت آگوست 2019 آمریکا River Forest

آینده بازاریابی، بی تردید دیجیتال است. فن آوری های به سرعت در حال پیشرفت امروز چشم انداز کسب و کار را به گونه ای تغییر می دهد که نیاز به تغییر در پارادایم بازاریابی دارد. بودجه های بازاریابی به طور فزاینده ای از بازاریابی سنتی و تبلیغات به دیجیتال تغییر می یابد؛ به عنوان تلفن همراه، رسانه های اجتماعی و هزینه های ویدئویی به افزایش و تغییر چهره بازار رسانه ها ادامه می دهند.