‏ در {موضوع} برنامه MBA

‏ 2018‏ در {موضوع} رشته های MBA ‏ برترین های

بازاریابی و فروش

بازاریابی و فروش دو رشته از نزدیک مرتبط است که، هنگامی که به درستی ترکیب، می تواند کمک به کسب و کار تسلط صنعت خود می باشد. درک رفتار مصرف کننده و به طور موثر هدف قرار دادن و بسته شدن فروش کلید 'موفقیت کسب و کار است. به طور مشابه، دانش آموزانی که کسب مدرک کارشناسی ارشد در این زمینه یک نامزد رقابتی در یک میدان رو به رشد تبدیل شده است.

بنابراین، آنچه MBA در بازاریابی و فروش است؟ این درجه که hones مهارت دانش آموز که آن را به استراتژی و اصول کسب و کار عمومی می آید. افرادی که دوره های در این سطح شانس به شیرجه رفتن عمیق به چالش بازاریابی و برنامه های کاربردی ترین و فن آوری مورد استفاده در زمینه یادگیری دریافت کنید. پس از اتمام، فارغ التحصیلان مهارت به دست آورد به پیاده سازی بازاریابی خلاق و رشد تعداد آنها فروش.

مزایای زیادی به درآمد مدرک کارشناسی ارشد، مانند ساخت خود عرضه در بازار بیشتر برای مشاغل آرزو وجود دارد. علاوه بر این، دانش آموزان را وادار به رشد توانایی های خود، شرکت در دوره های مانند گزارشگری مالی، نوآوری، اخلاق، عملیات و تجزیه و تحلیل داده ها.

بسته به موسسه دانش آموز آرزوهای خود را به شرکت در، هزینه درآمد MBA در فروش و بازاریابی ممکن است متفاوت باشد. برای کسانی که در بودجه با تمایل به ادامه تحصیل خود و کسب اطلاعات بیشتر در مورد "MBA در بازاریابی و فروش چیست؟" جستجو مؤسسات و نهادهای مختلف و مقایسه برنامه ها و قیمت گذاری ایده خوبی است.

هنگامی که یک دانش آموز را بدست آورده کارشناسی ارشد در بازاریابی و فروش، تعدادی از فرصت های شغلی در دسترس وجود دارد. برخی از افراد در رفتن به مدیریت و اجرایی مواضع، و برخی از افزایش دانش برای راه اندازی کسب و کار خود را دارند.دیگران لذت بردن از کار کردن برای شرکت های بازاریابی بین المللی در مدیریت نام تجاری، استراتژی فروش و روابط عمومی.

از طریق برنامه های Masterstudies، گزینه های برای هر دو در محوطه دانشگاه و آموزش آنلاین وجود دارد. دوره های آنلاین دانش آموزان با انعطاف پذیری به کار در سراسر اشتغال و برنامه مشغول است. علاوه بر این، آن را می دهد دسترسی دانش آموزان به کلاس زمانی که آنها ممکن است زندگی نمی کنند به اندازه کافی نزدیک به شرکت در یک موسسه با یک برنامه مقدماتی. آموزش مبتنی بر اینترنت یک راه عالی برای کسب درآمد MBA در فروش و بازاریابی و افزایش حرفه ای شما است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

MBA در مدیریت هتل بین المللی با تخصص در فروش و مدیریت بازاریابی الکترونیکی

Vatel Switzerland - International Business School Hotel & Tourism Management
Campus تمام وقت February 2018 سویس Martigny

این تخصص اجازه می دهد تا دانش آموزان به دقت اشاره کردن و انطباق با روند فعلی، به پیش بینی جدید با استفاده از تم های مختلف: بازاریابی الکترونیکی، مذاکرات و اطلاعیه ها، مدیریت رسانه های جدید و شبکه های اجتماعی ... نه تنها به صنعت مهمان نوازی بلکه به گردشگری اعمال می شود. [+]

MBA در مدیریت هتل بین المللی با تخصص در فروش و بازاریابی الکترونیکی مدیریت • Brussels (بلژیک)

در ده سال گذشته، تغییرات در فن آوری های جدید عادات خرید مصرف کنندگان و همچنین راه آنها مارک دیدن نهفته است. زمینه مهمان نوازی و گردشگری هیچ استثنا برای این قاعده و هتل و گردشگری مدیران باید به نگاه دیگری به استراتژی های بازاریابی، اهداف نام تجاری و توزیع محصولات و خدمات خود را از طریق رسانه های جدید خود را امروز. این تخصص اجازه می دهد تا دانش آموزان به دقت اشاره کردن و انطباق با روند فعلی، به پیش بینی جدید با استفاده از تم های مختلف: بازاریابی الکترونیکی، مذاکرات و اطلاعیه ها، مدیریت رسانه های جدید و شبکه های اجتماعی ... نه تنها به صنعت مهمان نوازی بلکه به گردشگری اعمال می شود.... [-]