close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مرور کنید ‏ MBA مدرک را بازاریابی مد

یک مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد برای افرادی است که دوره های مدیریت کسب و کار را فراتر از آنچه که در یک برنامه کارشناسی ارائه می شود، ارائه می شود. دریافت مدرک کارشناسی ارشد کسب و کار می تواند بسیاری از فرصت های شغ… اطلاعات بیشتر

یک مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد برای افرادی است که دوره های مدیریت کسب و کار را فراتر از آنچه که در یک برنامه کارشناسی ارائه می شود، ارائه می شود. دریافت مدرک کارشناسی ارشد کسب و کار می تواند بسیاری از فرصت های شغلی بیشتری را باز کند و یا راه را برای مدرک دکترا فراهم کند.

MBA در مد بازاریابی چیست؟ دوره های ارائه شده در برنامه مد، متنوع هستند و ممکن است بر روی همه چیز از روند آینده مد به مدیریت ارتباط با مشتری و از تاریخ هنرهای زیبا تا آنچه که برای توسعه خط مد خود به خود طراحی شده است تمرکز کند. دانش آموزان ممکن است در مورد استراتژی شرکت، ساخت تیم، قانون مالکیت فکری و صدور مجوز، بازاریابی دیجیتال، اعتبار الکترونیکی، مدیریت برند، رفتار مصرف کننده و تعدادی از موضوعات با ارزش دیگر یاد بگیرند.

افرادی که مدرک تحصیلی مدرک را دنبال می کنند، با بسیاری از مهارت های ارزشمندی، از جمله ایجاد تفکر، تجزیه و تحلیل داده ها و بازاریابی فارغ التحصیل می شوند. هر کدام از این صفات می توانند نه تنها در صنعت مد، بلکه در بخش های متعدد دیگری نیز ارزشمند باشند.

هزینه تحصیل برای هر نوع درجه متفاوت از مدرسه به مدرسه و محل سکونت. اگر دانش آموزان مایل به تحصیل در رشته بازاریابی مد هستند، باید با یک مشاور صحبت کنند و تحقیقات کافی انجام دهند.

صنعت مد یک هیجان انگیز است، پر از بسیاری از فرصت های شغلی هیجان انگیز برای افرادی که مدرک تحصیلی در این منطقه دارند. فردی با MBA در مد بازاریابی ممکن است یکی از عناوین هیجان انگیز شغلی را شامل می شود، از جمله اما نه تنها به بازاریابان، تجار بصری، خریدار خرده فروشی، سبک، طراح مد، روزنامه نگار مد، مدیر رویداد و مدیر روابط عمومی.

جایی که ممکن است درجه تحصیلی به موقعیت، بودجه و مسئولیت های موجود بستگی دارد. درجه های آنلاین انعطاف پذیری را ارائه می دهد که ممکن است برای کسانی که دارای چندین تعهد هستند مفید باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارائه دوره در نزدیکی شما، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
Sacred Heart University
Bauru, برزیل

دوره MBA در مدیریت تجارت مد ، آموزش حرفه ای ها را در زمینه های طراحی مد ، طراحی ، مدیریت ، تبلیغات ، روابط عمومی و غیره تکمیل می کند و دانش بنیادی را برای مدیریت خرده فروشی و ... +

دوره MBA در مدیریت تجارت مد ، آموزش حرفه ای ها را در زمینه های طراحی مد ، طراحی ، مدیریت ، تبلیغات ، روابط عمومی و غیره تکمیل می کند و دانش بنیادی را برای مدیریت خرده فروشی و خدمات در سطوح و مقیاس های مختلف با هدف تکمیل فرآیندها و تضمین کیفیت در تجارت محصولات مد از تولید تا بازاریابی. -
MBA
انگلیسی, اسپانیایی, پرتغالی
مارس 2022
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید