MBASTUDIES

‏ پاره وقت سیدنی بریتانیا را MBA ‏ جستجو کنید

MBA مخفف اصلی در مدیریت کسب و کار و شامل یک برنامه از برنامه درسی است که پایه و اساس را فراهم می کند در مفاهیم اصلی کسب و کار، از جمله مدیریت، امور مالی، اقتصاد، فروش، بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، و مدیریت زنجیره تامین.

مدرک MBA یا کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یک برنامه درجه دو سال است. به منظور به دنبال مدرک MBA، دانش آموزان ابتدا باید مدرک لیسانس در رشته مرتبط را دریافت کرده اند. در یک برنامه MBA، دانش آموزان دوره کسب و کار مربوط است که آنها را واجد شرایط برای کار و مدیریت شرکت اطلاع رسانی مشاغل و دریافت.

 

آموزش و پرورش در انگلستان یک ماده محول با هر یک از کشورهای انگلستان داشتن سیستم های جداگانه تحت دولت متفاوت است: دولت بریتانیا مسئول انگلستان است، و دولت اسکاتلند، دولت ویلز و ایرلند شمالی اجرایی مسئول اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی بود.

گلاستر خانه را به یکی از چهار دانشگاه از دانشگاه گلوسسترشایر است. دانشکده علوم کاربردی است وجود دارد از سال 2002. مشخص برای انگلستان واقع، گلاستر است برای بسیاری از کلیساها و یک کلیسای ساخته شده توسط اسقف جان هوپر شناخته شده است.

‏ درخواست اطلاعات کنید سیدنی بریتانیا 2020‏ مدارک پاره وقت

نتایج Filter

مدیریت بازرگانی MBA

University of Gloucestershire
بریتانیا, چلتنهام + 1 بیشتر
MBA
سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
30 Jun 2018
انگلیسی
Campus

این دوره به شما کمک خواهد کرد که یک رویکرد خلاقانه برای کسب و کار ایجاد کنید که منجر به نوآوری واقعی می شود. از طریق تفکر طراحی و تمرین های عملی که بر اساس نظریه ایجاد می شود، ...

اطلاعات بیشتر