MBA

عمومی

شرح برنامه

پیشرفت شغلی خود را با یک دوره تحصیل متمرکز و پیشرفت شخصی تسریع کنید.

آیا شما یک حرفه ای جاه طلب هستید که به دنبال پیشرفت به سمت رهبری ارشد و ایجاد تغییر در تجارت مثبت هستید؟ اگر این مثل شما به نظر برسد ، کاردیف MBA یک قدم بعدی عالی است.

سوابق مدیریتی شما هرچه باشد ، ما یک تجربه چالش برانگیز را ارائه می دهیم که شما را توسعه داده و از شما حمایت می کند ، دانش کسب و کار شما را ارتقا می بخشد ، خودآگاهی شما را افزایش می دهد و توانایی شما را به عنوان یک رهبر مؤثر و الهام بخش در طول راه تشدید می کند.

MBA کاردیف برای افرادی که دارای تجربه کاری مرتبط هستند ، طراحی شده است که آرزو دارند در طی یک دوره مطالعه متمرکز و پیشرفت شخصی ، پیشرفت خود را به سمت نقشهای ارشد رهبری تسریع کنند. این برنامه یک تجربه چالش برانگیز را ارائه می دهد که مدیران را از طیف گسترده ای از پیش زمینه هایی که می خواهند تغییرات مثبت در کسب و کار را در پی داشته باشند ، پشتیبانی و پشتیبانی می کند. شما دانش شغلی خود را توسعه می دهید ، خودآگاهی خود را افزایش داده و توانایی خود را به عنوان یک رهبر مؤثر و الهام بخش تیز می کنید. شما پیامدهای گسترده تر تجاری ، اجتماعی و زیست محیطی در تصمیم گیری را در متن های مختلف عملی در نظر خواهید گرفت.

MBA کاردیف به شما کمک می کند تا تفاوت ایجاد کنید.

ویژگی های متمایز کننده

 • Springboard وارد برنامه کاردیف MBA و جامعه یادگیری با یک برنامه جهت گیری و ساخت تیمی شده است.
 • خدمات مزیت شغلی: دسترسی به یک مشاور شغلی و مربی شخصی برای پیشرفت حرفه ای شخصی.
 • یک برنامه توسعه مدیریتی رهبری برای کمک به شما در ارزیابی تواناییهای رهبری ، پیشرفت در مسیر پیشرفت شخصی و ایجاد مهارتهای کلیدی رهبری ، به شما کمک می کند.
 • اتصالات کاردیف به شما کمک می کند تا از طریق رویدادهای شبکه ، دسترسی به رهبران مشاغل و فارغ التحصیلان در مورد انگیزه ها و گزینه های شغلی و بازدیدهای شرکت ، بخشی از جامعه تجاری شوید.
 • یک تور مطالعاتی بین المللی که فرصتی برای مطالعه شیوه های تجارت در زمینه ای ناآشنا فراهم می کند.
 • مضامین یکپارچه معاصر در حال اجرا در تمام ماژول ها ، مانند آینده کار ، رهبری مسئولانه و تحول دیجیتالی.
 • فرصت ها برای ایجاد تغییر در جامعه و اقتصاد از طریق مطالعه و فعالیت های خارج از برنامه درسی با ارزش عمومی.

ارزیابی طراحی شده برای مقابله با چالش های دنیای واقعی:

 • شبیه ساز استراتژی کسب و کار
 • چالش مردم
 • چالش مشاوره بین المللی
 • نوآوری چالش
 • Grand Challenge
 • چالش شبیه سازی بحران

پروژه شتاب دهنده - پاسخ به یک مشکل پیچیده و چند وجهی است که توسط یک مشتری تجاری ایجاد می شود.

معیارهای پذیرش

انتظار می رود متقاضیان حداقل 2: 1 (GPA 3.0 / 4.0) در مقطع کارشناسی ، از یک موسسه شناخته شده و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط داشته باشند. همچنین فارغ التحصیلان دارای مدارک حرفه ای مصوب یا تجربه کار قابل توجهی نیز ممکن است در نظر گرفته شوند.

فرآیند مصاحبه: متقاضیان لیست کوتاه ، به صورت حضوری یا اسکایپ با آنها مصاحبه می شوند تا سطح تجربه کاری ، توانایی آنها برای برنامه و انگیزه آنها را تعیین کنند.

متقاضیانی که زبان اول آنها انگلیسی نیست ، می بایست حداقل نمره IELTS را با نمره 7.0 در کل با 6.0 در هر گروه (یا مدرک معادل زبان انگلیسی) بدست آورند.

ساختار

MBA کاردیف در حدود یک سری از شش ماژول متمرکز بر چالش ساخته شده است ، بر اساس سناریوهای متقابل عملکردی و مبتنی بر عمل که معمولاً در محیط کار یافت می شود. تعدادی از مضامین ادغام در سراسر ماژول ها را فراهم می کند. اینها ممکن است شامل رهبری مسئول ، تحول دیجیتالی و آینده کار باشد. انتخاب و تخصص در ماژول ها تعبیه شده است. به عنوان مثال ، ماژول "مقابله با چالش های بزرگ" این فرصت را برای شما فراهم می کند که روی چالشی تمرکز کنید که دارای اهمیت ویژه ای برای حرفه آینده شما باشد.

یادگیری مورد نیاز برای درگیر کردن با چالش ها در بلوک های همهجانبه ای طراحی شده است که برای تحریک کنجکاوی شما ، آگاهی از روند تحقیق و تقویت کاربرد یادگیری شما است.

این رویکرد فرصتی غنی برای:

 • استفاده از فعالیت های متعدد و گسترده برای تقویت درک.
 • تعامل دانشجویی برای حمایت از ایجاد مشترک.
 • هدایت استعلام عمیق.
 • همکاری بین دانشجویان و تیم برنامه.
 • بررسی مکرر بینش و توسعه.
 • تمرکز یادگیری را به جای خواسته های پریشان کننده ماژول های متعدد.
 • یادگیری مستقل ساختار یافته.

چالش ها شامل یک شبیه سازی استراتژی تجارت ، یک راه حل محدود با زمان برای خلاصه ای از تیم مدیریت ارشد ، توسعه یک راه حل کسب و کار نوآورانه و یک چالش پیچیده چند ذینفع است. پروژه شتاب دهنده یک پروژه در دنیای واقعی است که با همکاری یک مشتری شرکت برای تهیه راه حل های مربوط به یک موضوع مهم استراتژیک انجام می شود. سپس ماژول جمع بندی از یک شبیه سازی مدیریت بحران برای در نظر گرفتن جنبه های مختلف چالش های رهبری فعلی استفاده می کند. همچنین چشم انداز آینده و تحول دگرگونی مورد نیاز را پیش بینی می کند.

این ساختار مبتنی بر چالش ، توانایی شما را در چهار حوزه به هم پیوسته افزایش می دهد. شما:

 • درک کاملی از حوزه ها و فرآیندهای اصلی تجارت ایجاد کنید ، و روی چشم اندازهای عملکردی ، انضباطی و متناقض متضاد ترسیم کنید.
 • نظریه و عمل را برای ترویج تفکر انتقادی و حل مسئله یکپارچه کنید.
 • با ماهیت پیچیده ، پویا و مبهم تصمیم گیری استراتژیک درگیر شوید.
 • بینش بالقوه خود را در مورد پتانسیل های شخصی خود به دست آورید و مهارت های پیشرفته رهبری را توسعه دهید.

اجرای در طول برنامه یک بسته حمایتی از فعالیت های ارائه شده توسط برنامه توسعه رهبری MBA است. اینها بطور مستقیم مهارتهای شخصی و حرفه ای مورد نیاز شما را برای انجام کارآمد در هر چالش و در مرحله بعدی حرفه شما نشان می دهد. تمرکز خاصی روی انعطاف پذیری ، مدبر بودن ، مسئول بودن و ارتباط داشتن وجود خواهد داشت.

ماژول های نمایش داده شده نمونه ای از برنامه درسی معمولی هستند و قبل از سال تحصیلی 2020/21 مورد بررسی قرار می گیرند. ماژول های نهایی تا سپتامبر سال 2020 منتشر می شوند.

ماژول هسته

عنوان ماژول کد ماژول وام
چالشهای جهانی و تصمیم گیری استراتژیک BST901 20 اعتبار
چشم انداز مردم BST902 20 اعتبار
آنالیز مالی و تجاری BST903 20 اعتبار
خلاقیت ، نوآوری و تصدی BST904 20 اعتبار
مقابله با چالش های بزرگ BST905 30 اعتبار
پروژه شتاب دهنده BST906 40 اعتبار
پیشرو در تغییر و تحول آینده BST907 20 اعتبار
برنامه توسعه رهبری BST908 10 اعتبار

128695_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgپیشرو / باز کردن

یادگیری و ارزیابی

چگونه می توانم تدریس کنم؟

یک رویکرد یادگیری فعال در MBA کاردیف تعبیه شده است. ما اعتقاد داریم که یادگیری مؤثر بر دو چیز پایه گذاری شده است - درگیر شدن شما در تجربیات متنوع و چالش برانگیز ، و نحوه حس کردن آن تجربیات ، چه به صورت فردی و چه با دیگران. تیمی که آکادمیکانی از چندین رشته را شامل می شود ، و پزشکان متخصص که نماینده طیف وسیعی از کارها و بخش ها هستند ، هر ماژول را تسهیل می کنند. این امر منعکس کننده تمرین در محل کار و تشویق باروری متقابل از دیدگاههای مختلف است.

خواهید فهمید که هر بخش یادگیری شامل فعالیتهای متنوعی از جمله بازدید از شرکت ، بلندگوهای صنعت ، چالشهای محدود ، نقش بازی و شبیه سازی است. اینها همه به منظور مرور مجدد درک موجود شما و کشف موضوعات از دیدگاههای مختلف طراحی شده اند. پیشینه های متنوع در گروه دانشجویی در اینجا سهم ارزنده ای دارد.

ما به شما کمک می کنیم تا مهارت های بازتاب نظم بالاتر خود را ، از جمله مشاهده ، تجزیه و تحلیل و سنتز ، بهبود بخشید تا نتیجه گیری جامعی در مورد این تجربیات بدست آورید.

ما همچنین شما را ترغیب خواهیم کرد که با همسالان ، دانشگاهیان و دست اندرکاران به تأمل بپردازید تا ساختار دانش دانش ، فرضیات ، ارزش ها و مهارت های موجود را به چالش بکشید. این امر همچنین به شما امکان می دهد تا مذاکره کرده و بینش های جدیدی راجع به ماهیت رهبری و فعالیت های تجاری ایجاد کرده و پاسخ های خلاقانه ای را برای مشکلات تجاری ایجاد کنید.

شما فرصتهایی برای ادغام و به کارگیری درک جدید ، همراه با مهارت های کارگاه های توسعه رهبری ، در کارهای عملی تعبیه شده در هر بلوک یادگیری ، و چالش های درسی رسمی درسی که در اطراف آن هر ماژول طراحی شده است ، خواهید داشت.

چگونه حمایت خواهم کرد؟

این دانشگاه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی پشتیبانی زیادی می کند. این شامل:

یادگیری مرکزی

Learning Central محیط یادگیری مجازی دانشگاه است. کلیه مطالب برنامه و ماژول برای دسترسی دانشجویان قبل ، حین و بعد از سخنرانی در اینجا ارسال می شود.

کتابخانه ها

انواع نسخه های سخت و الکترونیکی کتاب ، ژورنال و بانک اطلاعاتی برای شرکت کنندگان در برنامه موجود است. کتابخانه Aberconway در محل اصلی مدرسه مدرسه تجاری واقع شده است و منابع اضافی در سایر کتابخانه ها در سراسر دانشگاه در دسترس است. بسیاری از مجلات و کتاب ها نیز بصورت الکترونیکی در دسترس هستند.

سیستم معلم شخصی

به هر دانش آموز معلم شخصی اختصاص می یابد. این عضو هیات علمی مروری بر تجربیات یادگیری و تحصیلی شما خواهد داشت. اگر مشکلاتی را تجربه می کنید ، مربی شخصی شما در آنجا برای گوش دادن قرار خواهد گرفت و در صورت امکان راهنمایی حرفه ای را ارائه می دهد یا دیگری شما را به سمت منبع پشتیبانی مناسب راهنمایی می کند.

خدمات مشاوره دانشجویی

خدمات رایگان ، بی طرفانه ، غیر داوری و محرمانه در مورد طیف گسترده ای از امور شخصی ، مالی و دانشگاهی به دانشجویان ارائه می شود.

ناتوانی

مشاوره و پشتیبانی محرمانه برای دانش آموزانی که معلول هستند و یا مشکل یادگیری خاصی دارند (به عنوان مثال ، نارساخوانی) یا وضعیت پزشکی طولانی مدت ارائه می شود.

خدمات مشاوره

خدمات مشاوره Cardiff University فرصتی را برای اعضای جامعه دانشگاه فراهم می کند تا مواردی را بررسی کنند که مانع از به حداکثر رساندن پتانسیل کامل آنها شده و گزینه های تغییر را کشف کند. خدمات مشاوره محرمانه و رایگان است. این مرکز به عنوان یک مرکز تعالی مشاوره های فردی و گروهی از بین المللی شناخته شده است.

چگونه می توانم ارزیابی کنم؟

ساختار برنامه بلوک فرصت های زیادی را برای شما فراهم می کند تا در مورد یادگیری و پیشرفت خود به طور غیر رسمی تأمل کنید. فعالیت های مرور دانش و مهارت های کوتاه در هر ماژول برای کمک به شما در بررسی پیشرفت خود و بهبود رویکرد خود در یادگیری ساخته شده است. این اعتماد به نفس شما را تقویت می کند و رویکرد شما به کارهای ارزیابی رسمی را تقویت می کند.

مشکلات کاری واقع بینانه اساس ارزیابی رسمی ماژول را تشکیل می دهد. از شما انتظار می رود که تأمل گسترده آکادمیک را در مورد هر کار نشان دهید ، و همچنین قالبهای تجاری معمولی را برای ارائه یافته های خود ، از جمله ارائه شفاهی ، و گزارش های کتبی اتخاذ کنید.

وظایف ارزیابی شما را ملزم به کار مجزا و جزئی از تیم می کند ، دقیقاً مانند آنچه در محیط کار انجام می دهید.

تمام ارزیابی های رسمی در هر بلوک ماژول تکمیل می شوند. این امر امکان ادغام عمیق تر و کاربردهای مورد نیاز برای عملکرد موفق در کارهای ارزیابی را بر اساس کار پیچیده ای که توسط رهبران تجارت انجام شده است ، فراهم می کند. همچنین این مقادیر بازه زمانی واقعی محل کار را برای انجام کارها نشان می دهد.

چه مهارتهایی را تمرین و توسعه می دهم؟

نتایج یادگیری این برنامه کارهایی را که شما در نتیجه مطالعه خود در Cardiff University . آنها به شما کمک می کنند تا آنچه را که از شما انتظار می رود درک کنید.

نتایج یادگیری این برنامه را می توان در زیر مشاهده کرد:

دانش

پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه می توانید:

 • برای طراحی راه حلهای یکپارچه برای مشکلات پیچیده سازمانی ، دانش و تجربه مدیریتی مبتنی بر انضباط را ترسیم کنید.
 • چارچوب های مدیریت فعلی ، مدل ها ، مباحث و شواهد را ارزیابی کنید و با تمرین ادغام کنید.
 • انتقاد از مهارت های تحقیق و مشاوره متضاد را برای درگیری با مشکلات کسب و کار چند وجهی ارزیابی کنید.
 • زمینه پیچیده محیطی را که به تصمیم گیری استراتژیک در سازمان ها و عمل اطلاع می دهد ، تجزیه و تحلیل کنید.
 • آگاهی کامل از چالشهای پیش روی تجارت در ایجاد مشارکت اقتصادی و اجتماعی نشان دهید.

مهارت های فکری:

پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه می توانید:

 • یافتن و تفکیک بین منابع رقابتی تحقیق و شواهد مشاوره.
 • تجزیه و تحلیل روش های تولید داده های اولیه و اطلاعات مدیریت.
 • نقد و سنتز چشم اندازهای متضاد و شواهد پشتیبان آنها.
 • تئوری و تجربیات کاری متنوع را ادغام کنید.
 • استدلال قانع کننده برای حمایت از برنامه های عملی و خلاقانه برای ترغیب و مختصر کردن مخاطبان ایجاد کنید.

مهارت های عملی حرفه ای:

پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه می توانید:

 • برنامه های کاربردی عملی نظریه و عمل را برای تولید راه حل های مبتنی بر تمرین برای مشکلات بدون ساختار ارزیابی کنید.
 • اثبات فعالیت و توانایی ابتکار عمل را نشان دهید
 • رهبری مسئولانه و اخلاقی نشان دهید.
 • نیازهای توسعه شخصی و حرفه ای را شناسایی و برطرف کنید.
 • روش های معتبری برای جمع آوری داده های اولیه تهیه کنید.
 • توانایی تصمیم گیری در شرایط چالش برانگیز.
 • در یک تیم رهبری به طور موثر کار کنید.

مهارتهای قابل انتقال / کلید:

پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه می توانید:

 • مشکلات را خلاقانه حل کنید.
 • از طریق طیف وسیعی از رسانه ها با مخاطبان متنوع ارتباط برقرار کنید.
 • خود اندیشی و خودآگاهی را نشان دهید.
 • مستقل و مشارکتی کار کنید.
 • از فناوری دیجیتال استفاده کنید.
 • خود و دیگران را مدیریت کنید.

چشم انداز شغلی

این برنامه برای افراد با تجربه کاری موجود طراحی شده است. تکمیل موفقیت آمیز این برنامه شما را قادر می سازد برای موقعیت های ارشد بیشتر درخواست کنید یا به دنبال تغییر شغلی تحول آمیز باشید.

هزینه های تحصیل

 • دانشجویان انگلستان و اتحادیه اروپا: 19.950 پوند
 • دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا: 27،650 پوند
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Our world-leading research was ranked 5th amongst UK universities in the most recent Research Excellence Framework for quality and 2nd for impact. We provide an educationally outstanding experience fo ... اطلاعات بیشتر

Our world-leading research was ranked 5th amongst UK universities in the most recent Research Excellence Framework for quality and 2nd for impact. We provide an educationally outstanding experience for our students. اطلاعات محدود