Filter
MBA
جمهوری دومینیکن

‏ ‏ درجه MBA برتر در جمهوری دومینیکن را مقایسه کنید 2019‏

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) برنامه های کارشناسی ارشد در مدیریت، در لیگ خود هستند. MBA پیشنهاد دانشگاهی سنتی برای مدیریت آموزش و پرورش است. دانشگاه پاسخ به سوالات از کسب و کار برای یک مدرک دقیق و عمیق برای مدیران آینده و مدرن بر اساس عنوان استاندارد. در اغلب موارد، به عنوان MBA یا MBA و در مخالفت با کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) یا کارشناسی ارشد (MA) آن بدون شک نقاط به یک برنامه صرفا کوتاه.

MBA برنامه طراحی شده برای دانش آموزانی که می خواهند برای پیشبرد مهارت های علمی خود و اعمال آنها را به زندگی واقعی شرایط کسب و کار واقعی است. این دانش آموزان را هدایت کند تا منعکس کننده و خود را از نظر انتخاب حرفه آینده خود را عوض کنید. دانش آموزان به درک گسترده ای از وظایف کلیدی طیف وسیعی از مناطق کسب و کار کسب و استفاده از این مهارت به منظور کمک به مسیر استراتژیک از یک کسب و کار.

مطالعه آموزش عالی در جمهوری دومینیکن است یک گزینه نسبتا مقرون به صرفه در یکی از کشورهای trhee universitites عمده، یعنی. Pontificia دانشگاه Católica Madre Y مائسترا، دانشگاه Autónoma د سانتو دومینگو و دانشگاه مرکزی دل استه.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید برترین های مدارک در جمهوری دومینیکن 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

Results

درجه های تحصیلی
محل
جمهوری دومینیکن
نوع تحصیل
سرعت
ADEN Business School

هدف از مدرک کارشناسی ارشد مديريت کسب و کار - MBA اجرايی اين است که افراد را قادر سازد که با ديدگاه اخلاقی و اجتماعی موفقيتآميز در دنيای کسب و کار کنند. ... [+]

توصیف

رسمی اروپا آنلاین MBA

ADEN مدرسه بازرگانی بین المللی، از طریق دانشگاه Francisco de Vitoria - Madrid، تایید برنامه درسی اجرایی خود را قبل از ANECA - وزارت آموزش و پرورش اسپانیا. این اجازه می دهد که مدارک تحصیلی MBA در اسپانیا و سراسر اتحادیه اروپا اعتبار رسمی داشته باشد و به همین ترتیب می تواند در کشورهای دیگر که به آن تعلق ندارند، تایید و تایید نشود.

علاوه بر این، MBA توسط ACBSP تأیید شده است ، و استانداردهای کیفیت بین المللی آموزشی و آموزشی آن را به رسمیت شناخته است. این بدان معنی است که بدون توجه به جایی که شما فارغ التحصیل می شوید، فارغ التحصیل همیشه دارای درجه معتبر در ایالات متحده آمریکا، توسط سازمان است که قاطع ترین در مورد انتخابات MBA است.... [-]

جمهوری دومینیکن Santo Domingo