$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ببینید ‏ MBA مدرک را حسابرسی

MBA یک مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد است. این یک بار یک مدرک لیسانس قابل دستیابی است. این مرحله بعدی در آموزش و پرورش شما نشان می دهد که کارفرمایان آینده نگر است که شما درک کامل از موضوع مطالعه به دست آورد. MBA در حساب… اطلاعات بیشتر

MBA یک مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد است. این یک بار یک مدرک لیسانس قابل دستیابی است. این مرحله بعدی در آموزش و پرورش شما نشان می دهد که کارفرمایان آینده نگر است که شما درک کامل از موضوع مطالعه به دست آورد.

MBA در حسابرسی چیست؟ در دنیای مالی، داده ها باید به درستی تأیید شوند تا بتوانند مورد اعتماد قرار گیرند. حسابرسی سیستم است که به موجب آن اطلاعات به یک شخص ثالث مستقل ارائه می شود که بررسی می کند که نتایج حاصل شده به درستی بدست آمده است. آنها تمام داده ها را تأیید می کنند و سپس تأیید می کنند که تمام فرآیندها به درستی دنبال شده اند تا نتایج صحیح را دنبال کنند. اقدام به داشتن اطلاعات شما توسط حسابرسی، به شرکت و اشخاص ثالثی که با این شرکت کاری می کنند، اعتماد به نفس می کنند که تمام اظهارات سلامت مالی کاملا و درست انجام شده است.

مزایای به دست آوردن MBA در حسابرسی می تواند فراتر از زندگی حرفه ای و زندگی شخصی شما باشد. شما ممکن است متوجه شوید که مهارت های علمی کامپیوتر، مدیریت پول و سازمان را به دست آورده اید.

هزینه یک برنامه مانند این می تواند با توجه به مدرسه ای که انتخاب می کنید، منطقه ای که در آن واقع شده است، تغییر کند و میزان برنامه را به صورت آنلاین انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر به موسسه مورد نظر خود مراجعه کنید.

شغل در حوزه حسابرسی گسترده و فراتر از شرکت های حسابداری سنتی است. در حالی که شما ممکن است تصمیم به رفتن به آن مسیر و تبدیل شدن به یک حسابدار کارکنان که حسابرسی از کتاب های شرکت های دیگر را اداره کند، شما همچنین ممکن است گزینه ای برای شروع کسب و کار خود و رشد از زمین تا. به علاوه، شما می توانید تبدیل به یک معلم، نویسنده یا مشاور شوید، دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. گزینه های موجود در کار دولت نیز وجود دارد: شاخه های مختلف حکومت با حسابرسی کتاب های کسب و کار خصوصی مقابله می کنند.

در سراسر جهان، مدارس هر اندازه برنامه های خود را در حسابرسی ارائه می دهند، هم آنلاین و هم بصورت شخصی. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
Grupo Tiradentes
آراجاجو, برزیل

ساعت کافی. استادان مشهور و کارشناسان در بازار محلی؛ زیرساخت های سازگار با نیاز استاندارد از مخاطبان هدف ما؛ تجربه عملی و حضور حرفه ای دعوت در برخی از ماژول های. ... +

ساعت کافی. استادان مشهور و کارشناسان در بازار محلی؛ زیرساخت های سازگار با نیاز استاندارد از مخاطبان هدف ما؛ تجربه عملی و حضور حرفه ای دعوت در برخی از ماژول های. -
MBA
تمام وقت
407 ساعت
Portuguese (Brazil)
مارس 2022
پردیس دانشگاهی