‏ در {موضوع} کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی

‏ 2019‏ در {موضوع} رشته های MBA 4‏ عالیرتبه

مدرک کارشناسی مدیریت (MBA) نوعی مدرک کارشناسی ارشد است که موضوع کسب و کار را بررسی می کند. پیشرفته تر از دوره کارشناسی، این درجه اغلب نیاز به دو یا سه سال مطالعه فشرده دارد. بسیاری از دانشجویان این نوع مدرک را برای آماده شدن برای موقعیت رهبری در یک حرفه تجاری دنبال می کنند.

MBA در علوم سیاسی چیست؟ این زمینه مطالعه به عملیات پیچیده ای از دولت ها، اقتصادها، روندهای اجتماعی و موسسات تبدیل می شود که بر جهان ما تاثیر می گذارد. بسیاری از برنامه های علوم سیاسی به کمک نظریه سیاسی، سیاست مقایسه ای و سایر ابزارها، مراقبت های بهداشتی، مسکن، آموزش، اشتغال و اخلاق جهان را بررسی می کنند. برنامه کارشناسی ارشد اغلب دوره های بیش از موضوعات فوق را شامل می شود تا بیشتر به کارکرد نهادهای سیاسی و نحوه تاثیر آنها روی جامعه برسند.

مطالعه علوم سیاسی می تواند شامل موضوعات متنوعی باشد اما همچنین می تواند دانش آموزان را از دانش های بسیاری بهره مند سازد. دانش آموزان در این زمینه اغلب مهارت های تفکر انتقادی را به عنوان تجزیه و تحلیل داده های تحقیق را توسعه می دهند. این دانش آموزان نیز تمایل دارند که رهبری قوی و توانایی های برنامه ریزی را نشان دهند که در زندگی شخصی و حرفه ای مفید هستند.

بسیاری از برنامه های فارغ التحصیل نیاز به دو یا سه سال دوره کارشناسی دارند. هزینه این برنامه ها می تواند بر اساس تعداد دوره های مورد نیاز برای تکمیل تحصیلات متفاوت باشد. قبل از اینکه دانشجو یک برنامه را انتخاب کند، هزینه تحصیلات خاص در مدارس مختلف را با بازدید از وب سایت مدرسه یا تماس با بخش پذیرش، مهم است.

پس از به دست آوردن MBA در علوم سیاسی، دانش آموزان می توانند برای حرفه های پیشرفته تر و با هزینه بالاتر درخواست کنند. در این زمینه معمولا موقعیتهای زیادی وجود دارد که صنایع مختلف را شامل می شود، از جمله تجارت، روزنامه نگاری، قانون و آموزش و پرورش. متخصصین این رشته موقعیت هایی را به عنوان تحلیلگران سیاست، وکلای، محققان بازاریابی، متخصصان روابط عمومی و حتی مدیران رسانه های اجتماعی حفظ کرده اند.

محققان ممکن است در یکی از کالج ها یا دانشگاه های سراسر جهان تحصیلات سیاسی را مطالعه کنند. بسیاری از این موسسات گزینه های آموزش راه دور، دوره های نیمه وقت یا برنامه های تحصیل در خارج از کشور را ارائه می دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

MBA در کسب و کار دولت

Regis University, The College for Public Leadership
Online تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Washington

کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار در کسب و کار ارائه می دهد دولت یک برنامه آموزشی هسته جامد در مهارت های کسب و کار و آنها را به محیط زیست دولت اعمال می شود. [+]

‏ در {موضوع} دوره های کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی .

کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار در کسب و کار ارائه می دهد دولت یک برنامه آموزشی هسته جامد در مهارت های کسب و کار و آنها را به محیط زیست دولت اعمال می شود.

دانش آموزان تشویق می شوند تا ترکیب یادگیری در کلاس درس با تجربه در محل کار برای دستیابی به نتایج واقعی جهان در بالاترین سطح از عملکرد فردی و سازمانی. زمینه برنامه های فنی مهارت کسب و کار و تکنیک های مدیریت در زمینه خدمات عمومی و رهبری است. ... [-]


استراتژی کسب و کار MBA، اداره سازمان ها و انعطاف پذیری

L'Ecole de Guerre Economique
Campus تمام وقت 11  October 2019 فرانسه Paris

استراتژی های شرکت های اجرایی، مدیریت سازمانی و انعطاف پذیری (SEGOR) مبتنی بر یک رویکرد جدید به علوم سیاسی، اقتصاد جغرافیایی و توانایی سازمان ها برای تعریف سطح انعطاف پذیری متناسب با نیازهای آنها است. یکی از اولویت های آموزشی ما ادغام سازمان ها در جهان چند قطبی و درگیر است. این برنامه برای افراد حرفه ای و رهبران فعالیت می کند و در طول دو روز 10 سمینار آموزشی برگزار می شود. این سمینارها در جمعه و شنبه هر ماه در مرکز پاریس برگزار می شود. تمرکز بر بازخورد و درسهایی که از نظر استراتژی و مدیریت روابط قدرت آموخته شده است، قرار می گیرد. یک تمرین این رویکرد نوآورانه را به پایان می رساند. این هدف به منظور بررسی توانایی های شرکت کنندگان برای بطور خاص ادغام اصول یک رویکرد انعطاف پذیری است. [+]

استراتژی های شرکت های اجرایی ، مدیریت سازمانی و انعطاف پذیری (SEGOR) مبتنی بر یک رویکرد جدید به علوم سیاسی ، اقتصاد جغرافیایی و توانایی سازمان ها برای تعریف سطح انعطاف پذیری متناسب با نیازهای آنها است. یکی از اولویت های آموزشی ما ادغام سازمان ها در جهان چند قطبی و درگیر است.

این برنامه برای افراد حرفه ای و رهبران فعالیت می کند و در طول دو روز 10 سمینار آموزشی برگزار می شود . این سمینارها در جمعه و شنبه هر ماه در مرکز پاریس برگزار می شود. تمرکز بر بازخورد و درسهایی که از نظر استراتژی و مدیریت روابط قدرت آموخته شده است، قرار می گیرد. یک تمرین این رویکرد نوآورانه را به پایان می رساند. این هدف به منظور بررسی توانایی های شرکت کنندگان برای بطور خاص ادغام اصول یک رویکرد انعطاف پذیری است .... [-]


ریسک های MBA، امنیت بین المللی و امنیت سایبری

L'Ecole de Guerre Economique
Campus تمام وقت September 2019 فرانسه Paris

سوال ایمنی مواد شرکت ها امروزه نمی تواند از مشکل تهدیدات غیرمستقیم که بر زندگی اقتصادی از طریق شبکه های کامپیوتری و اینترنت تأثیر می گذارد، جدا نشود. [+]

سوال ایمنی مواد شرکت ها امروزه نمی تواند از مشکل تهدیدات غیرمستقیم که بر زندگی اقتصادی از طریق شبکه های کامپیوتری و اینترنت تأثیر می گذارد، جدا نشود.

حفاظت از شرکت ها و ایمنی بین المللی در حال حاضر مسائل استراتژیک هستند که دیگر نمی توانند با یک سری اقدامات فنی حل و فصل شوند.

برای پاسخ دادن به این نیاز به یک رویکرد جهانی برای امنیت سایبر، EGE تصمیم دارد تا برنامه ریسک، امنیت بین المللی و امنیت سایبری را به عنوان بخشی از برنامه آموزشی خود ادامه دهد.... [-]


مدیریت ریسک MBA، امنیت بین المللی و امنیت سایبری

L'Ecole de Guerre Economique
Campus تمام وقت September 2019 فرانسه Paris

سوال ایمنی مواد شرکت ها امروزه نمی تواند از مشکل تهدیدات غیرمستقیم که بر زندگی اقتصادی از طریق شبکه های کامپیوتری و اینترنت تأثیر می گذارد، جدا نشود. [+]

سوال ایمنی مواد شرکت ها امروزه نمی تواند از مشکل تهدیدات غیرمستقیم که بر زندگی اقتصادی از طریق شبکه های کامپیوتری و اینترنت تأثیر می گذارد، جدا نشود.

حفاظت از شرکت ها و ایمنی بین المللی در حال حاضر مسائل استراتژیک هستند که دیگر نمی توانند با یک سری اقدامات فنی حل و فصل شوند.

برای پاسخ دادن به این نیاز برای یک رویکرد جهانی برای امنیت سایبر، EGE تصمیم دارد تا مدیریت ریسک MBA، امنیت بین المللی و امنیت سایبری را به عنوان بخشی از برنامه آموزشی خود ادامه دهد.... [-]