MBASTUDIES

‏ 2‏ برنامه MBA آموزش از راه دور در شیلی

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی که به MBA معروف است یک درجه ارشد است که به افرادی که برنامه تحصیلی مربوط به مدیریت بازرگانی را به اتمام می رسانند، اعطا می شود. در این رشته به امور مالی، حسایداری، منابع انسانی و سایر عناوین درسی مرتبط با بازرگانی پرداخته می شود.

حتی اگر شرکت در کلاس آموزش از راه دور من آنلاین، چندین دانشگاه نگه شروع در چندین محل. شما حتی می تواند قطع مصرف کلاس برای هفته ها در طول سال بدون خروج و بدون پرتاب وام های دانشجویی خود را به بازپرداخت. این یک استدلال قوی بسیاری از مردم در هنگام ثبت نام در کلاس های آموزش از راه دور نگاه است.

شیلی، رسما به جمهوری شیلی، یک کشور آمریکای جنوبی را اشغال، نوار باریک از زمین بین رشته کوه های آند در شرق و اقیانوس آرام در غرب است.

‏ 2‏ دوره MBA آموزش از راه دور برتر در شیلی 2021‏

2نتایج درکارشناسی ارشد, شیلی, آموزش از راه دور Filter

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) با مدرک مدیریت پروژه

Universidad Arturo Prat
MBA
<
تمام وقت
<
4 ترم ها
اسپانیایی
آنلاین

مدرک مدیریت کسب و کار با تخصص در مدیریت پروژه متخصصین مختلف از دانش های مختلف است که مایل به آموزش در مدیریت پروژه هستند و علاقه ویژه ای به اخذ، در آینده، گواهینامه PMI ...

اطلاعات بیشتر

مدرک کارشناسی مدیریت - MBA

Universidad UNIACC
MBA
<
تمام وقت
<
18 ماهها
اسپانیایی
آنلاین

فارغ التحصیل MBA Universidad UNIACC قادر خواهد بود رهبری در سازمان های پیچیده ملی و بین المللی را توسعه دهد. انتظار می رود که در پایان دوره آموزشی خود، با استفاده از ابزارهای ...

اطلاعات بیشتر